Dzisiaj jest 03 czerwca 2024, 23:56


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 416 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 28  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 22 czerwca 2008, 16:46 
nowy licznik dzisiaj musialem zamontowac dat.prod. 05. 1979 8) , stary sie zatrzymal na rownych 43 tys.km przestal liczyc :)

Obrazek


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 22 czerwca 2008, 18:17 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 26 grudnia 2007, 19:06
Posty: 175
Lokalizacja: Gliwice
Jak zwykle :arrow: piękny samochód i piękne zdjęcia :) .
Czy na nowym prędkościomierzu drga wskazówka :?: Masz do niego nysanku świadectwo legalizacji, kartę gwarancyjną, pudełko :?:
Co się zepsuło w starym - bo zrozumiałem, że prędkościomierz chodził dobrze, tylko licznik kilometrów zatrzymał się w miejscu :?:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 czerwca 2008, 18:26 
zbychu77 pisze:
Jak zwykle :arrow: piękny samochód i piękne zdjęcia :) .
Czy na nowym prędkościomierzu drga wskazówka :?: Masz do niego nysanku świadectwo legalizacji, kartę gwarancyjną, pudełko :?:
Co się zepsuło w starym - bo zrozumiałem, że prędkościomierz chodził dobrze, tylko licznik kilometrów zatrzymał się w miejscu :?:


dzieki :) co ja nato moge ze nyske tak wyremontowalem i tak wyglada :oops: do twoich pytan :

jezeli wskazowka drga podczas jazdy to niejest to przyczyna licznika tylko linki , znak nato ze za niedlugo sie zerwie.

swiadectwo legalizacji oraz karte gwarancyjna mam jak rowniez pudelko :wink:

w starym liczniku niechodzi mechanizm cyfrowy zaciol sie , to sie zdaza w tych licznikach jak maja wybic wiecej cyfr , lub ktos go kiedys cofal do tylu


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 22 czerwca 2008, 19:31 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 26 grudnia 2007, 19:06
Posty: 175
Lokalizacja: Gliwice
Mały OT, ale wyjaśnienie się należy :wink: .
W temacie drgań wskazówki pytałem, bo kojarzę liczniki takie (aczkolwiek na pewno z innym przełożeniem) z autobusów Jelcz - Berliet. Tam drgają jak głupie. Drugim przypadkiem jest licznik w 126p FL (to ten z nową deską i zestawem wskaźników) :arrow: z jakim egzemplarzem auta bym się bliżej nie spotkał, tak w każdym wskazówka drga. Ale widocznie ma to związek z długością linki / jej poprowadzeniem.
A w Nysie to nie pamiętam czy drga, bo od dłuższego czasu nawet w Nysie nie siedziałem :roll: . I głównie stąd moje pytanie :wink: .


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 czerwca 2008, 19:58 
w moim liczniku skakala wskazowka na starej lince , jak ja wymienilem na nowa to od tej pory rowno wchodzi na predkosci i stoi rowno wskazowka ,nieskacze niema problemow :wink:

etykietka z 1979 r na pudelku

Obrazek


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 23 czerwca 2008, 12:00 
Administrator Nysa Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 11:09
Posty: 1057
Lokalizacja: Polska
No no Nyska wygląda superancko :lol:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 czerwca 2008, 21:59 
Miłośnik Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 grudnia 2007, 14:06
Posty: 381
Lokalizacja: Wrocław
Nie no, nie dziwię się, że glanc z zewnątrz, ale jak patrzę na wcześniejsze zdjęcia, to mnie zastanawia, jakim cudem podłoga w środku jest taka czysta, prawie sterylna? Każdy zakamarek się błyszczy... nie wiem jak tak można, u mnie wieczny syf, burdel, piach, pył z cegieł itp. Szczoteczką do zębów bym tak nie wypicował.;]


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 czerwca 2008, 18:23 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lipca 2007, 13:03
Posty: 2604
Lokalizacja: Kołobrzeg
Pojazd: Nysa 522W, 522S,Autosan H6 ZK
Bo Tomek pumeksem jechał najpierw a potem smalcem natłuszczał by się błyszczało :wink:

_________________
nysomani wszystkich krajów-łączcie się!!!!!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 czerwca 2008, 18:43 
Juzef pisze:
Nie no, nie dziwię się, że glanc z zewnątrz, ale jak patrzę na wcześniejsze zdjęcia, to mnie zastanawia, jakim cudem podłoga w środku jest taka czysta, prawie sterylna? Każdy zakamarek się błyszczy... nie wiem jak tak można, u mnie wieczny syf, burdel, piach, pył z cegieł itp. Szczoteczką do zębów bym tak nie wypicował.;]


podloge spryskalem kiedys takim sprajem do pielegnacji gumy i teraz jak nawet jest korz czy brud to powietrzem sprezonym wydmucham i nadal sie swieci brud sie nietrzyma tak , porysowana tez juz troche jest ta gumowa wykladzina tylko na fotkach niewidac , ale te rysy z gumy idzie wlasnie latwo wyczyscic :wink:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 24 czerwca 2008, 18:57 
Miłośnik Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 grudnia 2007, 14:06
Posty: 381
Lokalizacja: Wrocław
Hm... a guma to może inaczej to wyglądać. U mnie jest fabryczna taka szara wykładzina, to nie mówię, żeby się błyszczeć miała, ale wystarczy troche pochodzić a szybko łapie brud. Piach też się wszędzie wala, chociaż może faktycznie trzeba by tam czasem po prostu odkurzyć. :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 czerwca 2008, 18:59 
no chyba tak ....... :?


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 23 lipca 2008, 08:46 
w sobote wymienilem tylny most na taki ktory byl regenerowany ,(przez fachowca nr.1 8) ) wszystkie czesci wewnetrzne sa nowe tylko obudowa jest stara , jest zablombowany z wybitym na kawalku blaszki numerem , z nowym ukladem hamulcowym nowe szczeki, bebny , cylinderki , naprawde warto taki most kupic , cena tez jest super :wink: wiecej info na PW

Obrazek Obrazek


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 24 sierpnia 2008, 16:30 
nysa i multicar :D
Obrazek Obrazek Obrazek


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 25 sierpnia 2008, 12:01 
Fanatyk Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 19:20
Posty: 1089
Lokalizacja: Bytom
Takiego Multicara widziałem nie dawno na złomie 8)
... a twojej Nysy to nie komentuje, bo wiadomo jakby komentarz brzmiał :twisted:

_________________
ŻUK SERVICE


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 października 2008, 13:46 
jesien :)

Obrazek Obrazek Obrazek


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 416 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 28  Następna
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net