Dzisiaj jest 27 kwietnia 2024, 05:53


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 lutego 2008, 23:16 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lutego 2008, 23:10
Posty: 46
Lokalizacja: Warszawa
Obrazek Obrazek

witam,to moja nwo nabyta Nysa RSD używana w Milicji a własciwie w ZOMO.Czy ktoś ma jakieś informacje na temat tego modelu ?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lutego 2008, 23:27 
:shock: czesc wypadowka :D gratuluje bojowego nysana :!: niejestem takim fachowcem MO nysek ale takimi wersjami jezdzili ci bardziej uzbrojeni na akcje :wink: kolega robert z naszego forum tez taka ma ktora obecnie remontuje , tam byly roznego typu mocowania na granaty lzawiace i na bron , mocowania w nadwoziu do przykrecenia krat na szyby , wiem tez ze jak taka nysa wypadowka miala na tylnych dzwiach takie biale kolko namalowane to byla z oddzialu zomo , widac takie na historycznych zdjeciach ze stanu wojennego.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 28 lutego 2008, 06:23 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lutego 2008, 23:10
Posty: 46
Lokalizacja: Warszawa
Kiedy właśnie RSD czyli Ruchome Stanowisko Dowodzenia mie jeździło z uzbrojonymi tylko ze "sztabowcami", wnętrze jej jest inaczej rozplanowane niż zwykłej wypadówki , wystarczy dodać , że ma Webasto a jak mi powiedział znajomy były zomowiec , klapka nad wlewem paliwa do dodatkowego zbiornika , swiadczy o tym dobitnie , że to właśnie RSD Obrazek

_________________
Star 744 WT
Nysa 522 OW/RSD
Nysa 522 KW
UAZ 469B
Fiat 125p


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lutego 2008, 06:26 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lutego 2008, 23:10
Posty: 46
Lokalizacja: Warszawa
nysanek pisze:
:shock: czesc wypadowka :D gratuluje bojowego nysana :!: niejestem takim fachowcem MO nysek ale takimi wersjami jezdzili ci bardziej uzbrojeni na akcje :wink: kolega robert z naszego forum tez taka ma ktora obecnie remontuje , tam byly roznego typu mocowania na granaty lzawiace i na bron , mocowania w nadwoziu do przykrecenia krat na szyby , wiem tez ze jak taka nysa wypadowka miala na tylnych dzwiach takie biale kolko namalowane to byla z oddzialu zomo , widac takie na historycznych zdjeciach ze stanu wojennego.


Kółko na samochodach MO to nie żaden magiczny znak ZOMO tylko praktyczne oznaczenie pojazdu poprzedzajacego , znak żeby mu nie wjechać "w zad" w sytuacjach np. w nocy lub w czasie użycia gazów kiedy auta poruszały się w kolumnie....żadnej magii w tym nie ma , już to ustaliłem z kolegami i byłymi znajomymi zomolami.

_________________
Star 744 WT
Nysa 522 OW/RSD
Nysa 522 KW
UAZ 469B
Fiat 125p


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lutego 2008, 09:36 
interesujesz sie tym to wiesz , mogles odrazu opisac ta wersje :wink:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 28 lutego 2008, 11:32 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lutego 2008, 23:10
Posty: 46
Lokalizacja: Warszawa
myslałem ze ktoś ma większą niż moja wiedzę na ten temat...

_________________
Star 744 WT
Nysa 522 OW/RSD
Nysa 522 KW
UAZ 469B
Fiat 125p


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lutego 2008, 11:41 
wiedza twoja na temat tej nysy to bomba :!: ja tam wiem jedynie tyle co robert mi opowiadal i sam jego nyse widzialem to mi pokazywal te rozne uchwyty na granaty i bron. Zrob wiecej fotek i wstawiaj jak w srodku wyglada :wink: bedziesz ja remontowac czy tylko poprawki zrobisz i napiszesz milicja :?:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 28 lutego 2008, 12:01 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lutego 2008, 23:10
Posty: 46
Lokalizacja: Warszawa
remont jej nie jest potrzebny , tylko lekka kosmetyka i na dach galeryjka , napisy i gotowa do "służby" Obrazek

_________________
Star 744 WT
Nysa 522 OW/RSD
Nysa 522 KW
UAZ 469B
Fiat 125p


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lutego 2008, 16:16 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 26 grudnia 2007, 19:06
Posty: 175
Lokalizacja: Gliwice
Witam Wypadówka :wink: .
Nyska bardzo ładna i ciekawa :D , ale kilka zaprawek tu i tam by się przydało :wink: . Jestem także pod wrażeniem Twojej wiedzy o milicyjnych wersjach :wink: .


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lutego 2008, 16:25 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lutego 2008, 23:10
Posty: 46
Lokalizacja: Warszawa
zaprawki bedą niezbędne dla ogólnego estetycznego widoku Nyski.
Wiedze zdobywam po kawałku i dlatego mam nadzieje , że któryś z forumowiczów jeszcze mnie oświeci, przy okazji pokażę wam inne auto w wersji "resortowej"... Obrazek
a jak bedziecie chcieli to coś jeszcze...

_________________
Star 744 WT
Nysa 522 OW/RSD
Nysa 522 KW
UAZ 469B
Fiat 125p


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lutego 2008, 16:31 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5077
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
Witaj Wypadówka!! :) Jeśli chodzi o moją wiedzę o Nysach milicyjnych, to jest to tylko to, co wyczytałem w dziale o Nysie Roberta i o nysach milicyjnych.. ;) Jednak myśle, ze Twojej jeszcze troche brakuje do radiowozu... :D przede wszystkim galeryjka, ale widze ze juz sie chyba w nia zaopatrzyles ;) a poza tym krat i malowan jeszcze nie widac... ale trzymam kciuki za znalezienie tych czesci. na pewno je znajdziesz i Robert bedzie mial z kim pogadac na forum na temat tej wersji.. :D :lol:

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lutego 2008, 16:35 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lutego 2008, 23:10
Posty: 46
Lokalizacja: Warszawa
malowanie to pikuś , kwestia białego pasa i kółko na "zadku" , kraty nie sa konieczne ale jak juz dopieszczę ją to pewnie zacznę szukać powodu żeby coś "dobawić" i pewnie to będą okienne siatki .

_________________
Star 744 WT
Nysa 522 OW/RSD
Nysa 522 KW
UAZ 469B
Fiat 125p


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 marca 2008, 06:26 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lutego 2008, 23:10
Posty: 46
Lokalizacja: Warszawa
Obrazek

Tutaj moja największa zabawka , Star WT 744 jeszcze w wersji policyjno-zamazanej , czekam na lepszą pogodę , żeby go dopieścić i ubrać w milicyjne oznaczenia.
Bedzie wyglądał tak:
Obrazek
Jeżeli ktoś ma zamiar nakręcić film o Stanie Wojennym to chętnie wynajmę te autka wraz z umundurowanymi i uzbrojonymi zomowcami. Do kompletu mój kolega dysponuje polonezem Borewiczem , drugą wypadówką oraz GAZem(w tej chwili w trakcie renowacji)
Wiem , że tutaj mówimy tylko o Nysach ale chciałem Wam pokazać cały "komisariat" :lol:

_________________
Star 744 WT
Nysa 522 OW/RSD
Nysa 522 KW
UAZ 469B
Fiat 125p


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 marca 2008, 13:28 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5077
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
Ładny ten Star :) :thumright:

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 marca 2008, 18:20 
Fanatyk Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 19:20
Posty: 1089
Lokalizacja: Bytom
Wypadówka pisze:
Wiem , że tutaj mówimy tylko o Nysach

Uwierz mi nie tylko :wink:

_________________
ŻUK SERVICE


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net