Dzisiaj jest 29 marca 2024, 07:43


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 416 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 06 września 2007, 20:14 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 17:15
Posty: 22
Lokalizacja: wroclaw
Nysanek- twoja nyska jest najbardziej wypielegnowana ze wszystkich, jakie znam. z podlogi mozna niemal jesc ;) nalezna odznaka: wzorowy posiadacz nysowozu :wink:
pozdro

ps. dobrze, ze wrociles do oryginalnych boczkow bez glosnikow.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 września 2007, 19:27 
dziekuje Dawid :)

podloga jest z takiej gumowej wykladziny uniwersalnej , zawsze sie tak swiecila jak by wypolerowana byla :) nyska musi miec sie dobrze , wtedy ja tez normalnie funkcjonuje :D

trzymaj sie :wink:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 23 września 2007, 20:40 
na siwo :) jak powinno byc :wink:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 30 października 2007, 08:59 
Administrator Nysa Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 11:09
Posty: 1057
Lokalizacja: Polska
Ja też się pokusiłem na szare zderzaki i ten słupek ! tylko mam jaśniejszy kolor :wink:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 listopada 2007, 10:35 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 listopada 2007, 17:46
Posty: 490
Lokalizacja: Kraków
Piękna Nyska , jestem pełen podziwu! 8)
W mojej muszę wykończyć kilka detalików w środku jak wyczyścić nakładkę owalna na podłodze od hamulca ręcznego bo jest trochę za panbrat z rudym wrogiem . Zazdroszczę podłogi czarnej , bo ja mam taką jak parkiet .

_________________
FSD Nysa 522 Mikrobus r.'87
FSD Nysa 522 Mikrobus r.'91
Polski Fiat 126p 650E FL Bielsko Biała '92
Romet Ogar 205 r.'91
Jawa 210 r.'80


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 listopada 2007, 17:39 
dziekuje :wink: , za ta wykladzina musialem jechac 150 km zeby kupic :) ale niechcialem wstawiac takiej wlasnie PCV jak to sie w mieszkaniach widzi , pamietam ze moj tata namawial mnie na taka PCV ale ja musialem miec gumowa wykladzine za kazda cene :) ta gumowa musi byc dobrze przyklejona do podlogi .


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 27 listopada 2007, 19:11 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 listopada 2007, 17:46
Posty: 490
Lokalizacja: Kraków
nysanek pisze:
dziekuje :wink: , za ta wykladzina musialem jechac 150 km zeby kupic :) ale niechcialem wstawiac takiej wlasnie PCV jak to sie w mieszkaniach widzi , pamietam ze moj tata namawial mnie na taka PCV ale ja musialem miec gumowa wykladzine za kazda cene :) ta gumowa musi byc dobrze przyklejona do podlogi .


natomiast mój mnie namawia do wymiany na taką jak ty masz :D
A z tym klejeniem gumy kiedyś miałem do czynienia i dostałem przysłowiowej k.....wicy
:lol:

_________________
FSD Nysa 522 Mikrobus r.'87
FSD Nysa 522 Mikrobus r.'91
Polski Fiat 126p 650E FL Bielsko Biała '92
Romet Ogar 205 r.'91
Jawa 210 r.'80


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 listopada 2007, 19:19 
wylalem moze ze 3 litry takiego zadkiego kleju co sie kleji walki do malowania scian te miskowate walki , moj tata pracuje w takiej fabryce to jest tego kleju dosyc i za free :wink: potem wykladzine rozlozylem na klej ktory tez nieschnie tak szybko ten od walkow , i docisnolem roznymi ciezarami ta wykladzine. I co dobre ze klej wyplynol przez szczeliny miedzy deskami tak tez usczelnil podloge :wink:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 27 listopada 2007, 19:48 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 listopada 2007, 17:46
Posty: 490
Lokalizacja: Kraków
niestety ja nie mam takich dostępów do kleju 8)

_________________
FSD Nysa 522 Mikrobus r.'87
FSD Nysa 522 Mikrobus r.'91
Polski Fiat 126p 650E FL Bielsko Biała '92
Romet Ogar 205 r.'91
Jawa 210 r.'80


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 listopada 2007, 21:45 
tak od dolu wyglada widac jak ladnie klej usczelnil tez te szczeliny miedzy deskami, jak zaschnie to sie taka pianka twardawa zrobi :

Obrazek


Ostatnio zmieniony 27 listopada 2007, 22:16 przez nysanek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 27 listopada 2007, 21:56 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 września 2007, 12:13
Posty: 63
Lokalizacja: krakow
Boogiman pisze:
niestety ja nie mam takich dostępów do kleju 8)


wystarczy butapren lub podobny, puszka kilowa kolo 20 zlotych kosztuje, powinny wystarczyc 3, smieszna kasa a klej stoi na polce w kazdym sklepie z farbami


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 listopada 2007, 22:05 
no ale ten butapren to niewiem slawek niejestem tak przekonany do niego :roll: w lecie potrafi zwietrzec jak temperatura wysoka w aucie :? tak bylo umnie jak pierwszy raz ta wykladzine klejilem i jeszcze to ze podczas jazdy przez te szczeliny desek ktore butapren nie wypelnil to wiatr poderwal ta wykladzine i sie taki balon zrobil w srodku podczas jazdy :D klej musi byc zadki i taki co nie tak szybko wysycha.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 27 listopada 2007, 22:47 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 września 2007, 12:13
Posty: 63
Lokalizacja: krakow
albo zle przyklejone albo to gowno bylo a nie butapren, dobrze zastosowany, swiezy butapren to jest potega i zeden wiatr go nie wydmucha


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 listopada 2007, 23:11 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lipca 2007, 00:46
Posty: 2838
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Tomek - kiedyś już na gg rozmawialiśmy, że nie przeczytałeś dobrze "instrukcji obsługi" butaprenu - dlatego wydmuchało 8) :wink:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 listopada 2007, 17:48 
szajs :D wylalem tego kleju co sie walki kleji i teraz trzyma :wink: butapren mozna tez pryskac pistoletem jést jakis rozcieczalnik do tego , ale wtedy po naprawie to na szybko sie pedzlem to smarowalo , takie wykonczenie na spokojnie dopiero w niemczech zrobilem :wink:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 416 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Następna
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net