Dzisiaj jest 28 marca 2024, 10:35


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 23 sierpnia 2009, 21:37 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5075
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
tapicerki u nich raczej nie znajdziesz, gume od lewarka biegow, od recznego, zetownik (ta listwa pod tylne drzwi, pasy, wycieraczki to tak, tez juz mialem z nimi do czynienia, ale kupilem tylko to co musialem, bo zaczeli zdzierac i wiecej nie chce miec z nimi do czynienia.... kupilem tylko zetownik, pas tylny i gume od recznego. chcialem jeszce kupic inne rzeczy, no ale bez przesady, czasami za taka cene to ja gdzie indziej podwojnie moge niektore rzeczy kupic...

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Ostatnio zmieniony 23 sierpnia 2009, 21:38 przez Marian, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sierpnia 2009, 21:37 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 05 marca 2008, 21:51
Posty: 39
Podsufitkę za 36,50 zł w Kobyłce pod Warszawą, w starych sklepach maja jeszcze takie części co to nie wiedzą ile za nie kasy wziąć


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sierpnia 2009, 21:41 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 05 marca 2008, 21:51
Posty: 39
Gumę lewarka dostałem za 5zł ale podłogę skopałem, tam była guma paskowana której nigdzie przez miesiąc dostać nie mogłem i kupiłem samochodową wykładzinę na razie, wygląda ładnie ale nie oryginał szkoda


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sierpnia 2009, 21:49 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 05 marca 2008, 21:51
Posty: 39
Kolego
W warszawie na stawki jest taki stary sklep nysy żuka itp., i też chłopcy wpadli na pomysł i skupują części po innych sklepach, jak pokochają klienta to sprzedadzą tanio a jak nie pokochają to ceny zaporowe ale my pasjonaci mamy czas


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sierpnia 2009, 17:30 
:shock: no panie nysan bajeczny :D easy nysiarzu74 wszystko znajdzie sie 8) piekna konwojowa wersja :wink: ale zdaje mi sie ze konwojowe niemialy z tylu kolka bialego ( mogly miec jak uczestniczyly w stanie wojennym ) to juz ci tutaj inni odpowiedza na to pytanie.Brakuje ci jeszcze ramek na klosze kierunkowskazow w 80 latach byly czarne plastikowe , na tylnych lampach wystepowaly chromowane jeszcze :wink: ale mozesz dac tez chromy na kierunkowskazy bedzie ladnie

taka guma mocowana do podlogi na drazek zmiany biegow i na dzwignie hamulca recznego macie jeszcze gdzies w sklepie ? chodzi mi o ta gladka gume typowo nysowa nie o ta charmonijke zukowa :x i bardzo wazny komunikat nysiarzu74 moze maja tam w tych sklepach maske silnika wewnetrzna do nyski 501 , wogole ze starszych czesci cos , maska podobna do zukowej tylko wyzsza jest i z jakiegos laminatu , o ile sie niemyle zolty kolor ma.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 01 września 2009, 20:14 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lipca 2007, 13:03
Posty: 2604
Lokalizacja: Kołobrzeg
Pojazd: Nysa 522W, 522S,Autosan H6 ZK
na taką gumę nie żebrowaną do lewarka też bym się pisał. I na osłonę z dermy do ręcznego. Daj cynę czy mają :wink:

_________________
nysomani wszystkich krajów-łączcie się!!!!!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 lutego 2011, 15:30 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 kwietnia 2010, 15:11
Posty: 139
Lokalizacja: Sosnowiec
Ale w ogóle bardzo ładny kolor :D Czy mógłbyś podać numer tego lakieru? Pomalowałbym tak moją - (jakbym miał:wink: ) :D

_________________
Model w skali 1:43 to już połowa sukcesu:)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net