Dzisiaj jest 28 marca 2024, 10:30


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 30 października 2008, 21:21 
moja rada jest taka :) silnik zostaw orginalny wszystko orginalne nysa bo to jednak niejest i nigdy niebedzie auto do tuningowania , jest to auto z kategorii sam. dostawczy uzytkowy do przewozu towarow i ludzi , w srodku bym tak zrobil nyse zebys mogl tez cos nia przewiesc jak bedzie potrzeba to znaczy bez zadnych scianek dzialowych, mozesz zostawic te siedzenia boczne tak jak w towosach i ta kanape 3 osobowa bo to policyjna i daje klimat tej nysie :wink: na zewnatrz policyjne lub milicyjne malowanie chodzi oto ze masz ten fundamet tak mowiac nadwozie specjalne policyjne znawca zawsze dostrzegnie to, byle kto jak nawet zobaczy mikrobusa pomalowanego na milicje to uwierzy ze to orginal :wink: roznie te nysy milicyjne produkowali wogole to warsztaty milicyjne tak te auta przerabialy zeby byla wieksza funkcjonalnosc , jak np. zlapali jakiegos pijaczyne to naco go zamykac do przedzialu tej klatki jak moze razem z nim 2 funkcjonariuszy usiasc razem i go pilnowac z tylu :wink:

a tak mowiac ogolnie to kazda nysa ktora by sie niekupilo potrzebuje remontu , i wiadome jest to ze :arrow: milosnik nysy niezostawi takiego ladnego auta zardzewialego tylko zrobi ten remont bo sie nalezy 8)


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 01 listopada 2008, 01:09 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 10 września 2008, 22:46
Posty: 32
Lokalizacja: Przemyśl
A ja wlasnie mialem wrzucic jej fotki:D Nie wiem dlaczego ale jakis czas temu moze 4 dni temu TA nysa stał pod SGGW w wawie pod budynkiem Nauk o zwierzetach:D Czyżby Nysiarz był wykładowca lub studentem;>

_________________
Jeżeli większość uważa Cię za głupca lub szaleńca nie wierz w to. Po prostu jesteś oryginalny.
Poznawanie kraju to nie zobaczenie najciekawszych miejsc lecz poznawanie ludzi żyjących w tym kraju!!!!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 listopada 2008, 09:10 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lipca 2007, 13:03
Posty: 2604
Lokalizacja: Kołobrzeg
Pojazd: Nysa 522W, 522S,Autosan H6 ZK
Gratulacje! Piękna Konwojówka!
Jesli chodzi malowanie to możesz mieć biały pasek, napis milicja też bo formacja ta już nie istnieje. To samo z galeryjką z napisem milicja. Sprawa z kogutem wygląda inaczej: nie ma przepisu który ci zabrania go mieć (ale tylko wyłączonego czyt. niepodłączonego - to tylko kwestia jak się z gliniarzem który cię zatrzyma dogadasz), możesz mieć go w uszytym kondonie z jakiegoś materiału z gumką na dole sobie zrób. Projekt nowej ustawy o samochodach zabytkowych, który ptzrwiduje możliewość posiadania koguta jest dopiero opracowywany i nie wiadomo kiedy wejdzie. póki co pozostaje ci tylko to co piszę. Sygnały też mogą być ale nie podłączone... Szperacz oczywiście może być ale włączać go możesz jedynie na postoju, nigdy w czasie jazdy.
Pozdrowionka.

_________________
nysomani wszystkich krajów-łączcie się!!!!!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 listopada 2008, 14:00 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 05 marca 2008, 21:51
Posty: 39
Witam Roberta
Jak tam z remontem ja zacząłem swoją rozbierać i muszę powiedzieć
Że praktycznie to trzeba ją rekonstruować Jak patrze na twoje zdjęcia to zastanawiam się czy wszystkie nysy rdzewieją tak samo szczęście że blachy dostać można bo inaczej to tylko się pociąć. Będę oczywiście robił na radiowóz, na stacji diagnostycznej przy ulicy Staniewickiej w warszawie słyszałem że jak masz nysę zabytek to ponoć wydają od nowego roku zaświadczenie że pojazd zabytkowy jest wyposażony w sygnalizację świetlną i dżwiękową z zakazem używania na drogach publicznych Śmigasz wtedy z niebieskim kogutem ale rozmawiałem z gościem co wóz strażacki kupił. Star 25 na bombach i niestety trzymają go policjanci i się czepiają. Moje maleństwo będzie pełnoletnie dopiero za rok więc na razie założę lampę pomarańczową lbs 5. Brakuje mi jednak galeryjki i jak tak dalej pójdzie to Se ją dorobie. Jeśli masz dokładne wymiary lub namiary na kogoś kto chce sprzedać gniazdo dla koguta będę wdzięczny
Pozdrawiam


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 listopada 2008, 09:17 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lipca 2007, 13:03
Posty: 2604
Lokalizacja: Kołobrzeg
Pojazd: Nysa 522W, 522S,Autosan H6 ZK
wymierzę galeryjkę, ale to nie łatwe będzie do zrobienia bo taka jajowata jest, mam gdzieś foty rozebranej to wkleję Ci.

_________________
nysomani wszystkich krajów-łączcie się!!!!!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 listopada 2008, 10:27 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 05 marca 2008, 21:51
Posty: 39
robo bedę wdzięczny dozgonnie
jeszc ze raz pozdrawiam


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 listopada 2008, 00:24 
cześć nysiarz74
Czy namiar który Ci dałem na błotniki był trafny ? :) Jak tam idzie remont?


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 06 grudnia 2008, 21:47 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 05 marca 2008, 21:51
Posty: 39
Witam ponownie i przepraszam że nie zaglądałem na forum
Remoncik się przeciąga ale do świąt będzie gotowa. Dzięki za wsparcie w sprawie kompletowania blach Kobitka z Grodziska to jakiś kosmos częsci ma ale za maskę przód chciała ok 500 zł Wiele częsci można dostać na stawkach w warszawie ale panowie też się zorientowali i wykupują wszystkie elementy nysowe jak leci z całej Polski. Jak POLUBIĄ TO SPRZEDAJĄ TANIO JAK NIE TO ZEDRĄ SKÓRĘ
Jeszcze raz dziękuje za pomoc


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sierpnia 2009, 20:56 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 05 marca 2008, 21:51
Posty: 39
witam
wracam po długim niebycie aby pokazać moją sunię po lifcie


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sierpnia 2009, 21:04 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 05 marca 2008, 21:51
Posty: 39
Obrazek Obrazek


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sierpnia 2009, 21:07 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5075
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
Noo!! Piękna!! Gratuluje remontu! :) Jeszce widac wymaga dopieszczenia, ale to tylko kosmetyka (listwy znaczki), pokaz jeszcze wnetrze, jak tam?
Z zewnatrz pieknie sie prezentuje :)

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sierpnia 2009, 21:12 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 05 marca 2008, 21:51
Posty: 39
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sierpnia 2009, 21:18 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 05 marca 2008, 21:51
Posty: 39
kolego roboty to na 1 tydzień najmarniej.
mechanik lakiernik blacharz trzymał ją 9 miesięcy
pogubił mi tapicerkę i muszę kompletować po złomach
uparłem się że całą od wewnątrz hammeraitem pomaluję
kupiłem podsufitkę ale zamontować ją to koszmar więc tapicera szukam ale nikt jak dotąd nie chce tego robić
z zewnątrz jest jak z polmozbytu na ulicach ludzie się oglądają a policja kocha ją szczególnie


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sierpnia 2009, 21:22 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5075
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
jak zalozyc podsufitke, to tu na forum jest taki temat, Robert z kolobrzegu zakladal.
A tapicere trza se bylo pilnowac jak oka w glowie, sam teraz kompletuje, ale nowa bede zakladac po blacharce ;) nie wiem gdzie dorwiesz tapicerke na te przesuwane drzwi.. :shock:

Tak apropos podsufitki, gdzie kupiles? W sklepie w Bełchatowie, bo ponoc tam mieli?

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sierpnia 2009, 21:33 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 05 marca 2008, 21:51
Posty: 39
Tapicerkę dorobić można ale ja chcę oryginał, może być stary ale oryginał.
Większość mechaników boi się nysy i takich świrów – ty cytat dosłowny, jak ja.
Tapicerki na sufit sam nie położę bo będzie brzydko
Jeżdżę trochę po Polsce i myślę że w jakimś wiejskim sklepie znajdę nową tapicerkę.
Ponoć w łodzi jest taki sklep co wszystko mają ale oni za siedzenie chcą 500 zł
To jakiś koszmarr
Prawdziwym problemem są milicyjne gadżety, brakuje radiotelefonu z lat osiemdziesiątych i głośników tonsila


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net