Dzisiaj jest 25 kwietnia 2024, 11:51


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 września 2008, 17:36 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 10 września 2008, 22:46
Posty: 32
Lokalizacja: Przemyśl
Witajcie!!
Wstyd zaprezentować naszą Nyskę :/ Zobaczyłem zdjęcia Nysy Nysanka i aż trudno oczy nacieszyć:D. Ale mimo wszystko spróbuję:

Pewnego deszczowego popołudnia myśląc wraz z dziewczyną o wakacjach padł pomysł aby pojechać Nysą do Chin. Z dnia na dzień pomysł dojrzewał i po ok 4-5 miesiącach zakupiliśmy Nyskę . Pod koniec marca dokonaliśmy zakupu naszego cuda. Jest to Nysa 522 Furgon Towarowo osobowy<chyba>. Nysę kupiliśmy od pierwszego właściciela który woził nią kwiatki w lecie gdyż jest ogrodnikiem. Nysa wyprodukowana była w roku 1990 miała przebieg 90000 km. Kupiliśmy ją za 1000zł. Naszą nyske mało nie spotkał los "żyletkowy" ale na szczęście sentyment tkną właściciela i nie sprzedał jej poprzedniemu kupującemu. Nysa zaraz po kupnie przejchała ok 100km i stanęła pod garażem koleżanki Asi. Nysa miała wymieniony silnik po 46000km z powodu wady fabrycznej. Siedzienia składane dostaliśmy zapakowane w workach gdyż pierwszy właściciel po roku używania auta je wykręcił i schował. Pierwotny stan po kupnie wyglądał tak:
Obrazek
Już na następny dzień tato Asi zaczą ją remontować - ja się nie znam na mechanice:/ i po ok miesiącu auto było już przygotowane w trasę.

Obrazek
Przeszło krótki test na trasie Przemyśl-Warszawa-Przemyśl który przeszła pomyślnie
Obrazek

Później zaczeliśmy szukać sponsorów i w parę dni przed wyjazdem Nysa nabrała wyglądu jednakże z powodu dużej nauki przed sesją nie jestem w stanie napisać dalszej częsci relacji. Zapraszam również na naszą stronę www.podrozeksztalca.com gdzie możecie poczytać, posłuchaj i pooglądać nysę oraz przygotowania do podróży:D

_________________
Jeżeli większość uważa Cię za głupca lub szaleńca nie wierz w to. Po prostu jesteś oryginalny.
Poznawanie kraju to nie zobaczenie najciekawszych miejsc lecz poznawanie ludzi żyjących w tym kraju!!!!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 września 2008, 19:25 
Administrator Nysa Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 11:09
Posty: 1057
Lokalizacja: Polska
Witam ! :)
Fajnie że zawitałeś na naszym nyso-żukowym forum :thumleft: . Nyskę masz extra i z czasem dopieścisz ją , tak żeby była 100 % sprawna . Jak ją lubisz i dbasz o nią to wiedz że sie odwdzieczy w trasie :twisted:

Każdy ma problem z wolnym czasem ,ale mam nadzieję że z czasem doczekamy się relacji z wyprawy . Słyszałem od Nysanka że szykuje sie następna wyprawa , może jakiś przeciek ?

Na koniec dodam że znany jesteś też na naszej stronce :twisted: http://1-szy.net/nysa522/index.php?p=0 ( nie chce słyszeć sprzeciwu :twisted: )

pozdr... i zapraszam do czynnego udziału na forum ! 8)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 września 2008, 21:11 
czesc korbid :D

super ze trafiles do nas :wink: jestes kims wyjatkowym tutaj 8)

pozdrawiam :)


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 11 września 2008, 21:22 
Gość Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 stycznia 2008, 22:08
Posty: 15
Lokalizacja: Olsztyn
Jak to wstyd? Nysa piękna i nie ma to tamto ! Tak trzymać, no i czekamy na relację z wypraw ! :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 września 2008, 06:34 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lipca 2007, 13:03
Posty: 2604
Lokalizacja: Kołobrzeg
Pojazd: Nysa 522W, 522S,Autosan H6 ZK
I kolejny pozytywnie zakręcony trafił do nas. Brawo :cheers:

_________________
nysomani wszystkich krajów-łączcie się!!!!!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 września 2008, 13:22 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 10 września 2008, 22:46
Posty: 32
Lokalizacja: Przemyśl
Miałem problemy z zarejestrowaniem się przed wyjazdem i po powrocie też:/ ale udało się i dziękuje za miłe przyjęcie. O przeciek ciężko bo planów mnóstwo:D sami nie wiemy gdzie , nie wiemy jak pieniadze na przyszłą podróż ale na pewno będzie kolejnych naście tysięcy kilometrów.
Amadeo - dziękuje za umieszczenie na stronce info:D
Relacja myślę ,że pojawi się ok środy :D
Pozdrawiam :D
Taki mały pomysł:
http://forum.polskiedostawczaki.pl/viewtopic.php?t=334

_________________
Jeżeli większość uważa Cię za głupca lub szaleńca nie wierz w to. Po prostu jesteś oryginalny.
Poznawanie kraju to nie zobaczenie najciekawszych miejsc lecz poznawanie ludzi żyjących w tym kraju!!!!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 listopada 2008, 00:29 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 10 września 2008, 22:46
Posty: 32
Lokalizacja: Przemyśl
Witajcie na mojej stronie jest juz relacja z podrozy, krotka ale juz cos jest....:D postaram sie wrzucic jeszcze zdjecia do galerii na dniach:D

http://www.podrozeksztalca.com/relacja.htm

_________________
Jeżeli większość uważa Cię za głupca lub szaleńca nie wierz w to. Po prostu jesteś oryginalny.
Poznawanie kraju to nie zobaczenie najciekawszych miejsc lecz poznawanie ludzi żyjących w tym kraju!!!!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 listopada 2008, 22:03 
Administrator Nysa Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 11:09
Posty: 1057
Lokalizacja: Polska
:D przygodę mieliście super ! pozazdrościć ! Mam nadzieję ze niebawem wkleisz foty !! pozdr...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 listopada 2008, 22:41 
super przygoda :!: :D

pozdrawiam


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 09 listopada 2008, 00:04 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lipca 2007, 00:46
Posty: 2838
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Bardzo przyjemnie się czyta - aż czekam na pełną i szczegółową wersję :D
Serdecznie pozdrawiam Ciebie i cała załogę !


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 listopada 2008, 10:53 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lipca 2007, 13:03
Posty: 2604
Lokalizacja: Kołobrzeg
Pojazd: Nysa 522W, 522S,Autosan H6 ZK
też się będę musiał swoją tak wybrać kiedy ją skończę 8) Gratulacje koledzy :!:

_________________
nysomani wszystkich krajów-łączcie się!!!!!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 listopada 2008, 11:37 
wyjechala nysa milicyjna na patrol miasta za czasow PRL , jednak kierowca jechal i jechal az wkoncu na pustyni 5000 tys km od posterunku sie kapnol ze cos nietak :) to wszystko nagrac i zrobic film 8)


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 09 listopada 2008, 13:47 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 10 września 2008, 22:46
Posty: 32
Lokalizacja: Przemyśl
ciesze sie ze sie podoba:D Relacje z usterkami itd zamieszcze ale niestety nie wiem kiedy to bedzie:/ tyle nauki a do tego inne problemy:/

_________________
Jeżeli większość uważa Cię za głupca lub szaleńca nie wierz w to. Po prostu jesteś oryginalny.
Poznawanie kraju to nie zobaczenie najciekawszych miejsc lecz poznawanie ludzi żyjących w tym kraju!!!!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 listopada 2008, 14:05 
:) poco sie uczyc korbid , ja bylem szczesliwy jak szkole mialem za soba :D bo i tak nigdy bym niemogl wykonywac zawodu no powiedzmy biurowego takiego czystego jak to sie mowi , ale nigdy niezaszkodzi sie wiecej nauczyc , zawsze mozesz potem np. tak jak ja isc do pracy na ciezarowke wywrotke i uganiac sie na budowach z brygadzistami :)

kawal twardzieli z was :) bo tak siedziec na tych towosowych tylnych siedzonkach to naprawde trzeba miec sprawny kregoslup i to wszystko przez 15 tys km :D ja pamietam jak bylem taki maly knypek to miescilem sie na takie 2 boczne foteliki towosowe i spalem a tata moj musial zawsze uwazac na zakretach zeby tak szybko niebrac zakretu bo inaczej ja spadne :) klimatu nysy towos nigdy niezapomne jak to nieraz robotnicy grali w karty na torbie sniadaniowej jadac do domu , bo praktycznie siedzieli 4 osoby na przeciwko :) pamietam jak moj tata jezdzil nyska mikrobusem taka ciemno zielona 522 niska deska rozdzielcza , to tak dlugo go meczyli az ten fotel (lotniczy) 2 osobowy za kierowca obrocil tak zeby siedzieli na przeciwko siebie i mogli grac w karty , tak jak w towosie :) ale w 1985 roku przyszlo nowe nadwozie towos i znowu bylo wszystko jak dawniej :wink:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 09 listopada 2008, 15:38 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 10 września 2008, 22:46
Posty: 32
Lokalizacja: Przemyśl
nysanek pisze:
ja pamietam jak bylem taki maly knypek to miescilem sie na takie 2 boczne foteliki towosowe i spalem a tata moj musial zawsze uwazac na zakretach zeby tak szybko niebrac zakretu bo inaczej ja spadne :) :wink:


Też tak robiliśmy:D znam to:D A jakie opie...le łapałem jak w ostatniej chwili mijałem dziure, skręcając raptownie to nigdy nie zapomne:D
Łukasz za to jeździł zawsze ostrożnie wiec ja ani razu nie spadłem:D

_________________
Jeżeli większość uważa Cię za głupca lub szaleńca nie wierz w to. Po prostu jesteś oryginalny.
Poznawanie kraju to nie zobaczenie najciekawszych miejsc lecz poznawanie ludzi żyjących w tym kraju!!!!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net