Dzisiaj jest 28 marca 2024, 20:57


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 02 listopada 2015, 12:40 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lipca 2014, 15:59
Posty: 32
Lokalizacja: Rzeszów
Pojazd: Żuk A11, Nysa 522R (doka)
Swego czasu widywałem taki autobus w Białymstoku. Kojarzę okolicę, ale ulicy konkretnej nie pamiętam. Jeśli bardzo Ci zależy to szukaj na stronach typu Spotted Białystok. Może to śmieszne, ale w ten sposób można naprawdę wiele wygrzebać :)

_________________
Nysa 522 & ČZ 350. Duet doskonały. :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 08 listopada 2015, 10:23 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lipca 2007, 13:03
Posty: 2604
Lokalizacja: Kołobrzeg
Pojazd: Nysa 522W, 522S,Autosan H6 ZK
ciężka sprawa-znalazłem u zachodnich sąiadów w dobrej cenie ale papirów ni mo. W polsce papiery na busa nie do zdobycia...

_________________
nysomani wszystkich krajów-łączcie się!!!!!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 09 listopada 2015, 19:17 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 grudnia 2013, 09:31
Posty: 779
Lokalizacja: Zator
Pojazd: Żuk A15 1970
Robo pisze:
ciężka sprawa-znalazłem u zachodnich sąiadów w dobrej cenie ale papirów ni mo. W polsce papiery na busa nie do zdobycia...


Ciocie ma? To kupuje od Cioci i na tej podstawie wpis do ewidencji zabytków. Później z wpisem do ewidencji zabytków jedzie z rejestracją na żółte blachy... Tak słyszałem od osób z automobilklubu, które tak samochody rejestrowały (przy zabytkach często inaczej się nie da - wóz jest, papirenów nie idzie odtworzyć).

Sam nie rejestrowałem w taki sposób - nie miałem jeszcze takiej potrzeby. Ale to "patent" z pierwszej ręki, przy rejestracji na żółte blachy (biała karta i wpis do ewidencji zabytków) wydziały komunikacji nie wymagają ciągłości dokumentów. Żeby, była ciągłość to musiałoby coś być na początku - jak nie ma dokumentów i numerów rejestracyjnych to pójdzie jak nóż w masło.

_________________
http://drewniany.wixsite.com/prl-auto-moto-mania


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 11 listopada 2015, 18:19 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lipca 2007, 00:46
Posty: 2838
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Pojazd tzreba sparwdzić, czy jest "czysty" - pierwsza lepsza komenda Policji. Potem trzeba mieć na niego umowę kupna-sprzedaży, spisaną z osobą, która taki pojazd miała (i w razie kontroli papierów, co w praktyce chyba nikomu się jeszcze nie zdarzyło) to potwierdzi (jak i to, że wszystkie starsze, wcześniejsze dokumenty, tablice itp - zaginęły / to nawet można od razu na umowie dopisać, że sprzedający oświadcza, że dowód rej i tablice zqaginęły / ).

P.S. Jak co, Robo, to mój tata miał kiedyś Robura busa... Chyba nawet wóz jeszcze stoi na trawniku przed domem :mrgreen: https://www.youtube.com/watch?v=kukXGeWNq6E :wink: :wink: :wink:

_________________
Kot może zostać. Reszta - wypierdal*ć!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 11 listopada 2015, 20:09 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 01 września 2015, 12:00
Posty: 609
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Pojazd: Żuk A07B 1994
Film niedostępny


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net