Dzisiaj jest 28 marca 2024, 12:30


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 29 czerwca 2008, 09:12 
Miłośnik Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 grudnia 2007, 14:06
Posty: 381
Lokalizacja: Wrocław
Ojoj... no cóż, mówi się trudno. Takie spaczenie zawodowe.
Ao widzę zmiany... no no, całkiem nieźle, tylko teraz to logo za wąskie ciut...
... ale treściowo nadrabia :lol:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 czerwca 2008, 11:09 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 26 grudnia 2007, 19:06
Posty: 175
Lokalizacja: Gliwice
Zmiany dzisiaj widzę, zmiany... :wink: . Na początku się zdziwiłem, bo to wcześniej samo logo się dwa razy zmieniało tylko, a teraz cały wygląd forum. Teraz jest tak.... ciemno bardziej, ale się przyzwyczaimy myślę :lol: . Aczkolwiek przyznam, że poprzedni wygląd był taki weselszy :wink: .

Logo jest fajne, ale myślę, że Juzef ma dobry pomysł :) . Ja widzę to podobnie :arrow: dać w logo na środku znaki "Nysa" i "FSC Lublin", a w jednym boku 501 i 522, a w drugim smutka i nowego Żuka. Zdjęcia pojazdów powinny być centralnie od przodu i kolorowe, nawet współczesne. Proponuję:

501 - Roberta
522 - nysanka
A03 - żukmen'a
nowego Żuka - jak Parzuś coś dorwie to będzie :wink: .

To taka moja sugestia, ze mnie niestety kiepski grafik, ale pomysł mogę podsunąć :wink: . Myślę, że jak się nam opatrzy aktualne logo, to byłoby jak znalazł :) .


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 czerwca 2008, 13:03 
Miłośnik Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 grudnia 2007, 14:06
Posty: 381
Lokalizacja: Wrocław
Cóż, kiedyś można pomyśleć... coś podobnego zamierzałem, ale ciężko szło z podpasowaniem zdjęć pod taki układ. Łapnąłem 522 oczywiście Nysanka, do tego 501 chyba z krakowskiego mpk, żuka starszego od Parzusia i nowego z Trzebnicy.
Jakby mię kto dał namiar na jedynie słuszne loga, które przedmówca sugeruję, to mogę jakiegoś mockupa rębnąć :)
Chociaż jak tam chcecie, nie będę miał co robić, to w tym pogrzebię, a resztę się zobaczy. Ew. kandydatura na nowszego Żuka by się zdała. Ten, co wybrałem, idealny nie jest, ale się komponuje. Idealnie jakby był jakiś wypicowany w widoku z lewego półprofilu :wink:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 czerwca 2008, 15:04 
Administrator Nysa Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 11:09
Posty: 1057
Lokalizacja: Polska
No tak ! Logo fajna sprawa więc czekamy na wasze pomysły i dzieła ,które tu możecie wklejać :lol: , dobry pomysł to 50% sukcesu ,gorzej z wykonaniem czego sam jestem swiadom . ostatnio próbowałem zmontowac logo forum we flashu ale w kompie jest ok ( ok 50 fotek ) ale jak tu wklejam to pokazuje sie tylko pierwsza strona i nic :roll: .
Obrazek

Co zaś wyglądu moi koledzy w waszych profilach jest pozycja styl menu i tam sobie sam ustawasz skórkę forum :)

pozdr....


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 czerwca 2008, 16:40 
Fanatyk Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 19:20
Posty: 1089
Lokalizacja: Bytom
Jak jakieś fotki żuków potrzeba to służę uprzejmie :wink:

_________________
ŻUK SERVICE


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 czerwca 2008, 19:40 
Miłośnik Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 grudnia 2007, 14:06
Posty: 381
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
Jak jakieś fotki żuków potrzeba

No w zasadzie trochę zasępiłem już tę fotę z avatara, akurat przypasowała.
Takie coś powiedzmy - to jest mocno przedwstępna propozycja układu. Było coś wspominane,aby dodać logo, wiec można i tak. Na razie nie ma to nic wspólnego z powaznym produktem. Jest to jedynie ułożenie zdjęć w takiej kolejności jak pasowały. Chyba, że gdzies są lepsze i dadzą sie podpasować pod wyżej zaproponowany układ, to nie widzę problemu.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 czerwca 2008, 22:16 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 26 grudnia 2007, 19:06
Posty: 175
Lokalizacja: Gliwice
Taaak - całkiem dobra koncepcja Juzef :wink: . Tylko jak na moj gust, fotki obu Żuków do zmiany :arrow: bo są za ciemne. Nysy są jasne, nie mam zastrzeżeń. Proponuję ponadto dodać znaczki na środku (np. te z poprzedniego loga forum) i dopracować same zdjęcia (pousuwać tła i porobić ładne przejścia) i naprawdę daje radę :) .


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 czerwca 2008, 07:56 
Miłośnik Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 grudnia 2007, 14:06
Posty: 381
Lokalizacja: Wrocław
Zaznaczyłem wyraźnie, że to tylko ściepa zdjęć poglądowa. Wszystko sie zrobi. Tych log chwilowo nie mam, nawet nie wiem jak wygląda poprawne żukowe :wink:
Foty to mówiłem, wziąłem co znalazłem i co pasowało jako tako. Jak są lepsze, nie pogardzę.
----
Update: Stan na godz. 9.00 dnia 1.07 - no, w dobrym kierunku idzie, tylko czemu nie ma 522 i nowszego żuka...
No i duża wada.... gdzie jest hasło marketingowe?? Było znakomite :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 stycznia 2009, 12:38 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lipca 2007, 13:03
Posty: 2604
Lokalizacja: Kołobrzeg
Pojazd: Nysa 522W, 522S,Autosan H6 ZK
No nie wiem czy to u mnie sie poprzestawiało na forum czy to jakaś ustawowa zmiana ale dla mnie jest kiepściutko. Poproszę o powrót do poprzedniej formy bo dla mnie to sie kupy nie trzyma. Jeśli ktos ma takie samo zdanie albo inne niech sie wypowie. Nie wiem po co wogóle ta zmiana.......

_________________
nysomani wszystkich krajów-łączcie się!!!!!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 stycznia 2009, 14:19 
Administrator Nysa Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 11:09
Posty: 1057
Lokalizacja: Polska
Oj Robo Robo !!! :shock: czy tobie zawsze musi coś nie pasować ? Jak nie uklad forum to logo ,kolor itd :roll: Weż nabierz troche optymizmu !

Zmiana podyktowana była tym ze dział TECH miła tylko Nysa a Żuk nie ,a przeciez większość elementów to to samo . No chyba że sie nie orientujesz . Przez to powstawał w Żuku bałagan ,a w koncy my admini i moderatorzy mamy wiecej czasu spędzać na poprawkach na forum, czy tez korzystać z niego ? .
Co do logo ,masz prawo spłodzić jakieś cudo ,a zamieszczę je tu na forum ,wiec kolejny raz Robo do dzieła !!! :twisted:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 stycznia 2009, 20:42 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lipca 2007, 13:03
Posty: 2604
Lokalizacja: Kołobrzeg
Pojazd: Nysa 522W, 522S,Autosan H6 ZK
niee - logo jest dobre tylko nowego tematu nie chciało mi sie tworzyc. Tylko o te drugie zmiany mi chodziło. W FSD NYsa też nie robili zmian i nie było źle-nyski dobre są.

_________________
nysomani wszystkich krajów-łączcie się!!!!!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lutego 2009, 10:02 
ostatnio pomyslalem otym zeby na forum wprowadzic , znaczek nysy mam na mysli to ze zamiast tych kwadratow zielonych ktore informuja o nowym poscie by sie znaczek nysa na czerwono zaswiecil , tam gdzie brak postow bedzie niebieski , oraz wiekszy wybor emotikonek zwiazanych wlasnie z nysa lub zukiem , jak np. pozdrawiamy to mozemy postawic taka emotikonke ludzik taki trzyma szyld z napisem nysy .

tutaj przyklad takiego forum co tak wlasnie maja :

http://www.husqvarna-forum.de/phpbb/index.php

P.S amadeo zmien ten obazek tej deski rozdzielczej ktora i tak niejest orginalna :wink: cos wiekszego zrobic jako obrazek i kolorowy , co to zaloba :roll:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 07 marca 2009, 00:17 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 02 listopada 2007, 20:06
Posty: 87
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Super jest to nowe logo! Szkoda tylko że takie małe, prawie nic nie widać :cry:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 marca 2009, 09:38 
no to ciesze sie ze ci sie podoba :D z czasem bedzie wszystko widac 8)


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 23 września 2009, 08:26 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 17:15
Posty: 22
Lokalizacja: wroclaw
zglaszam pod rozwage szanownej dyrekcji czy po kliknieciu na logo moglaby sie ladowac strona glowna (index) tak, jak to jest na innych forach. teraz klikniecie przenosi nas.. dokladnie do tej samej podstrony, na ktorej jestesmy ;)

ps. a samo logo jest git, znaczy w dobrym klimacie ;)

_________________
Obrazek
to tu, to tam ...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net