Dzisiaj jest 27 kwietnia 2024, 12:18


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: 06 marca 2008, 15:27 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 05 marca 2008, 21:51
Posty: 39
Od kiedy jestem właścicielem mojego boskiego wozu
Nysa 522t rocznik 1991 mam ochotę wyharatać (kompletnie moim skromnym zdaniem) szpetną blachę znajdującą się za siedzeniami kierowcy i pasażera.
Pytanie jest proste CZY MOŻNA ?
Jedni mówią tnij bracie, zaś inni abym nawet nie próbował bo buda się rozjedzie i po zawodach.
Czy zatem nasz poprzedni rodzinny nyssan (1979) miał inną konstrukcję karoserii. Tam blacha była ale za tylną kanapą i to było bardziej klimatyczne rozwiązanie.
Napiszcie co o tym sądzicie
Pozdrawiam
:?:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 marca 2008, 18:33 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5077
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
Jeśli chodzi Ci o tą ścianke działową miedzy komora ladunkowa, a fotelami, to produkowali i takie wersje bez i jakos sie nic nie rozpadalo..
Szczerze mówiąc, to nie powinno się rozpaśc, ale nie widze powodu ciecia... Jak Ci się to nie podoba to idz do tapicera, niech Ci to zrobi w tapicerke jaka masz na scianach, albo na siedzeniach... zeby klimatycznie bylo. Bo tak to auto traci na oryginalnosci.. wydaje mi sie, ze byloby z tym troche wiecej roboty niz tylko wyciac.. :)

To tylko moje rady, Twoja Nysa, Ty decydujesz ;)

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 marca 2008, 20:26 
ja bym jej niewycinal z tego powodu ze zawsze zostana slady na slupkach po wycieciu, tak jak marian napisal produkowali takie towosy moja jest taka bez scianki , tak samo jak nadwozie mikrobusu niema scianki dzialowej i sie trzyma :wink: , niesluchaj ludzi co gadaja ze sie cos zawali :P jak niemasz w tylnych dzwiach zamka to polecam tobie wstawic zamek i juz bedziesz mial dostep bezposredni do otwarcia i zamykania dzwi , zreszta te wersje mialy zamki w tylnych dzwiach przewaznie :wink:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 06 marca 2008, 22:46 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 05 marca 2008, 21:51
Posty: 39
Wam dobrze mówić bo macie mikrobusy bez tej blachy nysa jest bardziej przestronna łatwiej dostać się do tyłu nie skaczesz jak zając. Ja zresztą mam Nyskę po remoncie wykonanym przez prawdziwego druciarza-racjonalizatora. Z mechaniką sobie poradziłem silnik brzytwa. Zresztą kupiłem ją na trochę i sentyment wrócił więc została. Wracając do tematu facet tyle tam spartolił że ślady na słupkach to pikuś. Powiem tylko o sklejkowej podłodze czy próbie naspawywania blach na stare spróchniałe. JAK BĘDĘ REMONTOWAŁ TO MÓWICIE ŻE CIĄĆ MOŻNA


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 marca 2008, 22:52 
mozna wyciac spokojnie :wink:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 07 marca 2008, 00:12 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lipca 2007, 00:46
Posty: 2838
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
SKORO
nysiarz74 pisze:
mam Nyskę po remoncie wykonanym przez prawdziwego druciarza-racjonalizatora.

TO
nysiarz74 pisze:
JAK BĘDĘ REMONTOWAŁ TO MÓWICIE ŻE CIĄĆ MOŻNA

tylko jak będziesz remontował, chyba, że jesteś pewien dobrego stanu szkieletu podłogi.
Bo kiedy skzielet jest zgnity, to wycięcie tej pzregrody naprawdę potrafiło spowodować "rozjechanie" się nadwozia - ale tylko wtedy. Jezeli szkielet, zwłaszcza podłogi, jest mocny i zdrowy - to możesz spokojnie ją wyciąć.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net