Dzisiaj jest 27 kwietnia 2024, 08:40


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 lipca 2008, 08:50 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 05 marca 2008, 21:51
Posty: 39
Koledzy ratunku.
Kupiłem w końcu milicyjną Nysę 522 K
Samochód nie ma PASÓW. Jak kupowałem facet powiadał że nie potrzeba.
Jak zatrzymała mnie Policja to dobrze że chłopakom sentyment wrócił bo Pan sierżant stwierdził że powinien ukarać mnie i pasażera więc niezwłocznie muszę je dołożyć.
Jak jest z tymi pasami
Za pomoc dziękuję


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lipca 2008, 09:00 
policjant ktory ciebie zatrzymal mial racje , jak nysa kiedys byla uzytkowana przez MO lub Policje to niemusiala miec pasow , ty jako prywatny uzytkownik musisz te pasy wmontowac np. takie zwijane jak we fiacie 125 lub maluchu , zuki tez takie mialy.Jaki to wogole rocznik tej twojej nyski ? daj troche fotek na forum :wink:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 25 lipca 2008, 10:07 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 05 marca 2008, 21:51
Posty: 39
Młoda jest 1991r Foty jutro wpakuje na forum. Z pasami będzie problem bo uchwytów nie ma ale coś wymyśle. Bryka super pośmigam trochę i do warsztatu. blacharz lakiernik i radiowozik jak złoto będzie. Na razie walczę z swoją drugą połową bo to 2 Nysa więc wiesz jak to jest
Pozdrawiam


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lipca 2008, 10:13 
wiem wiem jak to moze byc nysa i druga polowa zycia :D to ze uchwytow niema to maly problem 8) ja ci podam wymiary gdzie przyspawasz nakretke do slupka :wink: niewiem ale chyba gwint drobny tam jest sprawdze i ci tutaj podam normalnie wystarczy zwykla nakretka M10 - 12 na gorze i dole. :wink: teraz czytam ze masz juz nyse :oops: to co ja tu pisze kuzwa :D sam sobie wymiary pobierzesz , a twoja 2 polowe to poprostu no jak by to powiedziec poprostu zaspokoj bardziej :D czas rozciagnij ze ci nietylko na nysach zalezy i powinno byc oki :wink:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 26 lipca 2008, 00:57 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lipca 2007, 00:46
Posty: 2838
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Auto z 1991 roku wg wszelkich przepisów powinno było (i raczej musiało być - nawet jeśli to FSD :wink: ) wyposażone w pasy tzw. bezpieczeństwa. Policjanci w czasie służby byli zwolnieni z obowiązku ich używania, ale pasy w aucie musiały być. Jeżeli nie ma po nich żadnego śladu, to albo ktoś w fabryce pomyślał "a po co jak i tak nie muszą zapinać" (osobiście wątpię), albo ktoś te mocowania w późniejszym czasie zlikwidował.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lipca 2008, 09:20 
Że za "PASÓW" takie, o których rozmowa dotyczy?
Specjalne kolorowanie?


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 27 lipca 2008, 14:56 
niet shurik my gawarim o milicyjnych maszynu nysa tam niema pasow w maszynu malcika nysiarz74 :D on musi pasy zamontowac inaczej problemy z policja , policja zatrzyma i gawari : cio ty dzielaju gdzie twoje pasy gawarij minia ja tibia pokazu :D


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 27 lipca 2008, 15:11 
Co to takie - pasow?
U tego słowa je synonimy? Program daje prosto transliterację.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 27 lipca 2008, 15:19 
sprobuj dac w program " szelki bezpieczenstwa " ty masz tez w zuku zapinasz sie w pasy :)


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 27 lipca 2008, 20:05 
Rzemienie bezpieczeństwa że czy?


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 27 lipca 2008, 20:53 
:D :D :D oj shurik ja smiejot sa , poniemajesz w kazdej maszynu masz pas do zapiecia sie przed jazda :

Obrazek


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 27 lipca 2008, 21:15 
A a czy rzemienie bezpieczeństwa na Nysa etatowy są przewidziane?

А разве ремни безопасности на Nysa штатно предусмотрены?


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 27 lipca 2008, 21:27 
no niema rzemieni bezpieczenstwa fabryka nie wyposazala , a kolega nysiarz74 kupil taka maszyne po milicji i niema mocowan na rzemienie musi sam wyposazyc maszyne w rzemienie :D


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 28 lipca 2008, 06:38 
Nie zrozumiał, nie mogę przetłumaczyć :( Zakład nie stawiał, nysiarz74 kupił milicyjną maszynę, i w niej że, dlaczego to powinniśmy być rzemienie?


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 28 lipca 2008, 09:51 
a po niemiecku ci wytlumaczy ? ci napisze po niemiecku Germansku ja tibia napisze ok:

das nysa werk hat die fahrzeuge der milicja / polizei nicht in sicherheitsgurte ausgestattet , es wurde von den milicja beamten nicht verlangt sich anzuschnallen im straßenverkehr , und der milicja nysa von nysiarz hat keine befestigungen für sicherheitsgurte , er muss jetzt das nachrüsten die befestigung für sicherheitsgurte .


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net