Dzisiaj jest 27 kwietnia 2024, 10:52


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Post: 02 sierpnia 2008, 21:33 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 05 marca 2008, 21:51
Posty: 39
Kochani pasy dołożyłem ale moja ukochana sunia to zagadka. Kto wyjaśni mi zasadę działania tego 2 zbiornika. Nyska jedzie za tydzień do blacharni i chcę wszystko z mechaniką poprawić.
Pozdrawiam


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 sierpnia 2008, 22:10 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lipca 2007, 00:46
Posty: 2838
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Po prostu dwa zbiorniki, jak w jednym skończyła się benzynka, to przełączałeś na drugi.

Tu masz zdjęcie autorstwa Robo - przełącznik zbiorników
Obrazek
Tu było już sporo napisane o ciekawostkach radiozwozów :wink:
http://syrena10.vipserv.org/forum/viewtopic.php?t=646
Pozdrawiam! :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 sierpnia 2008, 23:10 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 05 marca 2008, 21:51
Posty: 39
acha czyli działa to na zasadzie naczyń połączonych czy jest jakaś pompka elektryczna


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 sierpnia 2008, 23:19 
jest napewno trojnik w rurce paliwowej i zawor/kranik dla drugiego zbiornika , pompa mechaniczna zaciaga paliwo z tylnego zbior. , tylko zobacz czy on sie do czegos nadaje ten tylny zbiornik bo jak on byl pusty lub w polowie zalany paliwem to syfu tam jest :x wymien na nowy jak ci zalezy na orginale i miej zawsze zalany do pelna :wink: od zuka tez pasuje ZUK skrzynia pasuje zbiornik tylko wlew trzeba przerobic :wink:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 24 listopada 2008, 17:19 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lipca 2007, 13:03
Posty: 2604
Lokalizacja: Kołobrzeg
Pojazd: Nysa 522W, 522S,Autosan H6 ZK
A masz mo że kolego fotkę tego tylnego zbiornika paliwa? jeśli tak to poproszę.

_________________
nysomani wszystkich krajów-łączcie się!!!!!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 listopada 2008, 17:30 
zapytam sie was milicyjnych ekspertow robo i nysiarz , na chu... wam ten drugi zbiornik :roll: chcecie poscig prowadzic przez cala polske :D


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 24 listopada 2008, 17:40 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lipca 2007, 13:03
Posty: 2604
Lokalizacja: Kołobrzeg
Pojazd: Nysa 522W, 522S,Autosan H6 ZK
żeby oryginalnie było!!!

_________________
nysomani wszystkich krajów-łączcie się!!!!!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 listopada 2008, 17:49 
klapke tylna masz w nadwoziu to kazdy widzi ze wersja milicyjna miala 2 zbiornik , na jakims zlocie mozesz zawsze powiedziec komus kto bedzie zainteresowany ze wersje MO mialy 2 zbiornik i juz :wink: a tak bedziesz pusty zbiornik wozic przykrecony do ramy :) w milicji napewno jak taka nysa pierwsza blacharke miala to ten zbiornik tak samo wykrecali i juz zadnego tam nieprzykrecali nowego , bo on tylko lapal brudy i wode od tylnego lewego kola


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 24 listopada 2008, 17:59 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5077
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
Tomek, to tak, jakby Tobie ktoś powiedział: Po co ty te zderzaki i kołpaki na siwo malujesz, przecież na zlocie jakimś mozęsz powiedziec, ze oryginalnie były siwe lub chrom. :D Po prostu Robo chce miec oryginalnie i już. Zresztą, gdybym był na miejscu Roberta, też bym ten drugi zbiornik woził, i tak samo gdybym był na Twoim miejscu, też bym przemalował te zderzaki :)

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 listopada 2008, 18:10 
Marian15 pisze:
Tomek, to tak, jakby Tobie ktoś powiedział: Po co ty te zderzaki i kołpaki na siwo malujesz, przecież na zlocie jakimś mozęsz powiedziec, ze oryginalnie były siwe lub chrom. :D Po prostu Robo chce miec oryginalnie i już. Zresztą, gdybym był na miejscu Roberta, też bym ten drugi zbiornik woził, i tak samo gdybym był na Twoim miejscu, też bym przemalował te zderzaki :)


zderzaki i kolpaki maja malo do tego , to sa czesci widoczne w nadwoziu , taki zbiornik i tak nikt niewidzi pod nadwoziem , a koledzy maja i tak butle gazowe zainstalowane , mi chodzi oto ze niepotrzebny ciezar tylko ze soba wozi sie i nic wiecej bo uzycia z tego zbiornika niebedzie i tak :wink: na jaki kolor niby bys pomalowal na moim miejscu ? to jest tak pomalowane jak fabryka malowala , tak samo moga byc felgi na siwo pomalowane wtedy bym zalozyl chromowane kolpaki i zderzaki siwe , kombinacji jest wiecej .


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 12 lutego 2009, 23:51 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 stycznia 2009, 19:51
Posty: 106
Lokalizacja: Pomorze
Ja rowniez jestem za orginalem,jak bede robil moja milicyjna to na 100% orginal wiec koniecznie drugi zbiornik i sprawny,nawet okratowanie dorobie bo takie miala na szyby i lampy,pojazd muzealny wiec nie do uzywania tylko na okazje specjalne okresowo.Na co dzien bedzie w suchym garazu.Pozdrawiam.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net