Dzisiaj jest 27 kwietnia 2024, 07:02


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 03 września 2009, 21:00 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 30 czerwca 2009, 10:29
Posty: 162
również potrzebuję uszczelki do szyb do nysy n59. uważam iż dobry jest pomysł zebrania kilku ludzi i zamówienie u producenta takich uszczelek. Może juz ktoś zamawiał takie uszczelki i może sie podzielić wiedzą na ten temat??? A w ogóle to ile metrów jest potrzebne dla nysy mikrobus??? Ktoś wie ???
Pozdrawiam Wiesław


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 września 2009, 14:19 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5077
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
najprosciej zmierzyc i jeszce wziac troche na zapas, bo sie potem moze okazac, ze zle uciales lub zle zmierzyles i nie starczy, a jak wezmiesz 1-3m wiecej to zawsze masz zabezpieczenie ;)

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 września 2009, 20:30 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 30 czerwca 2009, 10:29
Posty: 162
marian 15 . Sory ale to co napisałeś nic nie wnosi, to ja wiem, chodziło mi o cos innego.
:lol: Wiesław


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 września 2009, 21:03 
Administrator Nysa Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 11:09
Posty: 1057
Lokalizacja: Polska
nysanek pisze:
ciezka sprawa, moim zdaniem powinniscie wszyscy tutaj ktorzy remontuja nysy sie zgadac i takie uszczelki niech wam firma zrobi wedlug wzoru orginalnego na metry chyba bedzie to najlepsze wyjscie.


Bez sensu , każda uszczelka jest inna ,inne profile i kształty :( wiec pytanie ,kto sie tym zajmie i wyłoży sporo siana na kilka metrów uszczelki ,znając życie ten kto sie tego podejmie zostanie na lodzie :D ,przecież ten temat na FPM był kilka lat wałkowany .
Ale próbujcie :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 września 2009, 21:20 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 30 czerwca 2009, 10:29
Posty: 162
Witam :D
I tak temat upada :( , a myślałem iz cos z tego wyjdzie. O ja naiwniak :shock:
pozdrawiam


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 września 2009, 22:05 
Administrator Nysa Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 11:09
Posty: 1057
Lokalizacja: Polska
Żeby Wiesławie dorobić wg wzoru uszczelki to w związku z opłacalnoscią wdrozenia produkcji trzeba zamówić kilka ładnych metrów tejże uszczelki i wyłożyć kasę . Znam życie i wątpię zeby się ktoś taki znalazł tj zafunduje sobie np 500 metrów uszczelki którą bedzie sprzedawał latami :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 września 2009, 19:24 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 listopada 2008, 12:49
Posty: 59
Lokalizacja: Mazowieckie
http://www.uszczelkidoszyb.pl/
polecam tą fabrykę uszczelek nie trzeba zamawiać bo uszczelki leżą na magazynie...
ja swoich jeszcze nie założyłem bo nie skończyłem lakierowania... :? ale uszczelka wygląda na "wsamrazistą" :D
a jak policzysz, że potrzebujesz uszczelki na 10 prostokątnych (ramkę suwanych też mocujesz uszczelką) 2 trójkątne i 1 na tył (mi wyszło licząc z zapasami i ew pomyłkami jakieś 35m uszczelki) to 1rolka (50 m) to nie jest straszna przesada bo płacisz 300PLN i masz dobrą nową uszczelkę... jak zamontuję to wkleję fotki...

_________________
n - 59


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 września 2009, 21:05 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 30 czerwca 2009, 10:29
Posty: 162
Dzięki :D :D :D
Sądze iż się przejadę do tego producenta uszczelek. nie jest to daleko od miejscowosci w której mieszkam i zawsze będe mógł zobaczyć jak one wygladają. dzisiaj policzyłem długość tej uszczelki do szyb i jakos mi tak samo wyszło (prawie).
jeszcze raz dziękuję
pozdrawiam wiesław


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net