Dzisiaj jest 28 marca 2024, 10:17


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 kwietnia 2016, 08:20 
Miłośnik Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 marca 2016, 22:10
Posty: 307
Lokalizacja: opolskie
Pojazd: żuk a 156 b
Każda osoba uczestnicząca w zlocie, będąc użytkownikiem strony, bądź forum powinna mieć na plecach przyklejoną nazwę działającą na forum :) to moje skromne zdanie. Wtedy lepiej się poznaje

_________________
W pogoni dzisiejszego świata, warto pamiętać, co jest naszą przeszłością...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwietnia 2016, 08:35 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 06 stycznia 2016, 19:54
Posty: 75
Można zrobić małym kosztem smycze klubowe i identyfikatory. Identyfikator oprócz jakiejś grafiki zawierałby pogrubionego nicka z forum. Takie identyfikatory można samemu druknąć w kolorze i zalaminować za niewielkie pieniądze. Wielkość 1/4 kartki a4. Sprawdza się.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwietnia 2016, 09:04 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 marca 2015, 12:54
Posty: 1259
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pojazd: Żuk A07D 1996.31.12, 4C90
Słyszałem, że StrucelSW organizuje bal 1000 i jednej noc. :D

_________________
Byliśmy na 2015/ 2016/2017
WOODSTOCK


~Pojazd wielozadaniowy stworzony z myślą o podniebnych wojażach, widziany przez niektórych nad strefą 51'

Zagorzały miłośnik bębnowego pisku - szanuj bęben - jedź poboczem
Czy widział pan, Panie władzo, by ktoś leciał bokiem, ŻUKIEM?!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwietnia 2016, 09:35 
Miłośnik Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 marca 2016, 22:10
Posty: 307
Lokalizacja: opolskie
Pojazd: żuk a 156 b
elcolonello pisze:
warszawa pisze:
Każda osoba uczestnicząca w zlocie, będąc użytkownikiem strony, bądź forum powinna mieć na plecach przyklejoną nazwę działającą na forum :) to moje skromne zdanie. Wtedy lepiej się poznaje

Można zrobić małym kosztem smycze klubowe i identyfikatory. Identyfikator oprócz jakiejś grafiki zawierałby pogrubionego nicka z forum. Takie
identyfikatory można samemu druknąć w kolorze i zalaminować za niewielkie pieniądze. Wielkość 1/4 kartki a4. Sprawdza się.

No bdb pomysł. :-)

_________________
W pogoni dzisiejszego świata, warto pamiętać, co jest naszą przeszłością...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwietnia 2016, 11:37 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2010, 20:49
Posty: 722
Lokalizacja: śląsk
Tak czytam ten wątek i się zastanawiam , czy to już początek końca tego forum????
Nie jedno forum skończyło się , kiedy zaczęło się bawić w misie - pysie, kubeczki - szklaneczki, koszulki - bidulki , smyczki - piczki itp. Oczywiście jak tego potrzebujecie, to nie mam prawa Wam tego zabraniać. Ale lubię tu zaglądać, właśnie dlatego ,że to forum ma taki trochę ortodoksyjny charakter . Nie poszło w kierunku "nowinek" , które wykończyły nie jedno forum .
Może się zestarzałem , ale forma zlotu "zachlej ryja, puść muzę " trochę mnie przestała bawić- nawet jako obserwatora. Z racji tego ,że mam też inne pojazdy i co roku bywam na różnych imprezach / zlotach , dlatego z grubsza mogę sobie wyobrazić niejedną imprezę na podstawie przedzlotowych wpisów.
Ale żeby nie było , że marudzę - impreza jak najbardziej potrzebna, ale póki co jestem spokojny i czekam na ochłonięcie "organizatorów" . Fajnie się gada siedząc przed kompem, ale w dzisiejszych czasach organizacja zlotu , to jest kawał ciężkiej pracy. Co innego ognisko ze znajomymi (chociaż z ogniskami też się potentegowało) , a co innego zlot. Osobiście nie organizowałem zlotu i nawet nie mam zamiaru się za to brać. Ale mam znajomych czynnie działających w różnych klubach, czy stowarzyszeniach i niezależnie od tego czy zlot będzie duży czy mały , potrzeba przynajmniej roku na jego zorganizowanie. Po krótce wygląda to tak : aby się gdzieś zebrać, wypadałoby poinformować o tym właściciela terenu / gminę/ starostę/ prezydenta miasta itp. O wiele lepiej się prowadzi takie rozmowy, jeżeli jest się jakąś formą "prawną" a nie "ekipą ziomali". Potem reszta - POLICJA, zabezp. medyczne, zakwaterowania , wyżywienia, atrakcje, program zlotu itp. itd. Ktoś to wszystko musi ciągnąć . W pojedynkę raczej nie da rady . Najmniejsze zespoły , które znam , organizujące zloty , to 4 osoby (leaderzy) plus ekipa "pomocników" . Najczęściej info o zlotach pojawia się gdzieś na przełomie roku kalendarzowego . Obserwuje się wtedy forumowe podekscytowanie, fascynację , ścisk jąder i różnego rodzaju przechwałki . Temperatura stopniowo maleje w miarę pojawiania się informacji o konieczności wnoszenia zaliczek od zadeklarowanych uczestników . Ale są jeszcze "wytrwali " którzy do końca deklarują uczestnictwo, po to żeby przed samym zlotem wylać falę rozpaczy , jak to się im życie pokrzyżowało, bo właśnie w ten weekend - mają ślub (cioci, brata..... ), komunię , roczek, sraczkę, pracę....
Celowo nie wspominam o pozyskiwaniu sponsorów, bo to jest zupełnie inna bajka.

Na marginesie . Od kilku lat raczkują zloty w Nysie , przy okazji jakiś Dni Nysy czy tym podobnego święta. Wjazd dla właścicieli Nys i chyba innych dostawczaków jest za free. I co ???? I nic .........

_________________
http://www.youtube.com/user/lbs5
Szukaj mnie w garażu - nie na Facebooku.

https://m.youtube.com/watch?v=wli5IT0WtXU


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwietnia 2016, 12:13 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 06 stycznia 2016, 19:54
Posty: 75
W czasach kiedy organizowałem powstawanie forum miłośników pewnej marki było nas na początku 8-12 osób. Jako "konkurencja" istniało forum oficjalne zatwierdzone i wspomagane przez markę. Na pierwszy zlot po pół roku istnienia forum nad zwykłe jezioro z ogniskiem i zwykłą integracją przyjechało o ile pamiętam 20-25 samochodów.
Na kolejnych było już coraz więcej ludzi. Na zloty sylwestrowe za południową granicę ludziska potrafili z Gdańska na 2 noce przyjechać.
teraz to forum liczy ponad 80 000 ludzi. Na zloty przyjeżdża teraz około 100 aut z długą lista sponsorów i komercją jakich mało. I co prawda mnie już tam nie ma (komercja to straszna rzecz), ale zloty, zjazdy, spoty, fora tworzą ludzie i tylko ludzie.
Oczywiście organizacja zabezpieczeń zgromadzeń publicznych jest katorgą, ale przecież oficjalnie możemy się spotkać przypadkowo i o ile mi wiadomo na to pozwolenia i zabezpieczenia nie są potrzebne...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwietnia 2016, 13:21 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 marca 2015, 12:54
Posty: 1259
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pojazd: Żuk A07D 1996.31.12, 4C90
Czytam to i w sumię to nie wierzę.
Rzekomy scisk jąder bierze się właśnie z przerostu formy nad treścią.

Nie uważam, by musiał być potrzebny organizator. Pełnoletność to oczywista sprawa. Temat ma się już końcowi.
Wystarczy nam plac, najlepiej prywatny. Spotykamy się przypadkowo, bawimy rozmawiamy.
Nie liczę na jakąkolwiek wizję zlotu w stylu TVN **urbo. Czy innego cudu, by całość zaklepać koncertem zespół Perfekt.

Wszystko zależy od samych spotykających się. Nienawidzę cudnych zlotów organizowanych przez nieznanych mi ludzi. Miejmy wolną rękę.

_________________
Byliśmy na 2015/ 2016/2017
WOODSTOCK


~Pojazd wielozadaniowy stworzony z myślą o podniebnych wojażach, widziany przez niektórych nad strefą 51'

Zagorzały miłośnik bębnowego pisku - szanuj bęben - jedź poboczem
Czy widział pan, Panie władzo, by ktoś leciał bokiem, ŻUKIEM?!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwietnia 2016, 13:54 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lipca 2007, 00:46
Posty: 2838
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Otóż to :)
Prywatne spotkanie pełnoletnich, samodzielnie odpowiedzialnych za siebie ludzi. I tyle :)
Taką formułe miało na przykąłd spotkanie, na którym zjawiło się 35 "Warszaw"
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 328&type=3

Także kwestia formalności nie jest problemem. To ma być spotkanie dla nas - Forumowiczów - żeby poznać się na żywo, spotkać, pogadać - a nie wystawa i pokazy dla publiczności :)

_________________
Kot może zostać. Reszta - wypierdal*ć!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwietnia 2016, 13:56 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 marca 2015, 12:54
Posty: 1259
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pojazd: Żuk A07D 1996.31.12, 4C90
Jak ktoś chce nocleg niech sobie organizuje. :)
Jak ktoś chce kratę piwa, to śmiało.
Pogadać zjeść kiełbasę i zapić oranżadą na tylnej klapie w takim towarzystwie możemy lepiej.
Żebyśmy na tym nie wypadli lepiej na tle innych "zorganizowanych" zlotów.

_________________
Byliśmy na 2015/ 2016/2017
WOODSTOCK


~Pojazd wielozadaniowy stworzony z myślą o podniebnych wojażach, widziany przez niektórych nad strefą 51'

Zagorzały miłośnik bębnowego pisku - szanuj bęben - jedź poboczem
Czy widział pan, Panie władzo, by ktoś leciał bokiem, ŻUKIEM?!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwietnia 2016, 20:40 
Miłośnik Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 marca 2016, 22:10
Posty: 307
Lokalizacja: opolskie
Pojazd: żuk a 156 b
:shock: :lol: sie poważnie zrobijiło przez chwilę

_________________
W pogoni dzisiejszego świata, warto pamiętać, co jest naszą przeszłością...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwietnia 2016, 20:56 
Miłośnik Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 15 listopada 2015, 09:31
Posty: 317
Pojazd: DMP Lublin 3324 Groszek
Może i poważnie ale przede wszystkim - bardzo realistycznie.
Jutro, na trzeźwo, postaram się wtrącić swoje 0,03PLN... :)

_________________
pozdrrrawiam! :)
zbYszek http://www.zbychewka.pl


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwietnia 2016, 21:28 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 marca 2015, 12:54
Posty: 1259
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pojazd: Żuk A07D 1996.31.12, 4C90
Zatem. Wielu czyta.

Jak zatem wizja zlotu ma wyglądać? Ma to być huczny wiec? To się nie uda. Ma być zrzuta? No raczej odpada. Zrzucić to można alkohol i dobry dowcip. O to raczej chodzi. Twardo trzymając temat za jaja.

Jak ktoś ma jakiś plac, nawet pole to nic nie stoi na przeszkodzie by zjechać się ulepami i rozpocząć wizytacjo libacji - spotkanie. Cóż innego zlot ma na celu? Wymienianie komplementów? Pławienie się w bogactwie?

Dajcie spokój. Luźna guma i szelest sprężyn na polu.

_________________
Byliśmy na 2015/ 2016/2017
WOODSTOCK


~Pojazd wielozadaniowy stworzony z myślą o podniebnych wojażach, widziany przez niektórych nad strefą 51'

Zagorzały miłośnik bębnowego pisku - szanuj bęben - jedź poboczem
Czy widział pan, Panie władzo, by ktoś leciał bokiem, ŻUKIEM?!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwietnia 2016, 21:43 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 czerwca 2015, 23:30
Posty: 647
Lokalizacja: Wrocław
Pojazd: Żuk A07J 2.4TD
Jak będę miał chwilę to odpiszę dłużej....


Przecież to nie będzie zlot na 1000 aut! Jaka policja? Jakie pisma do gminy?
Chyba bardziej chodziło, jest hasło robimy spotkanie forumowe (ok "zlot").
Szukamy jakiegoś ośrodka/terenu baaaa nawet POLA, rozpalamy grilla i robimy to samo co tutaj na forum tylko w realu! Wymieniamy się doświadczeniami, pomysłami itp...

_________________
Żuk Kazik:
http://www.forum.polskiedostawczaki.pl/ ... =16&t=2875
https://www.facebook.com/Zuk.Kazik


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwietnia 2016, 21:59 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 marca 2015, 12:54
Posty: 1259
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pojazd: Żuk A07D 1996.31.12, 4C90
Mówiłeś że masz jakieś dobre miejsce? Może tam?

_________________
Byliśmy na 2015/ 2016/2017
WOODSTOCK


~Pojazd wielozadaniowy stworzony z myślą o podniebnych wojażach, widziany przez niektórych nad strefą 51'

Zagorzały miłośnik bębnowego pisku - szanuj bęben - jedź poboczem
Czy widział pan, Panie władzo, by ktoś leciał bokiem, ŻUKIEM?!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 26 kwietnia 2016, 23:52 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 marca 2009, 23:42
Posty: 981
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd: Lublin 3, Polonez Kombi
A może umówimy się na wspólne zwiedzanie jakiegoś muzeum technicznego?
Ma się trochę tych kontaktów tu i tam....

_________________
Polecam Enkol - Społeczne archiwum transportu szynowego


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net