Dzisiaj jest 28 marca 2024, 12:37


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 19 marca 2009, 19:52 
Gość Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 19 marca 2009, 17:51
Posty: 2
Lokalizacja: PL
Dear You , All .
Jestem far severö sapirico , the leader of the Klub Rzadkich Polskich Samochodów Wegry ( KLU..RZA..POS..WEG.. ), owner of a Nysa 522M , as well as the owner of a modified 125p ( I can't get a 130p , because I'm poor ).
I made lots of electro newspapers for the przyjazn polsko--wegirska , because in my heart i feel a Pole , not a Hungarian . Who wants to communicate with me ? You can write me in French , German czily Italian as well .
Liebe Euch !
Bin far severö sapirico , Leiter der Klub Rzadkich Polskich Samochodów Wegry ( KLU..RZA..POS..WEG.. ), und besitze ich einen NYSA 522M Mikrobus bzw. einen modifizierten 125p ( um einen 130p zu haben bin ich arm ). Ich habe viele Polenfanelektrozeitungen gemacht , denn im Herzen fühle ich mich nicht einen Ungarn , sondern einen Polen . Wer möchte mit mir kommunikieren ? Ihr könnt auch in italienisch sowohl als auch auf französich und englisch schreiben

Witajcie Drodzy
Jestem Severo Saprico, przewodniczący Klubu Rzadkich Polskich Samochodów Węgry, właściciel Nysy 522M, jak również zmodyfikowanego 125p (Nie mogę mieć 130p, ponieważ jestem za biedny).
Zrobiłem mnóstwo electro-pism dla przyjaźni polsko-węgierskiej, ponieważ w sercu czuję się Polakiem, nie Węgrem. Kto chce się ze mną kontaktować? Możecie pisać do mnie po francusku, niemiecku bądź także po włosku. (wolne tłumaczenie :wink: by Dziwny Mag)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 marca 2009, 20:00 
:D hallo mein freund Sapirico :!:

ich freue mich das du hier bist bei uns :D hier bist du zuhause mit vielen anderen nysa liebhabern 8)

Mit freundlichen Grüßen Tomek

kolega Sapirico z wegier ma mikrobus 522 zielono bialy zawita moze na zlocie nysek 2009 z korespondencji mailowej co razem pisalismy , pisze ze bardziej czuje sie polakiem niz wegrem :)


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 20 marca 2009, 09:52 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5075
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
Hello!! That's nice, that Hungarian people like polish cars, and want to come to Poland. We invite You to Nysa meeting. :) Maybe You would show us Your Nysa?

Witaj!
To miło, że Węgrzy lubią polskie samochody i chcą przyjeżdżać do Polski. Zapraszamy Cię na spotkanie (zlot) do Nysy. Może pokazałbyś nam swoją Nysę?

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 kwietnia 2009, 17:40 
Gość Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 19 marca 2009, 17:51
Posty: 2
Lokalizacja: PL
Hello , you All there .
The last weekend i and 2 friends of mine were in Podhale to steal 6 pines for taking back to Hunnia to plant Polish trees into Hungarian ground from the Tatra Park Narodowy . Albo it was quite funny , because the trees , what we wanted ( approximately 20cms ), were under 60--80--(100) cm snow , so we were like a Czech film from '68 , we were laughing at our clumsiness . . .( so your trees are remaining in Spisz till May . . .).The Hungarian trees ( sliwa ) we got to my Hungarian speaking Zakopane friends ( and 2 TV satellite receivers so that they should be able to receive Hungarian TV chanels ).
Przemek we couldn't meet , because he was in Wroclaw then ( in the only town , where i haven't been to , althaugh my active Poland Love comes from my first 4150 km autostopowicz tour in 1976 ). After having bought lots of Polish liqiuids for the Fourth KLU..RZA..POS..WEG.. Meeting , we returned by the 4matic to Budapeszt .
So . In lipiec i am going to be with my new friends . with Y O U.
Now i take a try to send you some fotos about my peculiar , odd Nysa .
sapirico
PS. What does Logowanie nie powiodło się. mean ?

Cześć Wszystkim!
W ostatni weekend byłem z dwoma przyjaciółmi na Podhalu żeby ukraść(? - ;-) ) 6 sosen i zabrać je na Węgry żeby posadzić polskie drzewo w węgierskiej ziemi. Było dość zabawnie, bo drzewka, które chcieliśmy (około 20 centymetrowe) były pod 60-80-100 centymetrami śniegu, więc byliśmy niczym czeski film z '68, śmialiśmy się z naszej nieporadności (a wasze drzewka czekają w spiszu do maja). Węgierskie drzewa (śliwy) wzięliśmy do/dla moich mówiących po węgiersku przyjaciół w Zakopanem (i dwa odbiorniki satelitarne, żeby mogli odbierać kanały węgierskiej TV).
Z Przemkiem nie mogliśmy się spotkać, bo był wtedy we Wrocławiu (jedyne miasto, w którym nie byłem, chociaż moja aktywna miłośc do Polski pochodzi z czasów pierwszej podróży autostopem 4150km w 1976). Po zakupieniu mnóstwa polskich płynów na Czwarty Zlot Klubu Rzadkich Polskich Samochodów wróciliśmy do Budapesztu.
W lipcu zamierzam być z moimi nowymi przyjaciółmi - z Wami.
Teraz spróbuję podesłać wam trochę zdjęć mojej osobliwej Nysy.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 kwietnia 2009, 20:16 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5075
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
Hehe :) It mean, that log in was unsuccesful. Show us Your Nysa :)

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net