Dzisiaj jest 20 kwietnia 2024, 07:28


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 kwietnia 2009, 08:10 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 02 maja 2008, 19:33
Posty: 53
Lokalizacja: Niepołomice
Kto mi podkupił strażacką Nyse z Drogomyśla ? Zbieram się dzisiaj rano po nią a ogłoszenia nie ma. Dzwonię - Sprzedana. Kurrrr ............. ! :evil: :x :!:

_________________
www.nowahutatour.com


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 kwietnia 2009, 11:10 
Administrator Nysa Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 11:09
Posty: 1057
Lokalizacja: Polska
Lajkonik pisze:
Kto mi podkupił strażacką Nyse z Drogomyśla ? Zbieram się dzisiaj rano po nią a ogłoszenia nie ma. Dzwonię - Sprzedana. Kurrrr ............. ! :evil: :x :!:


Widocznie nie była Ci kolego pisana :D .
Na drugi raz bedzie żółta kartka za nieuzasadnione pretensje co do ,,zaklepywania,, aukcji itd .
Od tego jest ten temat -> http://forum.polskiedostawczaki.pl/post-vp7193.html#7193
:evil:

Wiecej luzu :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 kwietnia 2009, 22:35 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lipca 2007, 00:46
Posty: 2838
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
To na pewno te imperialistyczne, zaplute karły reakcji...

_________________
Kot może zostać. Reszta - wypierdal*ć!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 kwietnia 2009, 10:39 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 02 maja 2008, 19:33
Posty: 53
Lokalizacja: Niepołomice
amadeo pisze:
Lajkonik pisze:
Kto mi podkupił strażacką Nyse z Drogomyśla ? Zbieram się dzisiaj rano po nią a ogłoszenia nie ma. Dzwonię - Sprzedana. Kurrrr ............. ! :evil: :x :!:


Widocznie nie była Ci kolego pisana :D .
Na drugi raz bedzie żółta kartka za nieuzasadnione pretensje co do ,,zaklepywania,, aukcji itd .
Od tego jest ten temat -> http://forum.polskiedostawczaki.pl/post-vp7193.html#7193
:evil:

Wiecej luzu :)


Już się boję Twej kary, wielki adminie. A może być od razu czerwona, tak abyś poczuł się lepiej bo widać karanie masz we krwi władco... a na marginiesie nie mam do nikogo pretensji, po prostu chciałem jakoś odreagować swoją wściekłość, przeczytać słowo otuchy typu: "spoooko jeszcze będzie nie jedna" ;)

Nie wiedziałem, że nie mogę... nie doczytałem widocznie tego w regulaminie tego wspaniałego forum.

_________________
www.nowahutatour.com


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 kwietnia 2009, 11:02 
Administrator Nysa Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 11:09
Posty: 1057
Lokalizacja: Polska
Według życzenia :)

A tak na serio ,Lajkonik przemyśl posta zanim coś napiszesz , może i chciałeś sie wyżalić ale ty wiedziałes co piszesz a ja lub inni forumowicze inaczej to odebrali . I nie chodzi o to ze mi ,,wolno,, tylko chodzi o to żeby był porządek a nie bałagan i beznadziejne wypowiedzi ( takie jak np na forum FSO ) :D

ps. od niańczenia to są dziewczyny ,a nie my :D , nie tylko Tobie sprzątnięto Nyskę sprzed nosa :D wiec luzik !!! i prosze nie ciągnij dyskusji . pozdr...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 kwietnia 2009, 08:30 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 02 maja 2008, 19:33
Posty: 53
Lokalizacja: Niepołomice
Dyskusji nie ciągnę, odpowiadam tylko na to co piszesz. Widziałem, że dostałem bana a teraz już go nie mam :shock: ... już nie łapię to go mam czy nie ?

Teraz już wiem, że jak będę miał coś do powiedzenia np. o nysce to wejdę na forum dla dziewczyn.

"Ja jestem luźny, luuuuźny tak" ... to Ty zasiałeś antagonizm (co mnie bardzo dziwi bo sam jestem moderatorem na wielu forach motoryzacyjnych i gdybym miał banować za coś takiego to pewnie sam bym tam został).

Do zobaczenia za zlocie :)

Proszę o sprecyzowanie za co otrzymałem ostrzeżenie i bana czasowego tj. dokładny punkt regulaminu.

_________________
www.nowahutatour.com


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 kwietnia 2009, 09:44 
Administrator Nysa Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 11:09
Posty: 1057
Lokalizacja: Polska
Bana czasowego dostałeś na własną prośbę :D cyt,, Już się boję Twej kary, wielki adminie. A może być od razu czerwona, tak abyś poczuł się lepiej bo ....."
Jeżeli jesteś modem na ,,wielu,, forach to powinieneś znac ogólne zasady ,więc nie pisz na drugi raz pierdół ,tylko konkrety ,a tak to wprowadzasz zamieszanie i nieciekawą dyskusję wzasadzie ,, o Twoim EGO... ''

pozdr...i do zobaczenia

Może na drugi raz jak ci sprzątną nysę z ogłoszenia załóż temat jak się pożalić /odstresować :D

Te kilka postów zostawiam dla ogólnej beki , po kilku dniach trafią w smietnik :) off


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 kwietnia 2009, 15:25 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lipca 2007, 00:46
Posty: 2838
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Lajkonik - nie znając kontekstu (a nie mogłem go znać) - Twój post sprawiał wrażenie jakichś pretensji do całego świata, a nie próby znalezienie pocieszenia... Słowo pisane - suche litery - bez mimiki, intonacji głosu - mogą powodować odczytanie zupełnie innych treści niż miał zamiar przekazać autor... I myślę, że stąd taka reakcja i innych czytających ten post.
Pozdrawiam! :D
A Nyskę na pewno jeszcze niejedną ładną zajdziesz :)

_________________
Kot może zostać. Reszta - wypierdal*ć!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 kwietnia 2009, 07:13 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 02 maja 2008, 19:33
Posty: 53
Lokalizacja: Niepołomice
Dziwny Mag pisze:
Lajkonik - nie znając kontekstu (a nie mogłem go znać) - Twój post sprawiał wrażenie jakichś pretensji do całego świata, a nie próby znalezienie pocieszenia... Słowo pisane - suche litery - bez mimiki, intonacji głosu - mogą powodować odczytanie zupełnie innych treści niż miał zamiar przekazać autor... I myślę, że stąd taka reakcja i innych czytających ten post.
Pozdrawiam! :D
A Nyskę na pewno jeszcze niejedną ładną zajdziesz :)


Reakcja innych czyli Amadeo i Twoja :) bo jakoś reszty uzytkowników reakcji nie zdołałem zauważyć :)

... no dobra nie chcę już dyskutować o tym więcej :) ale nie można było tak od razu ? :) ... Lepiej zawsze wytłumaczyć kilka kwestii a nie straszyć się srogimi karami. Jest lepiej, koleżeńsko i milutko.

... choć w dalszym ciągu nie dostałem odpowiedzi za złamanie którego z punktów regulaminu dostałem ostrzeżenie... na wszelki wypadek print screen zrobiony :)

Pozdro

P.S. Jeśli mogę coś zaproponować to wystarczy pod awatarem tylko raz zaznaczyć ilość ostrzeżeń danego użytkownika. Wiem,że to ma być odciśnięte na zawsze piętno złego usera ale raz w zupełności wystarczy.

_________________
www.nowahutatour.com


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 kwietnia 2009, 09:00 
Administrator Nysa Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 11:09
Posty: 1057
Lokalizacja: Polska
Lajkonik pisze:
Dziwny Mag pisze:
Lajkonik - nie znając kontekstu (a nie mogłem go znać) - Twój post sprawiał wrażenie jakichś pretensji do całego świata, a nie próby znalezienie pocieszenia... Słowo pisane - suche litery - bez mimiki, intonacji głosu - mogą powodować odczytanie zupełnie innych treści niż miał zamiar przekazać autor... I myślę, że stąd taka reakcja i innych czytających ten post.
Pozdrawiam! :D
A Nyskę na pewno jeszcze niejedną ładną zajdziesz :)


Reakcja innych czyli Amadeo i Twoja :) bo jakoś reszty uzytkowników reakcji nie zdołałem zauważyć :)

.. choć w dalszym ciągu nie dostałem odpowiedzi za złamanie którego z punktów regulaminu dostałem ostrzeżenie... na wszelki wypadek print screen zrobiony :)


Wszystko masz tu http://forum.polskiedostawczaki.pl/temat-vt44 ... sc&start=0 tu . Jak dlamnie Twój post był nieprzemyślany i debilny zarazem tak wiec dostąłeś wtedy upomnienie . A Print Screeny sobie rób ale na pamiątkę bo wiidze że jesteś człowiekiem do którego sie trzeba dostosować a nie odwrotnie :( Nawet moja prośbę o zakończenie tematu olałeś ,bo Co znowu coś nie pasuje !!
Jeżeli Ci tu tak żle to miej troszkę honoru i odejdź i pisz sobie swoje farmazony na forach które moderujesz .
Żegnam !!!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 kwietnia 2009, 13:20 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 02 maja 2008, 19:33
Posty: 53
Lokalizacja: Niepołomice
No i w dalszym ciągu nie wiem który punkt regulaminu złamałem. To co dla Ciebie jest debilne lub normalne nie musi być takie dla wszystkich więc Twoja subiektywna ocena będzie tylko Twoją subiektywną oceną :) dla mnie niewiele znaczącą.

_________________
www.nowahutatour.com


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 kwietnia 2009, 14:43 
Miłośnik Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 01 grudnia 2007, 15:25
Posty: 226
Lokalizacja: Warszawa
Może sie wtrącę, choć do tej pory tylko z uśmiechem patrzyłem co się dzieje. Jestem zatem dowodem, że nie tylko Amadeo i Maga to ciekawi. Że nie piszę? No tak, jak nie mam nic do rzeczy to i nie piszę...
Nie wiem który punkt regulaminu to jest (i czy w ogóle jest), ale choćby roztrząsanie prywatnej wojny na forum jest złe, albowiem nawet tam, gdzie Amadeo dał ci link, jest napisane, by to czynić na PW, GG czy inne prywatne. Więc choćby tu nie przestrzegasz zasad, które niekoniecznie trzeba/warto nazywać regulaminem.
Druga sprawa, która już mnie rozczuliła, to Twe żądanie punktu regulaminu... Naprawdę nie trzeba znać numeru regulaminu, jego kolejnego artykułu, ustępu nr... paragraf... punktu... podpunktu... i na końcu litery pozycji, by spokojnie żyć pośród innych. Nie trzeba znać tej "literalnej" konstrukcji prawnej, by wiedzieć jak i kiedy się zachować.
Nie mi jest przypisana ocena, co jest dobre, co zaś nie. Od tego daleki jestem. Lecz też nie rozumiem, jak można nie rozumieć złego czynu, jeśli nie jest on nazwany w np. Art. 3, ust. 2, par. 4, pkt 8, ppkt 3 poz. 153 z późn. zm. zm.
Przecież ban był na Twoją prośbę, więc jak to, najpierw coś chcesz, a potem narzekasz że Ci to dają? To nielogiczne, nawet prawnie...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 kwietnia 2009, 15:53 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5077
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
Ludzie dajcie sobie spokój. CZy nawet tu na forum, musimy sie dociekac jakichś durnych dowodów formalnych. I tak już wszyscy sa uwikłani w to prawo z każdej strony, po co więcsobie wiązac ręce, czy w tym przypadku język nawet tu? Jak dla mnie to jest żałosne. I popieram koleżeńskie rozstrzygnięcie sprawy, humorystyczne, bez rozczulania sie nad jakimiś punktami regulaminu. Naprawde szkoda życia na kłotnie...

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 kwietnia 2009, 17:53 
na forach bedzie zawsze tak ze w duzej mierze zalezy sensowne pisanie od dnia / nastroju danej osoby ktora wysyla post na forum , umnie np. jest tak ze nieraz pisze cos no chce kogos zjebac powiem tak :D ale w ciagu pisania tego postu kasuje to i niewysylam mysle sobie a chu... to zalezy jaki mam dzien bo nieraz jestem tez lekko zdenerwowany i zjebke bym nawet chetnie dal jakiemus dupkowi na forum :) no i druga sprawa to ta jak wysle sie jakigos bezsensownego posta to roznie to czytajacy odbieraja ja np. mam nieraz z dziwnym magiem takie problemy :D ale to ustalamy na GG piszac do siebie czy jakos inaczej ale nigdy nieprzerabiamy takiej malej sprawy korektury w duzy wierzowiec 12 pietrowy z ktorego niemozna zejsc na ziemie , powiem teraz tak o calej tej sprawie z lajkonikiem ze porzadku na forum zadnym sie nieda wprowadzic jak zacznie sie radykalnymi metodami to ludzie niebeda nic pisac i powoli wygasa forum wszystkie nawiazane kontakty wiec nieraz pomyslec sobie sral go pies tez trzeba , mnie ta wypowiedz lajkonika ze mu ktos nyse z pod nosa sprzatnol malo interesuje , i mysle ze napisal to tak zeby sprawdzic byc moze to byl ktos z tego forum to by mu napisal :arrow: tak ja sprzatnolem ci ta nyse :twisted:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 27 kwietnia 2009, 18:41 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5077
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
nysanek pisze:
(...) mnie ta wypowiedz lajkonika ze mu ktos nyse z pod nosa sprzatnol malo interesuje , i mysle ze napisal to tak zeby sprawdzic byc moze to byl ktos z tego forum to by mu napisal :arrow: tak ja sprzatnolem ci ta nyse :twisted:

Ja też ją tylko przeczytałem i potraktowałem mniej więcej tak, jaka była intencja autora, po późniejszych wyjaśnieniach. Ale tak czy owak roztrząsanie takiej "pierdoły" na forum jest troche bezsensowne, przyznacie...

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net