Dzisiaj jest 29 marca 2024, 11:10


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 29 kwietnia 2009, 18:46 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5075
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
@Parzuś-za 2 lata to ta Nyska moze co najwyżej podrożeć, ze wzgledu na swoja wartośc zabytkowa, wiec ja gdybym mial ta kase i bylbym pewien, ze wiem, w co sie mieszam kupilbym ta nyske. :)

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 maja 2009, 20:07 
Gość Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 27 kwietnia 2009, 18:30
Posty: 8
Lokalizacja: z Całowania
witam
z góry przepraszam za to ze tak długo sie nie odzywałem ale miałem sporo pracy......a wracając do tematu , bardzo dziękuje za wszelkie cenne opinie i chyba zastosuję sie do jednej z nich a mianowicie poszukam ładnej, a nawet bardzo ładnej 522 :) :) :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 maja 2009, 20:31 
:D no i trafny wybor 101% :!: bedziesz zadowolony z tego autka 8) :wink:
zycze ci duzo szczescia w poszukiwaniach ladnego egzemplarza 522 :D


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 03 maja 2009, 17:53 
Gość Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 27 kwietnia 2009, 18:30
Posty: 8
Lokalizacja: z Całowania
dzieki dzieki,bede relacjonował poszukiwania mojej Nyski :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 maja 2009, 21:14 
Gość Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 27 kwietnia 2009, 18:30
Posty: 8
Lokalizacja: z Całowania
witam
znalazłem taką oto nysę, może ktoś powiedzieć coś wiecej o tym egzemplarzu???
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8647164
w sumie stoi 10 km ode mnie ale dopiero za ydzień bede mógł ja obejrzeć...
pozdrawiam Rafał


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 maja 2009, 22:45 
Administrator Nysa Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 11:09
Posty: 1057
Lokalizacja: Polska
ładna 521 ,za mało fot z prawej strony . Za 1000 plus druga na czesci to tanio :) ale czy ona za tydzień jeszcze będzie ,hmmm wątpię 8) .
Ta nysa jest w miare oryginalna , ma kilka braków ale bez przesady ;)
łykaj jak możesz ,daj zaliczke jak możesz oczywiście :) zeby nie poszła np do handlarza czy na złom . Wg mnie to dobra baza doo remontu ,ale niech inni Ci sie wypowiedza . Z drugiej strony zobacz na ogloszenia - jest kilka naprawdę ładnych Nys w przystępnych cenach . Wszystko zależy czy chcesz robić mega renowację czy troszkę podłubać i śmigać :D pozdr....


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 maja 2009, 19:19 
Gość Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 27 kwietnia 2009, 18:30
Posty: 8
Lokalizacja: z Całowania
witam
dziekuję za odpowiedz, a wiec tak dzwoniłem do właściciela w dowodzie jest wpisana 522 a nie 521 i według mnie to jest model 522 a nie 521-w razie co niech ktoś mnie poprawi. acha i druga sprawa jaki silnik powinnien być w tym roczniku górny czy dolny???a i na koniec chciałbym zapytac czy siedzenia tylne -ławki i przednie fotele są łatwo dostępne bo niestety....właściciel sie ich pozbył
pozdrawiam Rafał


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 maja 2009, 20:01 
to jest model 521 na 100% :wink: co ma w dowodzie wpisane to druga sprawa , niezgadza sie z modelem 522 to mogla byc rowniez pomylka w fabryce lub urzednika, chodzi o fakty ze jest to 521 M , silnik S-21 gornozaworowy zgadza sie , deska rozdzielcza zato ktos wstawil zespol zegarow warszawy / zuka wyciol po srodku pasek blachy , nysowskie wskazniki byly po 2 parki na kazda strone (pozniejsze modele zaczynajac od 501 )
poczatek modelu 521 zaczol sie w 1969 r byla produkowana gdzies do 1977 r :arrow: od roku 1975 zostal wprowadzony model 522 na krajowy rynek ale wiekszosc opuszczaly fabryke modele 521 w tym czasie mala mieszanka :) tak ze dolaczyl model 522 ,w 1975 roku :arrow: od 1978 na 100% byly produkowane same 522

siedzenia idzie dostac po intensywnym szukaniu , z tego co widac miala rzedowe fotele mikrobusa , tak ze tu z mikrobusa 522 cos znajdziesz napewno ale szukaj bo czas ucieka a nysek coraz mniej :wink:

tak patrze ze ta okladzina z plyty jako tapicerka to moglo byc zrobione przez kogos bo na kolku kierownicy ma tez taka drewnopodobianka naklejone , tak samo w desce rozdzielczej dopatrzylem sie przelacznikow z zuka deski rozdzielczej wiec bylo grzebane w elektryce troche ale idzie doprowadzic do stanu orginalnosci ta nyske spoko 8)

druga sprawa odnosnie 522 z rocznika 1977 w papierach wpisane , moze miec paiery od nysy 522 , a tak naprawde jest 521 z rocznikow od 69-77 , prawda jest ze w 77 r tez byly juz 522 :D ja bym ja kupil na twoim miejscu bo jest to nysa ktora mozna doprowadzic do swietnego stanu.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 11 maja 2009, 21:38 
Gość Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 27 kwietnia 2009, 18:30
Posty: 8
Lokalizacja: z Całowania
dziękuję za odpowiedz :D
nyskę na 99% w piątek przeprowadzam do siebie :D :D na dodatek dodam że oryginalna deska rozdzielcza jest w komplecie a silnik hmmm... - sam właściciel zapytał czy bym nie chciał dodatkowo dolniaka bo mu sie w garażu poniewiera :D tak wiec w nysce zostanie górny-jak byc powinno a dolny swoją drogą też bedzie w garażu jako ozdoba :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 maja 2009, 07:48 
Administrator Nysa Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 11:09
Posty: 1057
Lokalizacja: Polska
No to gratuluję i czekam na fotki jak już bedzie u Ciebie :) , z tego na części wyciągnij ile sie da ,nawet dach wytnij ,może komuś sie przyda ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 maja 2009, 21:06 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lipca 2007, 00:46
Posty: 2838
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Chłopie - w tej cenie bierz obie i nawet się nie zastanawiaj :wink: Wg mnie warto - i uważam, że dobrą decyzję podjąłeś :D
Tą drugą też przewieź, jeśli mas zmożiwość... a koniecznie co najmniej - tak, jak Amadeo mówi - weź chociaż dach...
POWODZENIA!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 maja 2009, 21:44 
Gość Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 27 kwietnia 2009, 18:30
Posty: 8
Lokalizacja: z Całowania
dzieki za opinie
oczywiście tą drugą też zabieram do siebie, zawsze może cos sie z niej przydać :D
obiecuję fotorelację jakoś w weekend :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net