Dzisiaj jest 28 marca 2024, 17:55


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 13 września 2010, 20:58 
Gość Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 13 września 2010, 20:27
Posty: 7
Lokalizacja: Kraków
Jak tytuł tematu wskazuje mam kilka pytań związanych z Żukami.

1. Kiedy został wprowadzony do produkcji Żuk A-17? Ilość informacji o tym modelu jest nikła, nawet http://www.polskie-auta.pl/ ma tylko cztery fotografie i w ogóle nie wspomina o tym modelu w głównym tekście.

2. Czy jest jakaś widoczna od zewnątrz różnica pomiędzy wersjami M i B?

3. Czy istniały Żuki A-09 B? Z tego co wiem kiedy do produkcji wchodziła wersja B postanowiono zrezygnować z produkcji silnika M-20 co w praktyce oznaczało koniec wersji A-09, ale we wszystkich źródłach w których o tym czytałem nie jest jasno stwierdzone czy silnik M-20 został wycofany z produkcji przed lub równocześnie z wprowadzeniem do produkcji wersji B czy może zaraz potem co dawałoby teoretycznie szansę na to że powstała pewna ilość egzemplarzy Żuka A-09 B.

4. Jakie są różnice pomiędzy trzema modelami Żuka w wersji furgon czyli A-05, A-06 i A-07? Z tego co wiem A-05 miał boczne drzwi (nie stwierdzono czy były oszklone czy nie) oraz oszklone górne skrzydło tylnych drzwi. Natomiast wersja A-07 miała oszklone boczne drzwi, dwa dodatkowe okna z lewej strony i jedno dodatkowe okno z prawej. O wersji A-06 wiem tyle, że była.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net