Dzisiaj jest 27 kwietnia 2024, 15:24


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Post: 31 stycznia 2011, 14:17 
Gość Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 25 stycznia 2011, 22:26
Posty: 16
Lokalizacja: Jelenia Góra
10 lutego odbędzie sie przetarg pojazdów z wojska - żuk od 500 PLN.
http://www.amw.com.pl/news_info.php?news_id=231


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 stycznia 2011, 14:26 
Miłośnik Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 26 listopada 2010, 20:44
Posty: 280
Lokalizacja: Krakow
W ten sposób mozna wyszukac dokladniej:

http://www.amw.com.pl/rsm_tenders.php?a ... uk&x=0&y=0

Niestety stan tych Zukow to prawdopodobnie agonia :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 stycznia 2011, 16:31 
Takiego żuka z wojska to można wziąc na czesci lub jak ktoś lubi rekonstruować auto od podstaw. W wojsku sie nie patrzą tak jak prywatni kierowcy, że sie coś może zepsuć lub za dużo spali. Siadają i jadą. I to nie raz jeżdżą ponad możliwości auta...


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 31 stycznia 2011, 18:53 
Miłośnik Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 czerwca 2010, 21:39
Posty: 301
Lokalizacja: JW
Widzę ze są na tych przetargach tanie Ople Astry 1.4 białe , jak myślicie w jakim one mogą być stanie ? Nadają się do dalszego eksploatowania? Jaki myślicie mogą mieć przebieg?:D bo cena jest kusząca tak mi się wydaję ;]


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 stycznia 2011, 20:23 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5077
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
przebieg mają pewnie albo 300000 albo 3000km, jesli ta pierwsza opcja to nie kupuj, bo taniej wyjdzie kupic coś droższego niż dokładać do tego badziewia, a jeśli ta druga opcja to opłaca się kupić sprzedać za 2-3 razy tyle i kupić Nysę lub Żuka :D

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 stycznia 2011, 20:50 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 stycznia 2010, 12:12
Posty: 2835
Lokalizacja: EU
wiadomosci tvp 1 mowili ze wlasnie wojsko teraz oczyszcza magazyny

_________________
FSD - NYSA SERVICE (POLMO)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 stycznia 2011, 21:27 
Miłośnik Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 czerwca 2010, 21:39
Posty: 301
Lokalizacja: JW
Ja nie zamierzam kupować tej astry :D po pierwsze nie podoba mi się a po drugie mam inny typ jaki chcę sobie wybrać na pierwsze auto hehe :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lutego 2011, 11:14 
Gość Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 25 stycznia 2011, 22:26
Posty: 16
Lokalizacja: Jelenia Góra
Co do osobówek - typu astra - to w wojsku lekkiego życia nie miały. Zwłaszcza że są to auta z Warszawy. Większość woziła ludzi na odprawy, kontrole itp. Dużo jazdy w korkach w Wa-wie. Co więcej jak jechały gdzieś w teren to tez przeważnie but - bo się spieszy panu generałowi, czy pułkownikowi... A silnik tylko 1.4

Co do aut typu żuk, lublin - te zależy od konkretnego modelu - do czego był wykorzystywany. Najgorzej chyba z izotermami i do przewozy chleba - te dużo jeździły. Tak samo furgony - standardowe dupowozy - tu podjedź, poczekaj i tak cały czas wkoło komina. Raczej powinny być mimo wszystko dbane - tzn. olej itp raczej na czas. Warto poszukać egzemplarza który był trochę specjalistyczny, choć wersji specjalnych takich jak na uazach ogórkach nie było. Myślę że wbrew pozorom w lepszym stanie powinny byc skrzyniowe.

Wbrew pozorom najatrakcyjniejsze są te stary pszczółki - 660. Np te AS-2. Jak ktoś ma kategorię "C" i lubi ten klimat to fajne auto kempingowo-zlotowo-wyprawowe można sobie zrobić


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 lutego 2011, 23:04 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 18 grudnia 2009, 22:47
Posty: 21
Lokalizacja: warszawa
Kolega przedmówca ma rację. Jeżeli jest zabudowa specjalistyczna, to jest i nadzieja, że auto jest super, bo wyjeżdżało na poligon, albo i nie za bardzo.. W innym przypadku są to zwłoki. Młode grzbiety ze służby zasadniczej się na tym uczą ścigać, a mechanicy kombinować. Nie jeden raz rozmawiałem o tym, między innymi w jednostkach. Kiedyś trep spojrzał na plac, gdzie stało ze sześćdziesiąt osobówek i mówi, że nie pamięta, który z nich nie był rozbity. Chyba wszystkie - zakończył wywód. I jeszcze wyraził szczegółowe oceny, ale Pan moderator mi to skasuje, jak zacytuję :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lutego 2011, 14:06 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lipca 2007, 00:46
Posty: 2838
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Wulgaryzmy wykropkuj :mrgreen: - ale zostaw przynajmnije pierwszą i ostatnią literę, żeby szło się domyślić - to może byc całkiem ciekawe :devil: :wink:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net