Dzisiaj jest 27 kwietnia 2024, 17:27


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 01 października 2013, 19:08 
Gość Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 10 sierpnia 2013, 09:30
Posty: 3
Lokalizacja: Łódź
witam,
szukałem na forum odpowiedzi ale może nie znalazłem ?! Chciałbym zamontować radio do żuka jednak mam z tym niemały kłopot. Po pierwsze jakie radio powinienem zamontować żeby było odpowiednie do rocznika 1987r ? Nie chcę radia które było wyprodukowane po tym roku czyli młodszego niż samochód.Chodzi mi o to że np jakiś model radia był w produkcji dopiero np w roku 1989 więc później niż samochód. Np safari "X" było produkowane w latach 1980-1982, później było safari "Y" np w latach 1983-1987, później znowu wszedł kolejny model radia itd itd Więc pierwsze pytanie jakie radio?
Drugie to gdzie je zamontować żeby nie było profanacji, bo twórczość typu zabudowa wygiętym kawałkiem blachy albo kieszeń ze sklejki odpada...
Może mi podpowiecie ?
:)
Pozdrawiam


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 03 października 2013, 08:27 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 stycznia 2010, 12:12
Posty: 2835
Lokalizacja: EU
kamyk pisze:
witam,
szukałem na forum odpowiedzi ale może nie znalazłem ?! Chciałbym zamontować radio do żuka jednak mam z tym niemały kłopot. Po pierwsze jakie radio powinienem zamontować żeby było odpowiednie do rocznika 1987r ? Nie chcę radia które było wyprodukowane po tym roku czyli młodszego niż samochód.Chodzi mi o to że np jakiś model radia był w produkcji dopiero np w roku 1989 więc później niż samochód. Np safari "X" było produkowane w latach 1980-1982, później było safari "Y" np w latach 1983-1987, później znowu wszedł kolejny model radia itd itd Więc pierwsze pytanie jakie radio?
Drugie to gdzie je zamontować żeby nie było profanacji, bo twórczość typu zabudowa wygiętym kawałkiem blachy albo kieszeń ze sklejki odpada...
Może mi podpowiecie ?
:)
Pozdrawiam



na dodatkowe zamówienie w fabryce montowane do zuka radio , tylko ze w tych latach malo który mial fabryczne radio , ludzie sami montowali radia z 70,80 lat , jakie mieli pod reka , pamietam ze takim hitem polowy lat 80 byly radia SHARP z mozliwoscia sluchania kaset , ale pozostajac przy polskim radiu do zuka to kazde pasuje z lat 80 , pamietaj ze myslac tak ogólnie i jak mysleli w 80 latach ludzie to tylko dostawczak :wink: w instrukcji obslugi zuka jest podane miejsce na montaz radia.

_________________
FSD - NYSA SERVICE (POLMO)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net