Dzisiaj jest 27 kwietnia 2024, 18:34


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Co to za Żuk?
Post: 22 listopada 2013, 15:58 
Gość Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 13 września 2010, 20:27
Posty: 7
Lokalizacja: Kraków
Na poniższych zdjęciach znajduje się Żuk, którego sfotografowałem dwa i pół roku temu w Krakowie na ulicy Rogatka. Do dzisiejszego dnia ilekroć patrzę na te zdjęcia to nie mogę sobie odpowiedzieć na pytanie co to jest za Żuk. Z lewej strony wygląda jak A-18. Z prawej wygląda jak A-06, a z tyłu ma jednoczęściowe drzwi stosowane w Żukach A-18 i niektórych wersjach A-07. Przy swojej obecnej wiedzy na temat historii Żuka i jego odmian mogę z duża pewnością siebie powiedzieć, że jest ot najprawdopodobniej efekt pracy własnej właściciela. Pozostają wtedy dwa pytania: Po co komuś by się chciało taką przeróbkę robić oraz (dla mnie nieco bardziej istotne) co to było oryginalnie? Biorąc pod uwagę to co na zdjęciach można zobaczyć to stawiałbym, że jest to przeróbka A-18 z prawą ścianą od A-06. Jednak chętnie zobaczę co inni o tym sądzą.

Obrazek
https://commons.wikimedia.org/wiki/File:FSC_%C5%BBuk_B_on_Rogatka_street_in_Krak%C3%B3w_%282%29.jpg

Obrazek
https://commons.wikimedia.org/wiki/File ... 281%29.jpg


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 listopada 2013, 18:11 
Fanatyk Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 15 stycznia 2011, 13:09
Posty: 1208
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Pojazd: Żuk A07J 1996/Żuk A06H 1995
Zobacz,czy ma w środku niską,czy wysoką ściankę pomiędzy kabiną,a przedziałem ładunkowym.Jeśli A-06,to ma wysoką,a jeśli A-18,to ma niską.Może się też okazać,że to jakiś mutant z fabryki,ale jaki by był cel tworzenia takiego mieszańca,to nie wiem. :P


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 listopada 2013, 16:01 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 maja 2009, 17:36
Posty: 817
Lokalizacja: Lublin
Pojazd: Żuk A-0701J i A-111J
no i A-18 miał fabryczne mocowania w słupakch na pasy takie tulejki z gwintem jak są z przodu

_________________
"Ozdobą wszystkich dróg jest lubelski żuk"


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net