Dzisiaj jest 28 kwietnia 2024, 01:48


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Post: 20 grudnia 2015, 11:03 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 19 września 2015, 20:34
Posty: 118
Lokalizacja: Łódź
Pojazd: żuk 88
https://pl-pl.facebook.com/Zukorolka

_________________
http://fsc-zuk.pl


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 20 grudnia 2015, 14:14 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 maja 2009, 17:36
Posty: 817
Lokalizacja: Lublin
Pojazd: Żuk A-0701J i A-111J
nie znam ale chciałbym taką owiewkę jaką on ma nad przednią szybą !!!

_________________
"Ozdobą wszystkich dróg jest lubelski żuk"


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 22 grudnia 2015, 20:49 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 stycznia 2014, 00:34
Posty: 2074
Lokalizacja: Dobrodzień / Lubliniec
Pojazd: Nysa 521 T 1969
...zastanawiałem się, czemu on (ta "Żukorolka") tak "oczy wytrzeszcza" :mrgreen: :wink:

_________________
Syrena 102 1963
Nysa 521 T 1969 (Towos)
Nysa 521 R 1978 (Rolnik - dubelkabina)
Nysa 522 M 1980 (Mikrobus)
Nysa 522 T 1992 (Towos)
Ford Fiesta Focus 1996 (prototyp)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 22 grudnia 2015, 21:56 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 19 września 2015, 20:34
Posty: 118
Lokalizacja: Łódź
Pojazd: żuk 88
Fakt oczy słabo wyglądają ale rezta fajna.

_________________
http://fsc-zuk.pl


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 23 grudnia 2015, 08:20 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 marca 2015, 12:54
Posty: 1259
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pojazd: Żuk A07D 1996.31.12, 4C90
Gusta i guściki. To był Żuk.

_________________
Byliśmy na 2015/ 2016/2017
WOODSTOCK


~Pojazd wielozadaniowy stworzony z myślą o podniebnych wojażach, widziany przez niektórych nad strefą 51'

Zagorzały miłośnik bębnowego pisku - szanuj bęben - jedź poboczem
Czy widział pan, Panie władzo, by ktoś leciał bokiem, ŻUKIEM?!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 23 grudnia 2015, 09:52 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 maja 2014, 08:31
Posty: 541
Lokalizacja: Warszawa
Moim osobistym zdaniem to jest paskudztwo. Ale pal diabli, każdy ma prawo do własnego gustu. Tym niemniej ten egzemplarz i ten drugi, wyglebiony w kolorze zdaje się brązowym uważam za wyjątkowo ohydne...

_________________
Pozdrawiam

Piotr "Diesel" Biegała

www.lezuk.pl


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 23 grudnia 2015, 11:14 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5077
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
Podzielam Cię, Piotrze, w całej rozciągłości. Oczywiście, ktoś miał zapał, chciał zrobić z tego coś fajnego, może jemu się podoba - to najważniejsze. Mi zupełnie nie.

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 23 grudnia 2015, 11:18 
Fanatyk Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 15 stycznia 2011, 13:09
Posty: 1208
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Pojazd: Żuk A07J 1996/Żuk A06H 1995
"Wylakierowany w trupka" by się chciało powiedzieć.lakier mu się ładnie świeci i pod tym względem mi się podoba, bo gdyby tak wymalować normalnego żuka, to by był piękny.Poza tym, to aż tak bym auta nie przerobił, bo to trochę dziwnie wygląda.Właściciel wzorował się zapewne na mocno poprzerabianych amerykańskich furkach typu pick-up, ale jak na nasze realia, to jest to nieco przesadzone, moim skromnym zdaniem.
No i jeszcze trochę archaiczny środek nie pasuje do reszty, bo na zewnątrz wygląda trochę inaczej i przez te poszerzenia nabrał jeszcze bardziej obłego kształtu.Ja już bym zrobił w środku inną deskę z innymi zegarami, bo skoro gość miał środki na takie zabawy, to to by była już kosmetyka.
Nie neguję oczywiście, bo każdy bawi się jak uważa i za swoje.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 23 grudnia 2015, 22:41 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 19 września 2015, 20:34
Posty: 118
Lokalizacja: Łódź
Pojazd: żuk 88
Dziwne te wasze komentarze. Te auta zdobyly liczne nagrody na miedzynarodowej arenie. Żadne inne prezentowane tutaj tego nie zrobiło, a jeśli już to mogą pretendować do zdjęcia na profilu facebook typu 'polak potrafi' lub 'kto bogatemu zabroni'. Ja tam się cieszę, że takie projekty powstają są w pełni profesjonalne, przemyślane i co ważne zrealizowane. Moim zdaniem jest full oryginał i renowacja albo custom typu zukorolka. Reszta to ulepy. Żeby nie było mój też jest ulepem.

_________________
http://fsc-zuk.pl


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 23 grudnia 2015, 23:06 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lipca 2007, 00:46
Posty: 2838
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
adrenaline pisze:
Żadne inne prezentowane tutaj tego nie zrobiło,.


Na pewno nie na tych samych imprezach - tu zgoda :mrgreen:

To forum "wyrosło" z fascynacji tymi wynalazkami w oryginale - więc jest jak jest ;) Skądinąd - w dotychczasowej historii forum (z uwzględnieniem starej wersji, pod adresem nysavan) - przewinęło się tylko kilka projektów "customowych"... bardzo szumnie zaczętych i całkiem po cichu porzuconych.
Piszę to tylko informacyjnie, żeby nieco naświetlić, skąd taka atmosfera w "kółku wzajemnej adoracji" (tzn na forum :wink: :mrgreen: )
Tak naprawdę każdy pisze za siebie.
<peace>

_________________
Kot może zostać. Reszta - wypierdal*ć!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 23 grudnia 2015, 23:22 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 maja 2014, 08:31
Posty: 541
Lokalizacja: Warszawa
adrenaline pisze:
Dziwne te wasze komentarze. Te auta zdobyly liczne nagrody na miedzynarodowej arenie. Żadne inne prezentowane tutaj tego nie zrobiło, a jeśli już to mogą pretendować do zdjęcia na profilu facebook typu 'polak potrafi' lub 'kto bogatemu zabroni'. Ja tam się cieszę, że takie projekty powstają są w pełni profesjonalne, przemyślane i co ważne zrealizowane. Moim zdaniem jest full oryginał i renowacja albo custom typu zukorolka. Reszta to ulepy. Żeby nie było mój też jest ulepem.


Ale my oceniamy te auta wyłącznie na zimno, tutaj, a nie jako szacowne gremium międzynarodowe. Ja prywatnie nienawidzę wręcz gleby. Nie podoba mi się w ŻADNYM aucie jeśli zaczyna powodować zmniejszenie/ograniczenie funkcjonalności. Co nie oznacza że zabraniam komuś to robić. Moim zdaniem oba te Żuki są brzydkie. Dobrze położony lakier i wyglebienie to nie wszystko... Żuk to bardzo trudne auto jeśli chodzi o zrobienie customa.

I żeby nie było, sam sobie ulepiłem niezłe paskudztwo w opinii wielu;-) Ale ja go używam do jeżdżenia po świecie, a nie po wystawach;-) A jak trzeba to latam nim codziennie...

_________________
Pozdrawiam

Piotr "Diesel" Biegała

www.lezuk.pl


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 23 grudnia 2015, 23:50 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5077
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
Dokładnie.

A abstrahując od wszystkiego - jakiekolwiek "nagrody" i "imprezy" międzynarodowe nie są dla mnie żadnym wyznacznikiem, czy coś jest dobre, czy nie. Ot, ktoś akurat tym czymś tam pojechał/zgłosił się, a inny ktoś na to zagłosował tudzież stwierdził, że nigdy nie widział takiego pojazdu, tym bardziej w oryginale, więc z czym porównywać..

A skoro zapytałeś 'znacie tego żuka?', to odpowiadamy przy okazji czując się wywołanym do wypowiedzenia się na ten temat więcej niż "tak/nie". :)

Jest wiele samochodów, które robią wrażenie, a mi się zwyczajnie nie podobają i za nic w świecie nie chciałbym mieć ich w swoim garażu. Choćby obrzydliwe Bugatti Veyron, czy inne quasi-sportowe współczesne paskudztwa. W sumie...każde "młode" auto czyli licząc od drugiej połowy lat 90tych do teraz... ;)
Ale to znowu - moje prywatne zdanie.

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net