Dzisiaj jest 19 kwietnia 2024, 00:16


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 12 września 2016, 21:12 
Gość Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 09 września 2016, 22:23
Posty: 8
Lokalizacja: Wrocław / Wałcz
Pojazd: poszukuje
Witam

Jestem nowy na forum i przeglądają forum nie znalazłem informacji które chciałbym uzyskać,dlatego założyłem nowy post, może mi pomożecie.

Jestem żywo zainteresowany kupnem żuka z silnikiem andoria. szukając informacji na temat tego silnika natknąłem ise na 4 rózne konstrukcje. Wiem, że żuczki wychodziły z konstrukcja 70 konnna, ale najmocniejsza andoria 2,4 miała 102 konie. Zastanawiam się, czy gdybym kupił lublina z tym silnikiem to czy bez problemu mógłbym przełożyć i zamontować go w żuku?

Pytam, ponieważ od kilku lat odkładam gotówkę na dwa żuki. Pierwszy zwykły blaszak do odpicowania na złombol ale to inny temat. Drugi na wersję pickup ( nie wiem jaki to model, najprawdopodobniej A13). Pickupa chcę przemalować wstawić mocniejszy silnik 4cti90 jeśli to możliwe bo nie chcę przerabiać konstrukcji, wstawić zawieszenie pneumatyczne i postawić na innych felgach, wszystko tak by w każdej chwili móc wrócić do orginału.

Niestety na mechanice znam się jedynie hobbystycznie, na blacharce też, dlatego chciałbym się Was poradzić, czy ktoś próbował robić taką zmianę silnika i ile trzeba zrobić przeróbek, oraz jak one są poważne?

Z góry dziękuję


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 12 września 2016, 21:55 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 marca 2009, 23:42
Posty: 981
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd: Lublin 3, Polonez Kombi
A ten wątek czytałeś?
viewtopic.php?f=6&t=2963

_________________
Polecam Enkol - Społeczne archiwum transportu szynowego


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 12 września 2016, 22:07 
Gość Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 09 września 2016, 22:23
Posty: 8
Lokalizacja: Wrocław / Wałcz
Pojazd: poszukuje
Phinek dzięki za link, gdzieś go przeoczyłem, przyznaje się bez bicia, niestety nie odpowiada on na wszystkie dręczące mnie pytania, ale zadam je w tamtym wątku by nie robić bałaganu na forum.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net