Dzisiaj jest 18 kwietnia 2024, 03:58


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 20 grudnia 2020, 11:00 
Gość Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 20 grudnia 2020, 10:33
Posty: 2
Pojazd: Żuk A156C 1979
witam wszystkich posiadam zuka strazaka z 1979 roku czy jest jakas mozliwosc zalozenia wstecznego swiatła brak miejsca na czujnik w skrzyni biegow


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 20 grudnia 2020, 11:59 
Fanatyk Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 15 stycznia 2011, 13:09
Posty: 1208
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Pojazd: Żuk A07J 1996/Żuk A06H 1995
Możliwość zawsze jest. Albo nawierć otwór w obudowie skrzyni i nagwintuj pod czujnik, albo wymień skrzynię na taka, która to już posiada. Można też na sztukę przełącznik w desce, albo gdzieś w okolicy gałki na drążku zmiany biegów, ale to druciarnia trochę. Ja swego czasu, jak miałem w starym żuku skrzynię trójkę bez czujnika wstecznego, to sobie przyspawałem do drążka kawałek płaskownika, umocowałem do ramy kawałek blaszki i przykręciłem tam czujnik stopu od żuka, taki plastikowy. Jak wrzucałem wsteczny, to drążek naciskał tym płaskownikiem na stycznik czujnika i lampa cofania się włączała, jak w oryginale. Trochę drut, ale działało bezproblemowo. Warunkiem jest brak luzów na wybieraku, żeby drążek zachowywał wybraną pozycję i nie latał na wszystkie strony, bo czujnik musi być wciśnięty.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net