Dzisiaj jest 19 kwietnia 2024, 21:50


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 17 września 2014, 14:41 
Gość Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 08 września 2014, 11:13
Posty: 12
Witajcie,

Jako, że nabyliśmy do celów statutowych Stowarzyszenia FSO Pomorze Żuka z końca produkcji, to zaprezentuję go tutaj krótko.

Jest to Żuk jak wspomniałem z końca produkcji, rok 1998 i numer nadwozia 0767587 czyli 296 niższy od Żuka stojącego w Chlewiskach. Silnik Andoria, skrzynia 4-ro biegowa w wersji Towos 7 osobowy.
Przebieg około 54kkm, przez rok służył w hurtowni hydraulicznej a później został przekazany w darowiźnie do Zakonu Dominikanów, gdzie woził zaopatrzenie z Makro do Zakonu. Blacharsko bardzo przyzwoicie, oczywiście ma ogniska korozji ale sa to sprawy do ogarnięcia.

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 17 września 2014, 20:48 
Fanatyk Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 15 stycznia 2011, 13:09
Posty: 1208
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Pojazd: Żuk A07J 1996/Żuk A06H 1995
Czołem.Nie sądziłem,że Ciebie tu zobaczę.Myślałem,że tylko FSO.Fajny ten Żuk,na fotkach widać,ze prawie idealny.Mój miał taki sam kolor,jeden z najpopularniejszych na Żukach w latach 90-tych.I to jest też ciekawe,ze felgi ma w kolorze nadwozia.Czasem takie wychodziły,ale częściej były czarne.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 06 października 2014, 11:47 
Gość Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 08 września 2014, 11:13
Posty: 12
Działalność sie rozszerza. Zrzeszamy juz nie tylko fanów FSO ale i wszystkich pozostałych miłośników polskiej motoryzacji z Pomorza. Szukaliśmy Nysy ale trafił się Żuk.

Plany są na wstawienie skrzyni 5-tki od Lublina. Jak na razie wstawiliśmy zamiast ławek fotele z Lublina i dodatkową nagrzewnice do przedziału pasażerskiego. Co prawda jeszcze nie podłączona ale to kwestia zakupu węży.

Lecę szukać informacji na forum o montażu 5-cio biegowej skrzyni.

Poniżej jeszcze mała aktualizacja:

Obrazek
Obrazek


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 06 października 2014, 12:04 
Fanatyk Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 15 stycznia 2011, 13:09
Posty: 1208
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Pojazd: Żuk A07J 1996/Żuk A06H 1995
Jak szukasz informacji o skrzyni,to dobrze trafiłeś,bo m.in. ja mam taką zamontowaną.Zajrzyj sobie w mój temat "Żuk A07J rocznik 1996" tam jest opisane,co i jak.Niema wielkiego problemu z tym,największy problem,to wał napędowy,a tak,to spacerek. 8)
Aha i widzę,że podsufitka z tyłu Wam opada,jak każdemu chyba,bo sama "dykta" jest ciężka i nigdzie nie jest podparta,a od góry łapie wilgoć.Ja sobie to ładnie przykręciłem wkrętami do wzmocnień dachu,które idą pod miejscami,gdzie nachodzą na siebie poszczególne elementy poszycia dachu,tylko trzeba idealnie trafić,bo w przeciwnym razie można sobie zrobić ładną wentylację w dachu.U mnie wyszło super i teraz ładnie wszystko doszło do dachu i mam trochę więcej miejsca nad głową,a do niskich nie należę (1,85).


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 07 października 2014, 15:32 
Gość Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 08 września 2014, 11:13
Posty: 12
O skrzyni już studiuję, to co pisałeś i co pisał Diesel. Podsufitkę tak właśnie przykręciłem do wzmocnień na blachowkręty i już jest super.

W dalszych planach wyciszenie i tapicerka przedziału pasażerskiego.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net