Dzisiaj jest 28 kwietnia 2024, 11:11


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 24 marca 2008, 18:18 
Fanatyk Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 19:20
Posty: 1089
Lokalizacja: Bytom
Ja nie moge przeboleć odcinka Legendy PRL o żuku i Nysie te rozmowy na targu z jakimiś przypadkowymi ludzmi no żal poprostu :roll:

_________________
ŻUK SERVICE


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 marca 2008, 19:05 
wlasnie ja tak samo , zamiast dluzej szukac osob ktore sa milosnikami tych aut i nagrac porzadny odcinek gdzie te auta sie reprezentuja , a nie pierwsza lepsza nyse czy zuka zatrzymac na targu, i nagrac cos :?


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 24 marca 2008, 22:16 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 26 grudnia 2007, 19:06
Posty: 175
Lokalizacja: Gliwice
Heh :? . No to cieszcie się chłopaki, że nie widzieliście (tak wnioskuję) "Automaniaka" jak przedstawiali zielonego Żuka A111. Wzięli auto z targu, opowiadał o nim właściciel i prowadzący Maciej Wisławski. Właściciel opowiadał nawet konkretnie, ale Żuczek nie miał prawego ramienia wycieraczki, a tam padały teksty w stylu "wycieraczka tylko od strony kierowcy", "kiepskie oczyszczanie szyby" :x .
Ale nawet szanujące się czasopismo "Motor" wali byki - kiedyś był test Poloneza Caro z kierownicą od Malucha. A oni walnęli tekst "kierownica pogarsza widoczność wskaźników" . Regularna żenada :evil: .
A wracając do Żuka, to jakby to Parzuś widział, to by mu pewnie ciśnienie ładnie skoczyło :wink: .


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 marca 2008, 00:04 
tu chodzi oto zeby miec czas przyklad : jak sie chodzi po lesie i sie zbiera grzyby to jest tak ze jak szybko bedziemy chodzic to malo znajdziemy a jak powoli to nawet sliczne zdrowe prawdziwki sie znajdzie :wink: tak samo z autami kolegi zukmena maszyna to wlasnie taki zdrowy prawdziwek ktory zasluguje na nagranie odcinka legendy prl minimalnie 1 godziny :!: kazdy cm blachy powinien byc pokazany :!: a nie takie pajacowanie na szybko :x ten patryk co te legendy prowadzi oni maja muzeum motoryzacji chyba to powinien troche wiedziec na ten temat ze tu chodzi o powage i zadbanie oraz przedstawienie polskiej motoryzacji zeby byla naswietlona jak najbardziej i najdokladniej :!: tyle odemnie , moze za pare lat znajdzie sie inna stacja tv co to bedzie dokladniej przedstawiac :wink:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 25 marca 2008, 11:42 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5077
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
My założymy taką stację tv, to bexdzie nasza stacja NYSA&ŻUK TV :) I będziemy tam ubóstwiac polskie dostawczaki i inne pojazdy polskiej mysli technicznej. Bo one na to zasługują, a nie na takie coś, jak facet sie z nich smieje na tvn turbo..
tvn to najglupsza stacja w calej galaktyce.. :D

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 maja 2008, 11:51 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 grudnia 2007, 20:08
Posty: 34
Lokalizacja: Śląsk
Wracając do tematu programów na temat starej polskiej motoryzacji. Może ktoś dzisiaj oglądał Legendy PRL-u na TVN. Jeżeli nie to na pewno powtórki są we wtorek 13.05 o 9.30 i 20.00. Odcinek był poświęcony polskim dostawczakom z lubelskiego FSC i przypadkowo chyba znalazła się Syrena R-20 i FSO Warszawa Pocztylion. Zasada nakręcenia programu taka sam jak zwykle byle co, byle w jakim stanie, byle pokazać. Szkoda, zresztą proszę obejrzeć i ocenić samemu. :(


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 maja 2008, 11:01 
widzialem szkoda gadac :evil: wzieli takiego zuka z OSP farba wszedzie odlazila jechali bez maski silnika w srodku , niebede wiecej komentowac szkoda nerwow :x


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2008, 06:59 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lipca 2007, 13:03
Posty: 2604
Lokalizacja: Kołobrzeg
Pojazd: Nysa 522W, 522S,Autosan H6 ZK
Marian15 pisze:
My założymy taką stację tv, to bexdzie nasza stacja NYSA&ŻUK TV :) I będziemy tam ubóstwiac polskie dostawczaki i inne pojazdy polskiej mysli technicznej. Bo one na to zasługują, a nie na takie coś, jak facet sie z nich smieje na tvn turbo..
tvn to najglupsza stacja w calej galaktyce.. :D


Dla mnie wielkim nieporozumieniem było nakręcenie tego odcinka legrnd w którym połączono FSC z FSD. Berz sensu ponieważ podejrzewam że z powodu lenistwa autorów nie chciało sie im zbierać wiecej info o tych markach tylko najlepiej streścić wszystko w 15 minutach o żuku i 15 o nysie. Czemu nie zrobili tak z warszawą czy maluchem??? Żenada.

_________________
nysomani wszystkich krajów-łączcie się!!!!!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 czerwca 2008, 19:29 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 grudnia 2007, 20:08
Posty: 34
Lokalizacja: Śląsk
Pisałem kiedyś że mój Żuczek A03 został nabyty w "magicznym miejscu". (Znalazłem zdjęcia z tamtej eskapady). Miejscu w którym czuć było w pełni PRL-owski techniczny klimat. Jak dla mnie była to podróż "wehikułem czasu" do Polski Gomułki i wczesnego Gierka.

Tak go zobaczyłem po raz pierwszy
Obrazek Obrazek

Pierwsza podróż za jego kółkiem :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Teraz sam warsztat w którym stało moje żuczysko przez prawie 40 lat.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Po zapakowaniu autka częściami zapasowymi trzeba było obrać kurs na dom.
Obrazek Obrazek Obrazek

Na zakończenie chciałem dodać że wszystkie maszyny w tym warsztacie ( a było ich trochę) miały napęd taśmowy i co najważniejsze działały w pełni sprawnie. :shock:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 czerwca 2008, 20:49 
Fanatyk Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 19:20
Posty: 1089
Lokalizacja: Bytom
Pięknie po prostu pięknie nie mogę sobie wyobrazić tych wrażeń podczas jazdy tym po autostradzie widząc te spojrzenia i gesty innych kierowców :D
Podróż za jeden uśmiech :D

_________________
ŻUK SERVICE


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 czerwca 2008, 22:27 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lipca 2007, 00:46
Posty: 2838
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Przepiękne :D Dzięki, że podzieliłeś się tymi zdjęciami na forum!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 czerwca 2008, 22:48 
Administrator Nysa Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 11:09
Posty: 1057
Lokalizacja: Polska
exta fotki . Zuczek faktycznie przeniósł się w czasie wraz z kierowcą
Pozdr... :D

Obrazek

ps pozwoliłem sobie ! naprawdę gratuluję pięknego Zuczka :thumleft:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 sierpnia 2008, 08:26 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 grudnia 2007, 20:08
Posty: 34
Lokalizacja: Śląsk
Wczoraj na Kino Polska była puszczana PKF 16A/59. Pisałem do KP prośbę o udostępnienie jej ponownie- prędzej została ona wyemitowana na prośbę Stowarzyszenia Miłośników Junaka - i całe szczęście bo z powodów technicznych Ja nie mogłem tego zarejestrować. Ale szperu-szperu na You Tube i jest - Junakowicze to zgrali:
http://pl.youtube.com/watch?v=bYUc6DeAkbQ

Miłego oglądania :D Krótkie bo krótkie ale zawsze coś.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 sierpnia 2008, 08:43 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 grudnia 2007, 20:08
Posty: 34
Lokalizacja: Śląsk
Ale znalazłem filmik. Przez chwilę czułem się jak Kolumb odkrywający Amerykę :D . Ale przeglądając forum, znalazłem link od Parzusia który znalazł go już dawno, ale co tam usuwać news-a nie będę bo o Żuczkach trzeba pisać dużo :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 września 2008, 21:53 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 grudnia 2007, 20:08
Posty: 34
Lokalizacja: Śląsk
I "Smutka" widać można namierzyć :D
Obrazek

Podziękowania dla wytrawnego pilota Parzusia.
Zdjęcia z całej imprezy:
http://picasaweb.google.com/zukmen68/VP ... q8s0rB1JI#


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net