Dzisiaj jest 28 marca 2024, 22:46


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Post: 19 października 2017, 19:02 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 stycznia 2015, 12:30
Posty: 44
Lokalizacja: Krosno
Raczej nie. Odpowietrzane było wiele razy, powietrza w układzie nie znajdziesz. Trza zdjąć pompę :(


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 26 października 2017, 18:43 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 stycznia 2015, 12:30
Posty: 44
Lokalizacja: Krosno
Wyjąłem pompkę, okazuje się, że pod podwoziem były wilgotne wężyki. Nie wiem, czy to z tego, co się wylało na podłogę, czy były sparciałe, bo twarde jak cholera. W każdym razie jutro jadę po zestaw naprawczy pompy (niby wygląda OK, ale wymienię dla pewności), zbiornik płynu, poskładam i zobaczymy.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 26 października 2017, 19:10 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 grudnia 2014, 17:37
Posty: 2047
Lokalizacja: Swędów LDZ
Pojazd: 522T '93r, A111B '91r
daj sobie spokój z zestawem. w tych pompach wyciera sie ten alu korpus i jedyna rada to wymiana pompy na nową, reperaturki nic nie dają. próbowałem 3 razy i każda pompa miała hamulce na 2 razy. a węzyki się poca i twardnieją bo współczesny igielit nie ma jakiegoś tam dodatku i glikol sączy się przez niego jak przez pieluche, wymień je na gumowe paliwowe.

_________________
Strucelserwis był, Żuk został.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 26 października 2017, 19:17 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 stycznia 2015, 12:30
Posty: 44
Lokalizacja: Krosno
O widzisz! Dzięki za wskazówki :) Co do wężyków to właśnie takie założę, ale o pompie nie wiedziałem. Swego czasu z sukcesem regenerowałem starszy typ pompy, myślałem, że tu też pójdzie łatwo. No nic, jak na miejscu nie będą mieć pompy, to trzeba zamówić w sieci.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 26 października 2017, 19:35 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 grudnia 2014, 17:37
Posty: 2047
Lokalizacja: Swędów LDZ
Pojazd: 522T '93r, A111B '91r
mogę zadzwonić, dowiedzieć się ile kosztuje u producenta i Tobie wysłać, bo mam bliziutko. Biorę od nich cylinderki, produkują dla wojska. jakby był problem to wymienią bez gadania, ale póki co nie było kłopotów w przeciwieństwie do anonimowych wyrobów z allegro.
tu strona producenta:
http://www.zhm.com.pl/

_________________
Strucelserwis był, Żuk został.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 26 października 2017, 20:16 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 stycznia 2015, 12:30
Posty: 44
Lokalizacja: Krosno
Dzięki wielkie :) Jutro po robocie wybiorę się do miejscowego sklepiku, gdyby mieli, to wezmę i może w sobotę bym złożył. A gdyby nie, to skorzystam z Twojej uprzejmości.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 27 października 2017, 22:19 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 stycznia 2015, 12:30
Posty: 44
Lokalizacja: Krosno
No i kupiłem pompę :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 14 marca 2018, 08:35 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 stycznia 2015, 12:30
Posty: 44
Lokalizacja: Krosno
No i stało się :( Z pompką zeszło mi do zeszłego tygodnia, okazało się, że kupiona nie pasuje do mocowań :( Bogu dzięki, że sprzedawca przyjął zwrot. Ani on, ani ja nie doszliśmy od czego to jest (a miała być do Żuka i z zewnątrz podobna). Niestety trzeba było podjąć decyzję, że Żuczek musi cieszyć kogoś innego:( Zwyczajnie nie mam dla niego czasu, stoi, niszczeje, OC płacić trzeba, a i na horyzoncie rysuje się inny wydatek.
Dodałem ogłoszenie:
https://sprzedajemy.pl/fs-lublin-zuk-a1 ... nr55198858
Oczywiście cenę wrzuciłem "z kapelusza", gdyby chciał go ktoś z forum, to niewątpliwie się dogadamy. Żeby tylko poszedł w dobre ręce.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net