Dzisiaj jest 27 kwietnia 2024, 08:45


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 29 marca 2015, 09:00 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 stycznia 2010, 12:12
Posty: 2835
Lokalizacja: EU
oni to moment planikiem potna ,maja w tym wprawe .

_________________
FSD - NYSA SERVICE (POLMO)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 29 marca 2015, 14:40 
Gość Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 02 lipca 2010, 22:52
Posty: 6
Lokalizacja: Warszawa
zokolic pisze:
Pogodna rezygnacja. Zastanawia mnie motyw. Chcieli go tylko na złom? Czy części? Żuka bardzo łatwo upłynnić. Rozebrać na części i sprzedawać jako "pozostałości z garażu". Myślisz że weźmie udział w rabunku stulecia? Czy posiadał coś szczególnego ?

Myślę, że najbardziej prawdopodobny jest złom, w drugiej kolejności - części. Szczególnego było w nim tyle, że technicznie był w bardzo dobrym stanie (choć wizualnie nieco gorzej), ale wątpię, żeby to interesowało złodziei. Za to tym bardziej jest smutno, że takie zadbane auto pójdzie na żyletki...

Majkiel1981 pisze:
Cześć, odwiedziłem dziś dwa złomy ale bez rezultatu. W środę będę miał chwilkę czasu to może jeszcze gdzieś zajadę. Podaj mi linka lub maila do osoby która to udostępniła na fejsie,bo nic nie otrzymałem.

Dzięki za zainteresowanie i pomoc. Link do fejsa: https://www.facebook.com/events/892283894148016/


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 31 marca 2015, 21:31 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 23 marca 2015, 16:42
Posty: 33
Lokalizacja: Warszawa Włochy
Udostępniłem na fejsie, ale na chwilę obecną brak odzewu. Są jakieś postępy w poszukiwaniach?


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 01 kwietnia 2015, 16:00 
Gość Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 02 lipca 2010, 22:52
Posty: 6
Lokalizacja: Warszawa
Niestety, postępów brak. Jeszcze jutro wybieram się na objazd złomowisk, ale pomysły już mi się kończą...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 01 kwietnia 2015, 16:31 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 23 marca 2015, 16:42
Posty: 33
Lokalizacja: Warszawa Włochy
Ze względu na pogodę moje dzisiejsze plany się zmieniły, ale jutro na bank ze dwa złomy odwiedzę.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 04 kwietnia 2015, 10:30 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 04 października 2014, 10:15
Posty: 37
Szkoda :( a żeby im ręce uschły... Żeby to jeszcze było na zlecenie pasjonata to szkoda ta sama ale żuk nie pocięty a tu pewnie na złom dla paru groszy :(
Ile razy byłeś na policji? Mojej Żonie maluszka znaleźli po 4h od zgłoszenia kradzieży czyli może po 6 od zdarzenia a poinformowali po pięciu dniach(!) przez, które to dni stawaliśmy na głowie aby go znaleźć. No ale oczywiście trzeba policzyć za parking policyjny itd...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 04 kwietnia 2015, 14:20 
Gość Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 02 lipca 2010, 22:52
Posty: 6
Lokalizacja: Warszawa
Niestety czwartkowy objazd złomowisk nie przyniósł rezultatów. Obawiam się, że Żuk trafił raczej najpierw do dziupli, jakich pod Warszawą są dziesiątki, niż na duże złomowisko. Na takim złomowisku - mam wrażenie - nie opłaca się w całości przyjmować tak łatwego w zidentyfikowaniu trefnego towaru, jak kradzione auto.

TheZerter pisze:
Żeby to jeszcze było na zlecenie pasjonata to szkoda ta sama ale żuk nie pocięty a tu pewnie na złom dla paru groszy :(

Ano właśnie. Jakoś lepiej bym się z tym czuł, gdyby Żuk trafił w dobre ręce, ale szanse na to są praktycznie równe zeru.

TheZerter pisze:
Ile razy byłeś na policji? Mojej Żonie maluszka znaleźli po 4h od zgłoszenia kradzieży czyli może po 6 od zdarzenia a poinformowali po pięciu dniach(!) przez, które to dni stawaliśmy na głowie aby go znaleźć. No ale oczywiście trzeba policzyć za parking policyjny itd...

Byłem tylko raz, zgłaszając kradzież. Po świętach zadzwonię i zapytam, czy coś ustalili, ale obawiam się, że mimo szczerych chęci policja po prostu nie ma czasu i środków na zajmowanie się na serio takimi sprawami, jak kradzież Żuka.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 06 kwietnia 2015, 10:51 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lipca 2007, 00:46
Posty: 2838
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Ktoś musi to powiedzieć w końcu na głos - jeżeli Żuczka ukradli złomiarze, to poszedł w kontener w maksymalnie kilka godzin od kradzieży. I nie na jakiejkolwiek autokasacji, tylko na "zwykłym" skupie złomu - gdzie oczywiście prowadzący taki skup wie, z czym ma do czynienia (ale on może się łatwo wyłgać, papiery obciążają przywożącego towar - w praktyce jakiegoś "słupa").
Jedyna nadzieja, że ukradł go ktoś na części, dla silnika choćby...

Policja na pewno ma dużo "poważniejszych" spraw... ale to takie "mniej powazne" są powszechne i najbardziej uciążliwe... Twój wybór...

Mimo wszystko mam cicha nadzieję, że znajdzie sie w jakiejś stodole.
A Policję musisz i tak odwiedzić, chocby dla dokończenia formalności.

_________________
Kot może zostać. Reszta - wypierdal*ć!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 23 września 2015, 07:38 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 marca 2015, 12:54
Posty: 1259
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pojazd: Żuk A07D 1996.31.12, 4C90
Obrazek

_________________
Byliśmy na 2015/ 2016/2017
WOODSTOCK


~Pojazd wielozadaniowy stworzony z myślą o podniebnych wojażach, widziany przez niektórych nad strefą 51'

Zagorzały miłośnik bębnowego pisku - szanuj bęben - jedź poboczem
Czy widział pan, Panie władzo, by ktoś leciał bokiem, ŻUKIEM?!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net