Dzisiaj jest 28 kwietnia 2024, 14:34


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 lipca 2009, 17:45 
Administrator Nysa Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 11:09
Posty: 1057
Lokalizacja: Polska
flanker72 pisze:
Witam jestem nowy na forum, ale tak jak wy kocham polskie auta NYSĘ I ŻUKA.Tak się składa, że posiadam dwa Żuki A03 jeden z 1970r drugi z 1972r, miałem jeszcze Nysę N501 z 1966r ale musiałem ją sprzedać.Przez długi czas zbierałem części do mojego smutka i mam kilka adresów , telefonów jakby co to mogę udostępnić.jak już będe wiedział jak to się robi to zapodam kilka zdjęć na forum moich okazów.W tym roku w moim rodzinnym mieście odbywa się zlot Zuków i Nysek, ale mnie nie będzie bo jadę na wcześniej zaplanowany urlop.Pozdrawiam wszystkich.


Pozwoliłem sobie na zał. tematu ,zeby był porządek na forum .pozdr


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lipca 2009, 17:47 
Administrator Nysa Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 11:09
Posty: 1057
Lokalizacja: Polska
Witam ! Do wklejania fotek pomoże Ci ten temat :D

http://forum.polskiedostawczaki.pl/temat-vt17 ... sc&start=0

Czekam na fotki :) ,opisz coś wiecej ,stan techniczny ,oryginalność itd. pozdr


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 05 lipca 2009, 18:03 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 05 lipca 2009, 15:51
Posty: 34
Lokalizacja: Legionowo/Głuchołazy
Witam i dzieki za utworzenie tematu, co do zdjęć to może dzisiaj wieczorkiem pare zdjęć zapodam i krótki opis.pozdrawiam.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lipca 2009, 21:00 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 maja 2009, 17:36
Posty: 817
Lokalizacja: Lublin
Pojazd: Żuk A-0701J i A-111J
witam im wieciej zuczkow tym lepiej:)

_________________
"Ozdobą wszystkich dróg jest lubelski żuk"


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lipca 2009, 21:18 
Fanatyk Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 19:20
Posty: 1089
Lokalizacja: Bytom
witamy kolejnego brata żukomana 8)

_________________
ŻUK SERVICE


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lipca 2009, 21:21 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lutego 2009, 10:18
Posty: 437
Lokalizacja: Skąd Inąd
Witamy i czekamy na fotki :)

Ps. ładny znaczek wypatrzyłeś;)

_________________
www.facebook.com/blachoterapia


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Żuk A03 mój
Post: 09 lipca 2009, 22:36 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 05 lipca 2009, 15:51
Posty: 34
Lokalizacja: Legionowo/Głuchołazy
Witam właśnie wysłałem kilka zdjęć do odpowiedniej osoby i byc może już niedługo pojawią się na forum.Chodzi tu o mojego smutka :lol:

Witam ! przedstawiam mojego Żuczka na forum miłośników Nys i Żuków.W związku z tym iż robię to pierwszy raz tak naprawdę nie wiem jakie dane są potrzebne.Może coś na temat mojego Żuka Jest to model A03 tak stoi w dowodzie, pierwsza rejestracja 07.1972r( na dwa tygodnie przed moimi urodzinami!).Żuczek wg.poprzedniego właściciela ma ok.70000 km przebiegu od nowości ( są plomby na liczniku i na skrzyni, tylko na skrzyni ponoć zerwana ), ja jestem tak naprawdę 3 właścicielem tego pojazdu, mam do niego dowód rejestracyjny, umowę i inne dokumenty.Pojazd przyjechał do mnie z okolic Krakowa na lawecie chociaż sam na nią wjechał.Ja próbowałem ale mimo ,że silnik i rozrusznik kręci nie mogę go uruchomić?!Wydaje się ,że jest kompletny siedzenie pasażera mam z tyłu na pace.Co do oryginalności to napewno ma nieoryginalną chłodnicę, tylne klosze lamp i to chyba wszystko.Zresztą nie posiadam, aż tak dużej wiedzy żeby jednoznacznie to określić.
Z góry dzięki i pozdrawiam.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lipca 2009, 00:32 
Administrator Nysa Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 11:09
Posty: 1057
Lokalizacja: Polska
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 lipca 2009, 21:07 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5077
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
:shock: Super Żuczek :) Pieknie sie prezentuje na zdjeciach, i jeszcze ten napis "uzytek wlasny"... miodzio :) Zycze powodzenia w regeneracji/remontcie, nie wiem co planujesz?

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 10 lipca 2009, 23:33 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 05 lipca 2009, 15:51
Posty: 34
Lokalizacja: Legionowo/Głuchołazy
Witam narazie to szukam miejsca na przechowanie pod dachem swoje już na zewnątrz odstał.Później rozbiorę tego drugiego na części i też schowam.Następnie posegreguje wszystkie zebrane do niego części, poszukam burt metalowych nowych a jak nie to będę starał się odświeżyć te które są.No i oczywiście najtrudniejsza część - kasa narazie niestać mnie na odrestaurowanie go jestem w dołku finansowym ale mam kilka pomysłów może coś z tego wyjdzie.Jak zdobędę kasę przetransportuję go do ojca na opolszczyznę( niedaleko Nysy ) i tam rozpocznę prace.Tak zgrubsza to wszystko- narazie.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lipca 2009, 06:45 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 maja 2009, 17:36
Posty: 817
Lokalizacja: Lublin
Pojazd: Żuk A-0701J i A-111J
wiem jak to jest:( ale dasz rade powodzenia:)

_________________
"Ozdobą wszystkich dróg jest lubelski żuk"


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 lipca 2009, 10:17 
Fanatyk Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 19:20
Posty: 1089
Lokalizacja: Bytom
Witaj flanker ! Widuje Twój nick często na allegro i właśnie ciekaw byłem co sie z tym żuczkiem stanie w końcu bo pojawiał sie kilka razy :wink: i widze trafił w dobre ręce ! :wink: żuczek super sie prezentuje (przynajmniej na zdjęciach) życze przede wszystkim powodzenia w zbieraniu funduszy na remont bo chęci same przyjdą :mrgreen:

_________________
ŻUK SERVICE


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 11 lipca 2009, 16:15 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 05 lipca 2009, 15:51
Posty: 34
Lokalizacja: Legionowo/Głuchołazy
Witam chęci to są od dawna nawet Pan majster jest ( mój ojciec ) tylko ta kasa wszystko blokuje.Ale co się odwlecze to nie uciecze jak to mówią.pozdrawiam.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: ŻukA03
Post: 12 września 2009, 22:32 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 05 lipca 2009, 15:51
Posty: 34
Lokalizacja: Legionowo/Głuchołazy
Witam forumowiczów pragnę, poinformować,że z żalem pozbyłem się swojego Żuczka , o którym Wam pisałem.Niestety tak wyszło.Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.W dniu 11.09.2009r zakupiłem kolejnego Żuczka A03 z roku 1966 na chodzie, zarejestrowany , ubezpieczony tylko bez przeglądu.Żuczek jest piękny prawie w całości oryginalny ( biegi w podłodze i silnik S-21 ) ale to nic.Skrzynię biegów remontuje mi ojciec, mechanizm zmiany biegów mam z innego smutka którego przeznaczam na części.Nawet plandeka jest oryginalna z materiału.Jestem 3 właścicielem od nowości.Niedługo zapodam fotki.Autko jeździ tylko pali na 3 cylindry i muszę coś z tym zrobić bo co prawda da się jechać ale szkoda silnika bo się męczy.Przy okazji potrzebuję do niego oryginalne kierunkowskazy sopelki- może ma ktoś na zbyciu?pozdrawiam.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 września 2009, 22:50 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lipca 2007, 00:46
Posty: 2838
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Miałem okazję kilka dni temu widzieć tego KWF 5355 na żywo :D Ma się dobrze u nowego właściciela, stoi w garażu i jest szykowany do remontu. Według mnie nowy właściciel też jest pasjonatem, do tego wie, w co się pakuje :wink: i myślę, że o losy Żuczyska można być spokojnym :) Obrazek


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net