Dzisiaj jest 28 kwietnia 2024, 11:13


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 25 września 2009, 18:51 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 05 lipca 2009, 15:51
Posty: 34
Lokalizacja: Legionowo/Głuchołazy
Witam forumowiczów chciałbym pochwalić się moim nowym nabytkiem.Jest to Żuk A03 z 1966r kolor pomarańczowy lub jak kto woli orzechowy.Jest zarejestrowany, jeżdżący, ubezpieczony brak przeglądu.Autko ma silnik S-21 i biegi w podłodze, ale skrzynia biegów z boczną pokrywą pod biegi przy kierownicy jest w regeneracji.W zimę ruszy( mam nadzieję )kapitalny remont silnika M-20.W międzyczasie do wiosny mam zamiar go podszykować do sezonu 2010.To co muszę w nim zrobić to uszczelnić i wyregulować gaźnik ( teraz jest Jikov )uszczelnić układ wydechowy, wymienić wszystkie opony, wymienić przednie kierunkowskazy na stary typ, zamontować mechanizm zmiany biegów z podłogi pod kierownicę, porobić zaprawki lakiernicze w kilku miejscach nadwozia, wyregulować zapłon, sprawdziś i ewentualnie wymienić świece zapłonowe, przewody wysokiego napięcia , kopułkę i palec aparatu zapłonowego, sprawdzić przerwę na przerywaczu,przymocować silnik bo trzyma się tylko na belce zawieszenia no i wymienić tulejki gumowe i łączniki stabilizatora.To są najpilniejsze rzeczy jakie muszę zrobić w pierwszej kolejności.Później jak będzie kasa to rozbiorę go w drobny mak i zacznie się prawdziwe odnawianie Żuczka.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 września 2009, 19:21 
Administrator Nysa Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 11:09
Posty: 1057
Lokalizacja: Polska
Hejka ! No fajnie że masz Żuka A03 ale dziwie sie troszkę czemu sprzedałeś A03 żeby kupić A03 ? :roll: No ale odpowiedż na moje pytanko znasz Ty :)
pozdr... i wklej fotki ,bom ciekaw :) kolejnego Żuka na forum


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 25 września 2009, 19:29 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 05 lipca 2009, 15:51
Posty: 34
Lokalizacja: Legionowo/Głuchołazy
Witam tak naprawdę to sam nie wiem.Chyba dlatego, że jest to 1966 rocznik wreszcie maszyna, która jeździ!!!!!!!! ( to jest bardzo ważne ponieważ wszystkie moje pozostałe autka tylko stały nie poruszały się samodzielnie )pozatym cena w miarę rozsądna( lepsza niż poprzedni A03 ).Z takim jeżdżącym autem mogę coś robić ( zarabiać? )a nie tylko na nie patrzyć.pozdrawiam.Niedługo będą fotki.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net