Dzisiaj jest 28 kwietnia 2024, 17:47


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Żuk A11B `87
Post: 29 listopada 2009, 10:12 
Gość Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 16 listopada 2009, 10:38
Posty: 2
Lokalizacja: Legnica
Witam wszystkich na forum. Miesiąc temu kupiłem Żuczka i postanowiłem zapisać sie na forum (wcześniej już śledziłem stronke). Na co dzień jeżdze Żukiem do pracy i co jakiś czas woże stal, tak wieć cały czas "czynny zawodowo". Stan Żuczka dobry, odpala na dotyk, benzyna+gaz, spalanie 16 litrow gazu, na benzynce nie wiem (czasem tylko odpalam i chwile jezdze pozniej przełaczam na gaz). Po zakupie musiałem wymienić kilka rzeczy np. kierunki raz działały raz nie , po przeczyszczeniu wszytskich styków itd zobaczyłem ze przerywacz jest made in france , po wymianie na polski żukowski działa jak należy. Widać ktoś porobił pare przeróbek nie do końca trafionych, no ale powoli wyłapuje i poprawiam w miare możliwosci. Stan blacharki dość kiepski , widać ktoś raz na jakis czas zarzucił troche szpachli (a czasem nie ) chlapnął minia i po sprawie:( No ale jak czas pozwoli trzeba sie bedzie zająć blacharka / malowaniem. Wklejam zdjecie Zuczka, jest jeszcze z plandeką ale na dniach zdjelismy i zrobilismy rame do przewozu długich elementów ( jak zrobię zdjecie to wkleje). W kolejce do naprawy jest jeszcze : zamek (nie zamyka sie od wewnatrz , cos sie urwało i tzreba zamykac otwierajac okno:) ; ręczny ; światła mijania (czyściłem wszystkie styki , sprawdzałem żarówki, wymieniłem przekaźnik) ; tłumik ( po małej regeneracji, ale poł roku da rade) ; regeneracji pompy hamulcowej. jest roboty ale czasu mało. Pomimo tego autko rewelacja , czuje sie ten klimat 10/10

Obrazek


Ostatnio zmieniony 29 listopada 2009, 17:10 przez karpik, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 listopada 2009, 12:42 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 maja 2009, 17:36
Posty: 817
Lokalizacja: Lublin
Pojazd: Żuk A-0701J i A-111J
witamy:)

_________________
"Ozdobą wszystkich dróg jest lubelski żuk"


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 listopada 2009, 10:22 
Administrator Nysa Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 11:09
Posty: 1057
Lokalizacja: Polska
Bardzo ładny skrzyniak :) daj jak możesz wiecej fotek :) pozdr...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 listopada 2009, 22:49 
Fanatyk Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 19:20
Posty: 1089
Lokalizacja: Bytom
Nie ma tragedii ! "Trochę" pracy i żuczek przeżyje drugą młodość ;)

_________________
ŻUK SERVICE


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 02 grudnia 2009, 15:07 
Gość Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 16 listopada 2009, 10:38
Posty: 2
Lokalizacja: Legnica
Obrazek Obrazek Obrazek
Zdjąłem plandeke ze stelażem i zamontowałem rame do przewozu długich elementów. stary stelaż z plandeka niedługo sam by odfrunął bo rurki trzymające do burty to jedna wielka rdza, trzymały właściwie linki no ale jak kiedys bedzie potrzebna to sie naprawi/dospawa. za jakis czas znow wkleje kilka fotek . pozdrawiam


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net