Dzisiaj jest 27 kwietnia 2024, 16:15


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 07 lutego 2010, 11:03 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 lutego 2010, 12:39
Posty: 47
Lokalizacja: Kraków
Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Paweł i jestem z Krakowa. Na co dzień zajmuję się branżą budowlaną, a z racji sentymentu do poprzedniej pracy- od czasu do czasu realizacją dźwieku i światła. No i jestem oczywiście zapalonym samochodziarzem :D Przerobiłem w życiu kilka aut. Najpierw była Dacia 1300 z 73r, potem 2x BMW: E34 525 i E38 750iL, , z początkiem stycznia kupiłem Sierrę 2.0 żeby polatać bokami po okolicznych wioskach :D
A kilka dni temu nabyłem wraz z kolegą tego oto Żuka A 07J z silnikiem 4C90, rok '97

Obrazek

O Żukach, jak i o Nysach nie wiemy nic :) Ale przeglądnąłem po krótce to forum i cieszę się że tu trafiłem, bo widzę że sporo ciekawych i przydatnych informacji można od Was uzyskać. Na wstępie zdążyła się rozsypać skrzynia biegów (tylko 4 pracuje cicho- 1,2,3 i R wydają dźwięki jak startujący wahadłowiec), tak więc jest pierwsze zadanie na nadchodzący tydzień :) Oprócz tego pomiędzy przednimi a tylnymi drzwiami widać że buda lekko na dole pęka. Mam nadzieję że zanim się całkiem złami zdążę tam wspawać jakiś teownik :P Poza tym fura nie wygląda najgorzej. W planach jest przemalowanie, jakieś felgi, otapicerowanie podłogi i ścian, zamontowanie normalnych foteli i jakiegoś stolika z tyłu, audio itp. Ma to być odpicowany żuczek na szalone wypady w kilka osób po kraju :)

Witam jeszcze raz i zabieram się za gruntowne czytanie tematów.


Ostatnio zmieniony 08 lutego 2010, 13:53 przez Jey, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lutego 2010, 13:32 
Fanatyk Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 19:20
Posty: 1089
Lokalizacja: Bytom
Witaj na forum !
Chyba fajny żuczek... dawaj więcej fot bo nie widzę hehe :wink:
Taka moja mała rada - nie warto tuningować - lepiej doprowadzić do oryginału... :wink:

_________________
ŻUK SERVICE


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lutego 2010, 13:34 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 maja 2009, 17:36
Posty: 817
Lokalizacja: Lublin
Pojazd: Żuk A-0701J i A-111J
witamy :) wrzucaj wiecej fotek:) bedziesz z andorii zadowolony ( moc i ekonomia to wlasnie andoria) :lol:

_________________
"Ozdobą wszystkich dróg jest lubelski żuk"


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 lutego 2010, 14:04 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 lutego 2010, 12:39
Posty: 47
Lokalizacja: Kraków
Fotki postaram się na dniach porobić jakieś lepsze. Mówisz że andoria to moc? :D Nie powiedział bym że ma nadmiar mocy. Chociaż moje ostatnie BMW miało V12, więc przyzwyczaiłem się do nieco innych wrażeń podczas przyspieszania :D Po autostradzie setką wracałem do Krakowa bez problemu, a tiry przy licznikowych 115 brałem. Ciekaw jestem jak będzie w 6-7 chłopa z bagażem. Jak uda się na trasie utrzymać 80km/h to będę zadowolony. Pominę fakt że jakiekolwiek konwersacje w tym aucie nie mają szans powodzenia ze względu na ilość dB emitowanych przez ten silnik :P A co do przeróbek to już postanowione. Auto ma być przystosowane do różnych dziwnych wypadów po kraju. A wieźć ludzi przez przez pół Polski z tyłu na tych deskach obitych gąbką i ceratą zakrawało by o znęcanie się nad współpasażerami. Od początku był plan kupienia auta i poddania go przeróbkom umilającym podróż. Miał być VW ogórek, ale zadbany egzemplarz to inna półka cenowa. No i wtedy przypomniało mi się że istnieje przecież coś takiego jak Żuk :D Auto jest zadbane, blacharsko wszystko ok, żadnej rdzy, od spodu z tego co patrzyłem też nie ma tragedii. Przebieg podobno oryginalny (niecałe 150 tyś). Jedyne co mnie martwi to wspomniane już pękanie budy zaraz za przednimi drzwiami no i skrzynia biegów (a może docisk)? Skrzynie na wszelki wypadek kupiłem używkę, jak tylko do mnie dotrze to odstawiam auto do mechanika.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lutego 2010, 14:48 
Gość Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 22 lutego 2010, 14:30
Posty: 7
Lokalizacja: zielona gora
mam identycznego zuczka i tez nie mam pojecia jak go zrobic a mam identyczny plan jak TY !!! wiec rowniez licze na was forumowicze::P Obrazek

_________________
lolekbezbolka


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net