Dzisiaj jest 27 kwietnia 2024, 08:20


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 14 sierpnia 2010, 23:59 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lutego 2009, 10:18
Posty: 437
Lokalizacja: Skąd Inąd
hehe ładny strażak :)
a na skrzyniowego mieści się cała Warszawa tylko w kawałkach :D

_________________
www.facebook.com/blachoterapia


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 sierpnia 2010, 13:48 
Miłośnik Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 czerwca 2010, 21:39
Posty: 301
Lokalizacja: JW
Ładny Żuczek , zawsze miałem sentyment do czerwonych Żuków , nie wiem dlaczego :D pozdro


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 sierpnia 2010, 21:00 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 20 grudnia 2007, 14:40
Posty: 143
Lokalizacja: Nowa Huta
Raróg brał dziś udział w operacji "ostateczne rozwiazanie kwestii piwnicznej" Wywieźliśmy na złom m.in. lodóke "saratow" z 1962 i "WSK miś" z chyba 1954. Serce mi się krajało, bo to unikat większy niż ten żuk, ale co z takim badziewiem zrobić? W ramach ciekawostki wyjąłem żarówke z tego "Misia" i po 48 latach postoju w piwnicy świeci dalej :)

Przy okazji wizyty na złomie zycyna dostała dziś gumy na pedały, owijke na kierownice, w planach jutro targowanie haka holowniczego i ławeczek z towosa.

Co do planów: na razie żółte blachy, włożyć gaz (tak, tak, to nie pomyłka, nie wydalamy z kosztami utrzymania, niestety. Do kompletu będą utwardzone gniazda w głowicy, baza już jest, na benzynie jeździmy z dodatkiem potasowym, purystów pociesze, że będzie to zrobione w sposób maksymalnie niewidoczny),musze pokasować luzy na dyfrze (jak się to robi?) i zmienić krzyżaki. Oraz ogarnąć sprzęgło trochę, bo albo bierze, aż chrupie przy podłodze,albo się ślizga (mimo kilku regulacji). Blachy w miejscach zarażonych czyszcze do gołego i zaprawiam podkładem reaktywnym, żeby go dalej nie wcinało, jak już wszystko zaprawie to pójdzie konserwacja. Z zewnątrz pozostanie strażakiem, kase zbieramy, ale pierwsze pójdą wydatki jak wyżej. LBSy i drabiny mogą poczekać. Za rok, za dwa planowany nowy lakier na całość.

_________________
Polscy rastamani jeżdżą polskimi samochodami.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 sierpnia 2010, 23:20 
Miłośnik Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 września 2009, 21:11
Posty: 333
Lokalizacja: Kalisz
syreniarz pisze:
.

Co do planów: na razie żółte blachy, włożyć gaz


Zaprzeczasz samemu sobie:)

_________________
Jeśli wierzysz, że się uda, znajdziesz każdą "nieosiągalną" część!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 sierpnia 2010, 12:32 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 20 grudnia 2007, 14:40
Posty: 143
Lokalizacja: Nowa Huta
syreniarz pisze:
...włożyć gaz (tak, tak, to nie pomyłka, nie wydalamy z kosztami utrzymania, niestety... CIACH


cytując dalej delikwenta :)

_________________
Polscy rastamani jeżdżą polskimi samochodami.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 sierpnia 2010, 18:45 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lutego 2009, 10:18
Posty: 437
Lokalizacja: Skąd Inąd
chodzi o to,
że jak masz żółte tablice to nie możesz mieć nieoryginalnego wyposażenia jakim jest np LPG

_________________
www.facebook.com/blachoterapia


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 sierpnia 2010, 20:42 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 20 grudnia 2007, 14:40
Posty: 143
Lokalizacja: Nowa Huta
Wiem o tym, ale w tym kraju wielu rzeczy nie wolno (chodź powyższego oczywiście za głupie nie uznaje), a się robi, sam zresztą pewnie wiesz :wink: Zamiast złotych 50 na 100 kilometrów i to przy pomyślnych wiatrach wolę zapłacić ok. 26. Jeździłem tym autem ostatnio i sam musiałem za paliwo płacić i prawdę mówiąc tempo w jakim zmusza mnie do wytracania pieniędzy przyprawia mnie o czarną rozpacz. Zaraz napiszecie mi, że żeby takie coś użytkować trzeba mieć pieniądze. A ja tylko odpowiem, że to napiałem powyżej, jest jedyną opcją w naszych warunkach :) kierowca ze zwyżką za wiek i brakiem zniżek przy oc, na dodatek smok chlejący naście litrów benzyny ----koszty można spokojnie zbić o połowę, a zaoszczędzone pieniądze władować w utrzymanie tego dobra narodowego :) Zresztą po co to mówię :D Nie będzie gazu panowie, ale kłódke na schowek pod siedzeniami założę, żeby nikt tam nie zaglądał :wink:

_________________
Polscy rastamani jeżdżą polskimi samochodami.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 sierpnia 2010, 22:46 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lipca 2007, 00:46
Posty: 2838
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Cytuj:
jak masz żółte tablice to nie możesz mieć nieoryginalnego wyposażenia jakim jest np LPG

BEzdura 8)
Jeśli instalacja nie narusza oryginalnej konstrukcji to wielu konserwatorów bez problemu wyraża zgodę na jej montaż - i jest to w pełni legalne.
:D
A o ideologii nie ma co dyskutować :wink:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sierpnia 2010, 15:40 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 20 grudnia 2007, 14:40
Posty: 143
Lokalizacja: Nowa Huta
żuczek od ostatniego większego wyjazdu zrobił 5 kilometrów, zbieramy na bieżące wydatki :wink: Zmienił też barwy godowe i został wyczyszczony i pocięgnięty farbą reaktywną marki corizon (pewnie powiecie, że kijowa)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

_________________
Polscy rastamani jeżdżą polskimi samochodami.


Ostatnio zmieniony 25 sierpnia 2010, 16:10 przez syreniarz, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sierpnia 2010, 16:06 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lutego 2010, 15:49
Posty: 84
Lokalizacja: Rzeszów
Ten corizon to taka czarna puszka? Reaktywna farba syntetyczna, prawda? :) Ale powiem Ci, ze nie jest taki zły :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sierpnia 2010, 16:12 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 20 grudnia 2007, 14:40
Posty: 143
Lokalizacja: Nowa Huta
czarna puszka, tylko przypuszczam, że jak kiedyś będziemy akryl kładli, to go trzeba będzie zmyć.

_________________
Polscy rastamani jeżdżą polskimi samochodami.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 sierpnia 2010, 09:15 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 20 grudnia 2007, 14:40
Posty: 143
Lokalizacja: Nowa Huta
żarł, żarł i zdechł. iskra na świecach jest, paliwo dochodzi, nie chce odpalić mimo młócenia rozrusznikiem. Zmieniłem świece na nowe to samo? jakaś wskazówka? Pierwszy raz mam do czynienia z czterouwem, przy którym coś trzeba robić i może nie kojarze, co podrobić :)

_________________
Polscy rastamani jeżdżą polskimi samochodami.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 sierpnia 2010, 10:39 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lutego 2009, 10:18
Posty: 437
Lokalizacja: Skąd Inąd
zalewa świece?
może zapłon ci się przestawił

_________________
www.facebook.com/blachoterapia


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 sierpnia 2010, 10:55 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 stycznia 2010, 12:12
Posty: 2835
Lokalizacja: EU
juz grzebales cos przy aparacie zaplonowym , kreciles nim? jak tak to niedobrze , jak nie to niekrec :)
przerywacz jak ma mocno nadpalone styki tez niezapali moga byc tez zasyfione , iskre mozesz miec ale za slaba , akaumulator ma na tyle sily zeby krecic rozrusznikiem , uszkodzony palec rozdzielacza w aparacie zaplonowym dochodzi do przebicia , tam taka blaszka jest jak jej niema to lezy gdzies w aparacie zaplonowym , tak samo kopulka moze byc uszkodzona sprawdz ten styk weglowy , kondensator , cewka moze byc walnieta , sprawdz najpierw to elektryczne wszystko.

_________________
FSD - NYSA SERVICE (POLMO)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 sierpnia 2010, 12:20 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 20 grudnia 2007, 14:40
Posty: 143
Lokalizacja: Nowa Huta
wygląda nawet nie jakby zalewało świece, tylko jakby benzyna z pompy nie dochodziła. Stał trzy dni i mu mogła membrana wyschnąć?

_________________
Polscy rastamani jeżdżą polskimi samochodami.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net