Dzisiaj jest 28 marca 2024, 14:03


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
Post: 14 maja 2015, 19:23 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 marca 2015, 12:54
Posty: 1259
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pojazd: Żuk A07D 1996.31.12, 4C90
Nie nie nie. Jeszcze raz. Jak chcemy poczytać o Warszawie - czytamy i skrolujemy ku dołowi strony, znajdujemy dodatkwoy artykuł o Tarpanie. Czytam i patrze, No widziałem takie auto gdzieś. No tak, tuaj. No to jak ten sbek, wpadam zameldować, że jeden z naszych szerzy intelektualną wiedzę po internetach. To nie miało być śmieszne, ewentualne pocieszenie dla posiadacza. Uwielbiam was. : P

_________________
Byliśmy na 2015/ 2016/2017
WOODSTOCK


~Pojazd wielozadaniowy stworzony z myślą o podniebnych wojażach, widziany przez niektórych nad strefą 51'

Zagorzały miłośnik bębnowego pisku - szanuj bęben - jedź poboczem
Czy widział pan, Panie władzo, by ktoś leciał bokiem, ŻUKIEM?!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2015, 21:12 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lipca 2007, 00:46
Posty: 2838
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Aj waj :D

Bo tu niektórzy chyba czasem zbyt poważnie do niektórych spraw podchodzili... No wiesz, najlepsze na świecie* forum o Żuku, Nysie i Tarpanie :mrgreen: To zobowiązuje :oops: :lol:

* i wcale nie dlatego najlepsze, że jedyne :mrgreen: :wink:

_________________
Kot może zostać. Reszta - wypierdal*ć!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 14 maja 2015, 21:48 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5075
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
Oj tam, chory jestem, mogę trochę nie jarzyć... :mrgreen:

EDIT:
Co jak co, ale jednak nie jarzyłem tego, o co chodzi z tą Nysą. I nadal nie jarzę :mrgreen: Ale temat przeradza się w absurd, więc to nie jest post oczekujący na odpowiedź :mrgreen: :lol: :lol:

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 15 maja 2015, 09:18 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 września 2010, 19:26
Posty: 536
Lokalizacja: Sulejów
Pojazd: Pannonia T2 1962
O proszę, jaka miła niespodzianka ;) Od razu zaznaczam, że ja tego zdjęcia w tamtym artykule nie dodawałem, jedyne co mam z tym wspólnego to to, że jestem autorem zdjęcia :D A to, że w artykule o Tarpanie nie ma tego samego zdjęcia, to nie oznacza, że wcale mojego samochodu tam nie ma - owszem, jest. Zdjęcie wnętrza :)

_________________
Pannonia T2 - 1962


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 15 maja 2015, 10:03 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 marca 2015, 12:54
Posty: 1259
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pojazd: Żuk A07D 1996.31.12, 4C90
W końcu, dobrze że właściciel zrozumiał! :D

_________________
Byliśmy na 2015/ 2016/2017
WOODSTOCK


~Pojazd wielozadaniowy stworzony z myślą o podniebnych wojażach, widziany przez niektórych nad strefą 51'

Zagorzały miłośnik bębnowego pisku - szanuj bęben - jedź poboczem
Czy widział pan, Panie władzo, by ktoś leciał bokiem, ŻUKIEM?!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2019, 14:28 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 września 2010, 19:26
Posty: 536
Lokalizacja: Sulejów
Pojazd: Pannonia T2 1962
Długo się zbierałem, żeby to oznajmić, nie było łatwo no ale w końcu przyszedł czas.
Tarpan niestety już nie jest w moim posiadaniu, właśnie zaczął się drugi rok bez niego. W grudniu 2017 roku pod moją nieobecność ojciec z wujkiem znaleźli kupca na samochód, no i auto poszło w świat. Studencka kieszeń niestety nie pozwala na 100% opiekę finansową nad autem, co by było jedyną szansą na pozostawienie go dalej w rodzinie, dlatego musiałem pogodzić się z informacją przekazaną mi przez telefon. Do kwietnia stał niedaleko mojej miejscowości, więc przejeżdżając miałem okazję jeszcze go pooglądać, a następnie trafił do Grześka w świętokrzyskie. Pewnego wieczoru przewijając tablicę na facebooku na portalu Pracujące Klasyki zobaczyłem kilka zdjęć czerwonego Tarpana - ten sam wyblakły lakier na masce i malowanie paki nie mogło się powtórzyć :D Z właścicielem mam stały kontakt, muszę zachęcić go do przedstawienia auta na tym forum. Być może będzie miał lepiej niż u mnie, zasłużył na dobrą emeryturę :) A mi pozostało czekać aż skończę studia i zarobię na swojego drugiego Tarpana albo Żuka strażaka :D

_________________
Pannonia T2 - 1962


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 06 stycznia 2019, 15:30 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 grudnia 2013, 09:31
Posty: 779
Lokalizacja: Zator
Pojazd: Żuk A15 1970
Przykro, ale tak bywa w życiu. Ja "zabawę" z youngtimerami zacząłem dopiero jak jako tako się ustatkowałem finansowo. Choć dorastałem w czasach kiedy syrenki, wueski i inne maluchy można było nabywać za kwoty niższe niż cena roweru wigry 3, a niejednokrotnie większa butelka z procentami wystarczała... ale jak to bywa, jak nie masz swojego kąta gdzie możesz to przechować, jak nie masz na OC i benzyne do samochodu którym dojeżdżasz do narzeczonej to każdy zakup się rozważa inaczej...

a tak z innej beczki - połącz marzenia w Tarpana Strażaka ;)
https://joemonster.org/p/36823/size/ory ... _strazacki

_________________
http://drewniany.wixsite.com/prl-auto-moto-mania


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net