Dzisiaj jest 28 marca 2024, 15:13


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 23 sierpnia 2016, 16:43 
Gość Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 25 marca 2015, 21:58
Posty: 15
Lokalizacja: Sierakowice
Pojazd: Polonez Truck DC 2000r
Witam, chciałbym przedstawić spory zbiór części które zostały mi po modernizacji mojego trucka.

A więc żeby nie było rozczarowań znaczna część tych elementów jest uszkodzona ale do odratowania(tzn zawsze coś można z tego wyjąć coś przełożyć, przyczarować i mieć :P ).
Ze względu na stan elementów nie będę trudnym osobnikiem do przekonania mnie do swojej ceny (lub jej braku ;p)
Części są używane, niektóre posiadają znaczne uszczerbki na zdrowiu, ale wszystkie da się odratować, albo wykorzystać chwilowo ;p

Ceny dla forum są do dogadania (niektóre graty oddam za piwo, albo kilka piw nie muszą być koniecznie PLN, bo nie o to chodzi we wzajemnej pomocy).

Zdjęcia są wrzucone na google photo i link jest umieszczony w dolnej części tejże "niezwykłej oferty"

- Boczki do dłuższych drzwi (115 cm) - 20 zł komplet
- Nadkola przód - 10 zł komplet
- Futrzane uszczelki do drzwi (listwy) do Hondy jakiejś tam nie mam pojęcia jakiej miały być zamiast oryginalnych od poloneza - 15 zł komplet
- lustra płaskie nowe do trucka (możliwe że do innych modeli będą troszkę za duże i trza będzie dać do szklarza na przeszlifowanie) - 10 zł komplet
- Lampa (tzn pozostałość, obudowa i odbłyśnik) - piwo
- zamek lewy - piwo
- Ramiona wycieraczek polonez truck - 10 zł komplet
- Montaż lusterek do sedana (wyciągnięty z elektrycznych wraz z gumami, uszczelkami i plastikowymi osłonami których nie ma na zdjęciu) - dobry browar
- halogeny x2 - 50 zł komplet
- pomarańczowy kierunek (lekko uszkodzony) - 10 zł
- drzwi 115 cm Lewe z szybami i ramkami ( wyciągnięte mocowania tapicerki) - 70 z
- Konsola środkowa od trucka, atu itd(wyciągnięte włączniki, został tylko panel nawiewu z dziura na blokadę skrzyni) - 25 zł
- Ramka halogenu (bez szkła i odbłyśnika) - gratis do czegokolwiek z tej listy ;p
- Halogen - 25 zł
- Kierunek przezroczysty lewy - 20 zł
- Olej do samochodzików z gazem - 40 zł

Pisałem wg kolejności zdjęć

Tak jak mówiłem nie są to elementy nowe, nie chcę za to kokosów uzyskać ale też nie chce przesadnie zaniżonych cen. Tzn jak ktoś sobie ugada to zapłaci tylko za wysyłkę ;p
Oczywiście niektóre elementy mają swoją zwyczajnie wysoką wartość na rynku i raczej tych za sam koszt wysyłki nie puszczę :)

Odsyłam do galerii

https://goo.gl/photos/MRRkeNVhPqXzheEX7

Graty z poza puli to :

- Dwie nagrzewnice do plusa stan nieznany, wiem tylko że jedna ma troszke plastik na obudowie uszkodzony ale to w niczym nie przeszkadza - 50 zł szt
- Nagrzewnicę do klimatyzacji w plusie + komputer do 1.6 + przekaźnik +jakieś elementy do klimatyzacji + parownik + panel sterowania z włącznikiem AC - 400 zł ( z nagrzewnicami do plusa razem z wysyłką 500 zł)
- Alternator 50 A wyciągnięty z trucka obudowa zaolejona ale sprawny bo truck o własnych siłach się przemieszczał - 70 zł

Jeszcze będę aktualizował listę

Pozdrawiam

Kontakt :
PW
GG:6548234 (zawsze niewidoczny)
tel: 606-254-493 ( najbardziej preferowany, SMS telefon po 17)

Wysyłka poczta polska (no chyba że coś większego to kurier)
Albo i odbiór osobisty


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net