Dzisiaj jest 28 marca 2024, 14:11


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 marca 2009, 12:56 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 29 marca 2009, 12:44
Posty: 60
Lokalizacja: Республика Бела&
Дзень добры, шаноўнае панове! Прашу прабачэння, што не ведаю польскай мовы, па гэтаму пішу на беларускай. Паколькі мы з вамі суседзі, думаю, хто небудзь зразумее.
Польскія макрааутобусы Nysa, жывуць і працуюць не толькі у Польшчэ, але і ў Беларусі. Так, я з,яўляюсь уладальнікам такой машыны 1982 года вырабу. Так высылаю вам фотаздымкі. Obrazek
Dzień dobry, szanowni panowie! Proszę o wybaczenie, że nie władam polską mową, dlatego piszę po białorusku. Niby jesteśmy sąsiadami, myślę ktokolwiek zrozumie.
Polskie mikroautobusy Nysa żyją i pracują nie tylko w Polsce, ale i na Białorusi. Tak i ja jestem właścicielem takiego samochodu wyprodukowanego w 1982. Wysyłam wam fotografie.


Zgłoś ten post
Na górę
Offline Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 marca 2009, 14:27 
Administrator Nysa Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 11:09
Posty: 1057
Lokalizacja: Polska
Привет piatroc!
Я тебя понимаю. Єта Nysa твоя ? Хороша мaшинa :lol: Как можеш cдeлaй больше фотографий?
:D
Witaj piatroc! Ja ciebie rozumiem. To twoja Nysa? Dobra maszyna. Jak możesz zrób więcej fotografii.


Zgłoś ten post
Na górę
Offline Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 29 marca 2009, 14:53 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 29 marca 2009, 12:44
Posty: 60
Lokalizacja: Республика Бела&
Немного позднее выложу все фотографии Nysa, которые есть у меня. А сейчас оставляю ссылку на форум который находится в России, там можно увидеть фотографии Nysa и Zuk, которые находятся на территории бывшего СССР
http://www.rcforum.ru/modules.php?name= ... &start=510
Troche później wstawię wszystkie fotografie Nysy jakie są u mnie. A teraz daje link na forum jakie jest w Rosji, tam można zobaczyć fotografie Nysy i Żuka, jakie znajdują się na terytorium dawnego ZSRR.


Zgłoś ten post
Na górę
Offline Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 29 marca 2009, 16:41 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 29 marca 2009, 12:44
Posty: 60
Lokalizacja: Республика Бела&
Да, это моя Nysa. Была куплена осенью 2008 года в городе Могилёве, Республика Беларусь. За долгие годы её эксплуатации, она повидала многое, но последние три года не эксплуатировалась. Сейчас идёт её ремонт, постараюсь максимальнго вернуть польскую комплектацию, в частности это касается салона, который был переделан местными умельцами. Фото места пассажира и водителя. Obrazek
Tak, to moja Nysa. Była kupiona jesienią 2008 roku w mieście Mogiljew, Republika Białorusi. Zbyt długo ją eksploatowali, ona przeszła dużo, ale ostatnie trzy lata nie eksploatowana. Teraz idzie na remont, postaram się maksymalnie przywrócić polską kompletację, w szczególności dotyczy to wnętrza, które było przerabiane przez miejscowych fachowców. Foto miejsca pasażera i kierowcy.


Zgłoś ten post
Na górę
Offline Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 29 marca 2009, 18:08 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lutego 2009, 10:18
Posty: 437
Lokalizacja: Skąd Inąd
Привет piatroc! :D
Твоя Ныса это хороша машынa. :D
Witaj piatroc!
Twoja Nysa to dobra maszyna.

_________________
www.facebook.com/blachoterapia


Zgłoś ten post
Na górę
Offline Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 31 marca 2009, 18:02 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5075
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
Привет!!! Oчень хороша ныса , a у вас можно купить запчасти (до нысы)?
Witaj!!! Bardzo dobra Nysa, a u was można kupić części (do nysy)?

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Zgłoś ten post
Na górę
Offline Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 01 kwietnia 2009, 17:15 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 29 marca 2009, 12:44
Posty: 60
Lokalizacja: Республика Бела&
Всем спасібо, что оценілі мою Нысу. По поводу запчастей, в Беларусі пока проблем нету, вот недавно купіл новые тормозные цилиндры за1,5 доллара за штуку. Единственное - это проблемы с покрышками stomil, новые купить практически не возможно.
P.S. По поводу названия машины - только в последнее время Nysa, стали называть Нысой, а при СССР, в техпаспорте записывали как Нисса, многие и до сих пор называют Нисса.
Wszystkim dziękuję za ocenę mojej Nysy. Co do części zamiennych, na Białorusi narazie nie ma problemu, nawet niedawno kupiłem cylinderki hamulcowe po 1,50 USD za sztukę. Jedyne co to problemy z oponami stomil, nowych kupić praktycznie nie można.
P.S. Co do nazwy samochodu - dopiero ostatnim czasem Nysę nazywają Nysą, za ZSRR w dowodzie rejestracyjnym pisali NISSA, wielu do dziś nazywa Nissa.


Zgłoś ten post
Na górę
Offline Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 01 kwietnia 2009, 22:48 
Miłośnik Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 01 grudnia 2007, 15:25
Posty: 226
Lokalizacja: Warszawa
Panowie, Panie, poprawiłem trochę, bo nawet chcąc rozumieć, ciekawe interpretacje się mogą pojawić, nawet weselsze od naszego kolegi Shurikena. Piszcie co potrzebujecie, co jakiś czas popoprawiam Jeżeli komuś sie nie podoba, to zjebki przyjmę z pokorą na priv. :)


Zgłoś ten post
Na górę
Offline Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 02 kwietnia 2009, 11:28 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lipca 2007, 00:46
Posty: 2838
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
nysanek pisze:
zdrastwuj piatroc :D
twoja nysa ostatnia ( last ) 1982 z niska deska , poniemajesz :) od 1983 wysoka deska :) ciesze sie ze donas trafiles 8)
pozdrawiam

piatroc pisze:
Не смовсем понимаю, что такое deska, и что такого уникального в моей nysa?

Marian15 pisze:
Низкая приборная понель, з спидометрoм, понимаеш? потом булы только высокие :)

piatroc pisze:
В смысле приборная понель? Эта низкая понель, ставилась как у 521 Нысы.


Zgłoś ten post
Na górę
Offline Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 07 kwietnia 2009, 07:10 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 listopada 2007, 17:46
Posty: 490
Lokalizacja: Kraków
Witaj, zapraszam od razu na zlot w NYSIE w tym roku w lecie!!! Co do opon to i tu jest problem, co prawda SAVA takie produkuje nowe, ale ceny są bardzo wysokie, około 550 PLZ za sztukę.
Natomiast często można w internecie znaleźć na naszym allegro takie opony w cenach nie przekraczających 150 PLZ za sztukę w bardzo dobrym stanie.
Kierunkowskazy w Twojej Nysie są od UAZa - nie są oryginalne. Jak dasz adres na priva to prześlę Ci prezencik :) oryginalne do nysy z czarną ramką.
Привет, преглошаю с разу на встречу в Ньісе летом в єтом году!!! Что до покрышек то здесь есть проблема, что правда SAVA вьіпускает новьіе, но цена очень вьісокая, около 550 PLZ за штуку.
Но часто можно в интернете отискать на нашем allegro такие покрьішки в цене до 150 PLZ за штуку в очень хорошем состоянии.
Всказатели повороту в твоей Ньісе есть од УАЗ - не есть орьігинальньіе. Если дадиш адрес на PW то одправлю тебе подарок :) орьігинальньіе к Ньісе з чорной рамкой.

_________________
FSD Nysa 522 Mikrobus r.'87
FSD Nysa 522 Mikrobus r.'91
Polski Fiat 126p 650E FL Bielsko Biała '92
Romet Ogar 205 r.'91
Jawa 210 r.'80


Zgłoś ten post
Na górę
Offline Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 07 kwietnia 2009, 13:48 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 29 marca 2009, 12:44
Posty: 60
Lokalizacja: Республика Бела&
Вялікі дзякуй за запрашенне, але гэта будзе вельмі цяжка выканаць. Так паказальнікі павароту, пастаўлены ад УАЗа.
Wielkie dzięki za zaproszenie, ale bedzie to bardzo cieżko zrobić.
Tak, kierunkowskazy są od UAZ'a.


Zgłoś ten post
Na górę
Offline Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 07 kwietnia 2009, 21:32 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 29 marca 2009, 12:44
Posty: 60
Lokalizacja: Республика Бела&
Вялікі дзякуй за пераклад, дзякуй за запрашэнне але з майго горада да мытні з Польшчай каля 800 кіламетрау, да і Ныса яшчэ не вельми добрым стане.
Вельмі дзякую за паказателі поворотау,мой адрас: (adres u mnie, zainteresowanym podam na PW - simon.templar)
Буду вельмі удзячны, дожным не застануся!!!
Wielkie dzięki za tłumaczenia, dzięki za zaproszenie, ale z mojego miasta do granicy z Polską jest około 800 km, a i Nysa w nie najlepszym stanie.
Bardzo dziękuje za kierunkowskazy, mój adres: [jw]
Będę bardzo wdzięczny, dłużnym nie pozostanę!!!



Zgłoś ten post
Na górę
Offline Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 23 kwietnia 2009, 12:55 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 29 marca 2009, 12:44
Posty: 60
Lokalizacja: Республика Бела&
Гэта фотаздымак як кажуць па польскі дэскі. Нажаль былы уладар яе перарабіў і зараз мне прыйшлось усе ставіць на месца, як было з завода.
To zdjęcie jak mówią po polsku deski. Żałuję, ale były właściciel ją przerobił i teraz mi przyszło wszystko przywrócić na miejsce, jak było fabrycznie.
Obrazek
Гэта працэс работы: Postępy prac:
Obrazek
Так сама, трэба было замяніць задні мост, што я і зрабіў. Мяняў толькі на Нысаўскі. Również trzeba było zmienić tylni most, co zrobiłem. Wymieniłem na Nyskowy.
Obrazek Obrazek
Такім чынам зараз поўным ходам ідзе вяртанне да арыгіналу, не ведаю ці здзейсніца на 100 %, але буду старацца. Pełną parą idzie przywracanie oryginału, nie wiem czy uda się na 100%, ale będę się starał.


Zgłoś ten post
Na górę
Offline Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 24 kwietnia 2009, 20:28 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 listopada 2007, 17:46
Posty: 490
Lokalizacja: Kraków
W poniedziałek wysyłam Ci klosze do przednich kierunkowskazów, te szerokie oryginalne nysa, ramki oryginalne czarne i jedną gumę z blaszką do mocowania żarówki, niestety drugiej nie znalazłem.
В понедельник посьілаю тебе плафони до передних поворотов, ети шерокие орьігинальньіе Ньіса, ободоки чорньіе и одну прокладку резиновую з блашкой до прикручевания лампочки, к сожилению второй я не нашол.

_________________
FSD Nysa 522 Mikrobus r.'87
FSD Nysa 522 Mikrobus r.'91
Polski Fiat 126p 650E FL Bielsko Biała '92
Romet Ogar 205 r.'91
Jawa 210 r.'80


Zgłoś ten post
Na górę
Offline Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
Post: 25 kwietnia 2009, 09:33 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 29 marca 2009, 12:44
Posty: 60
Lokalizacja: Республика Бела&
О.К. Гэта было б вельмі добра. Гэта яшчэ адзін крок да арыгіналу!!! :lol:
OK. to byłoby bardzo dobrze. to jeszcze jeden krok do oryginału!!!


Zgłoś ten post
Na górę
Offline Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net