Dzisiaj jest 18 kwietnia 2024, 22:30


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 27 grudnia 2008, 16:53 
Airrescue pisze:
Mamy problem w ktorym nam ktos pomoze. Dostalismy te oto Nyse o ktorej pisalismy na poczatku:

Obrazek

Do dzisiaj mamy ja zabrac z remizy jesli nie pojdzie na zlom. Niestety nie mamy jej gdzie aktualnie postawic a szkoda by zostala pocieta...Jak macie jakies pomysly skontaktujcie sie z Boogim...


Mogę ją odkupić po kosztach, jeśli ma się zmarnować to u mnie znajdzie ciepły kącik. Właśnie przed chwilą przywiozłem spod Wadowic 522 z 92 roku w dobrym stanie, za 500 zł kupiłem na Allegro i przyjechałem bez problemu. Wracając do tematu dajcie znać to mogę ją zabrać za sensowne pieniądze.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 27 grudnia 2008, 17:12 
:D no 522 sobie kupiles robercie 8) :D gratuluje , 522 to maszyna :P 8) wstaw jakies fotki twojej 522 ki :wink:

pozdr...


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 27 grudnia 2008, 17:51 
Dzięki! Zrobie jutro fotki. Pierwsze wrażenia takie, że jednak na gaźniku Webera ten silnik dopiero sensownie chodzi. Ogólnie poza koniecznością wymiany stopni i naprawą błotników i dołów drzwi całkiem ładna Nyska, w pierwszym lakierze i z oryginalnym przebiegiem 98 tys!


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 27 grudnia 2008, 21:11 
Administrator Nysa Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 11:09
Posty: 1057
Lokalizacja: Polska
robertsteć pisze:
Airrescue pisze:
Mamy problem w ktorym nam ktos pomoze. Dostalismy te oto Nyse o ktorej pisalismy na poczatku:

Obrazek

Do dzisiaj mamy ja zabrac z remizy jesli nie pojdzie na zlom. Niestety nie mamy jej gdzie aktualnie postawic a szkoda by zostala pocieta...Jak macie jakies pomysly skontaktujcie sie z Boogim...


Mogę ją odkupić po kosztach, jeśli ma się zmarnować to u mnie znajdzie ciepły kącik. Właśnie przed chwilą przywiozłem spod Wadowic 522 z 92 roku w dobrym stanie, za 500 zł kupiłem na Allegro i przyjechałem bez problemu. Wracając do tematu dajcie znać to mogę ją zabrać za sensowne pieniądze.


Szczerze bym sie ździwił jakby Airrescue ja odstapił , nawet za cene złomu :drunken: . No moze chyba że świeta by zadziałały pozytywną energią :D

gratki kolejnej Nyski :D pozazdrościć tylko takiej kolekcji :mrgreen: pozdr....


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 grudnia 2008, 21:46 
Dzięki! :D W takim razie nie wiem o jaką pomoc chodzi... Mamy pomóc jemu czy tej biednej Nysce?? Szczerze mówiąc nie rozumiem podejścia typu; niech ją potną ale nie oddam. Za krótko goszczę na tym forum żeby innych oceniać, ale chyba powinno nam chodzić przede wszystkim o to, żeby ratować samochody, a nie ich właścicieli, oni sami się obronią...


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 30 grudnia 2008, 18:26 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lipca 2007, 13:03
Posty: 2604
Lokalizacja: Kołobrzeg
Pojazd: Nysa 522W, 522S,Autosan H6 ZK
jestem zszokowany postawą kolegi Airrescue :shock: Skoro nie ieliście miejsca na nią to czemu nie daliście znać wcześniej na forum by ktoś ja przygarną - kupił. Tylko w ostatni dzień piszecie kto ją przechowa.Wątpie byście się dowiedzieli o niej wczoraj. Pogratulowac tylko mogę, pogratulować.... No chyba że jestem w którymś momencie w błędzie lub o czymś nie wiem. Wtedy oczywiście zwracam honor, ale tylko wtedy.

_________________
nysomani wszystkich krajów-łączcie się!!!!!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 stycznia 2009, 21:53 
:shock: zobaczcie jaka wersja :!: czy nie czasem orginalna :P po fabryce mozna sie spodziewac ze to orginal 8) byl film na TV Polonia w 2008 roku o Nysie miasto itd , fotka pochodzi z tego filmu :wink:

Obrazek


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 24 stycznia 2009, 14:30 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lipca 2007, 13:03
Posty: 2604
Lokalizacja: Kołobrzeg
Pojazd: Nysa 522W, 522S,Autosan H6 ZK
Bomba :shock: ale co do oryginału to bymn sie nie zgodził-nys pozarniczych po prostu nie było w prod.

_________________
nysomani wszystkich krajów-łączcie się!!!!!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 stycznia 2009, 16:33 
to byl film o miescie nysa i napewno nyska zawodowa straz pozarna taka specjalna wersje nysy na swoje potrzeby zlecila do zrobienia fabryce . 20 odmian roznego rodzaju robili, otym pisali juz w 69 roku.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 25 stycznia 2009, 02:06 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lipca 2007, 00:46
Posty: 2838
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Ale tego typu zabudowy na Nysach (jak i innych wozach) robi(ło) kilka prywatnych firm w tym wyspecjalizowanych - nie FSD.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 stycznia 2009, 09:44 
Miłośnik Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 16 sierpnia 2007, 18:36
Posty: 222
Lokalizacja: Kraków
A kto jest obecnie właścicielem tego pojazdu?

_________________
FSD Nysa 522 "R" Reanimacja
FSD Nysa 522 S Sanitarka
FSD Nysa 522 W MILICJA
FSC Lublin Żuk A11b Pożarniczy
FSC Lublin Żuk A15 Pożarniczy
FSC Lublin Żuk A1806 Sanitarka
UAZ 469B POLICJA
FSO 1500 Sanitarka
FSO Polonez Cargo Ambulans


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 stycznia 2009, 10:28 
jedz do miasta nysa straz pozarna i sie zapytaj


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 25 stycznia 2009, 12:34 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lipca 2007, 13:03
Posty: 2604
Lokalizacja: Kołobrzeg
Pojazd: Nysa 522W, 522S,Autosan H6 ZK
nysanek pisze:
jedz do miasta nysa straz pozarna i sie zapytaj



hihihi :D

_________________
nysomani wszystkich krajów-łączcie się!!!!!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 stycznia 2009, 20:01 
Fanatyk Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 19:20
Posty: 1089
Lokalizacja: Bytom
no Airrescue jedzcie lawetą po nią i do muzeum a jak sprawa ucichnie to na allegro 8)

_________________
ŻUK SERVICE


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 marca 2009, 21:40 
W zeszłym tygodniu jechaliśmy z żoną drogą ze Stopnicy do Opatowa w woj. Świętokrzyskim i nagle żona mówi; stój, Nysa! Patrzę, a tu w małej remizie strażackiej stoi sobie Nyska. Mikrobus przerobiony na straż, naczelnik mówi, że dobrze służy i że w okolicy jest jeszcze kilka Nysek strażackich. Zapraszał nawet na jakąś imprezę strażacką, chyba 18 lipca, wszystkie przyjadą :D


Obrazek Obrazek


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net