Dzisiaj jest 28 marca 2024, 23:44


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Post: 25 sierpnia 2016, 21:47 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 05 lipca 2016, 13:41
Posty: 28
Lokalizacja: Gdańsk
Pojazd: Żuk A07 1996
Docelowo ma być to zrobione porządnie. Tymczasem Złombol nas goni, a ważnego badania nie ma. :-( 2 razy nas już zawracali ze stacji, raz przez brak przegrody w przedziale ładunkowym (!), drugi przez mocowania siedzeń. :-(


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 25 sierpnia 2016, 22:00 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 grudnia 2013, 09:31
Posty: 779
Lokalizacja: Zator
Pojazd: Żuk A15 1970
hmm, ja to by zmienił... stację diagnostyczną ;)

_________________
http://drewniany.wixsite.com/prl-auto-moto-mania


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 25 sierpnia 2016, 22:27 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 16 stycznia 2016, 22:33
Posty: 147
Lokalizacja: Żabia Wola - Bartoszówka
Pojazd: Żuk A15 1969
Jak masz 7 miejsc i porządnie przykrecone fotele to ci to podbiją.
Niestety 1 lipca 2016 weszło w życie nowe rozporządzenie i już nie będzie można zmienić w prosty sposób na więcej miejsc w dowodzie. Praktycznie jest to juz nie realne.
Dotąd można było przy pomocy uprawnionej firmy wprowadzić zmiany konstrukcyjne, zamontować fotele, badanie techniczne i gotowe. Teraz tylko mocowania fabryczne, nowe fotele, opinia z ITD czy innego urzędu.... nie pamietam ale nie realne do uzyskania przy jednym aucie...
U mnie pozostaje wiec rejestracja na zabytek - w toku. Ale zły jestem na to polskie prawo shit...

A w stacjach diagnostycznych też sie zmienia, kamery, dopinany paragon do wydruków, codzienny raport muszą wysyłąć.... coraz mniej przymykają oko. Dziś też odpadłem za małe pękniecie na szybie co jeszcze rok temu by przeszło...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 26 sierpnia 2016, 12:27 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 marca 2015, 12:54
Posty: 1259
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pojazd: Żuk A07D 1996.31.12, 4C90
Przyznaję odbiłem się od samej góry, jakiś "minister tornister" z ITD z Warszawy, powiedział że sami mieli żuka 9 osobowego, ale mi tego nie mogą podbić, bo ich ktoś na górze ostro skrytykuje. Nic że miałem papiery i wszystko pozałatwiane, kasy w błoto poszło sporo.

_________________
Byliśmy na 2015/ 2016/2017
WOODSTOCK


~Pojazd wielozadaniowy stworzony z myślą o podniebnych wojażach, widziany przez niektórych nad strefą 51'

Zagorzały miłośnik bębnowego pisku - szanuj bęben - jedź poboczem
Czy widział pan, Panie władzo, by ktoś leciał bokiem, ŻUKIEM?!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 26 sierpnia 2016, 20:37 
Fanatyk Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 15 stycznia 2011, 13:09
Posty: 1208
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Pojazd: Żuk A07J 1996/Żuk A06H 1995
Czasy się zmieniają i paru idiotów nie rozumie,że kiedyś te auta wychodziły tak homologowane i było wszystko ok,a nagle okazuje się, że coś im nie pasi, bo dzisiaj jest inny przepis.A ponoć prawo nie działa wstecz.Jak ja rejestrowałem dieselka, to się mi doje*ali w WK, że nie mogę mieć w dowodzie 7 os. + 350 kg i jednocześnie 2 os. + 890 kg i musiałem wybrać, co wolę,bo "nie zarejestrują" i całuj ich w dupę.Wybrałem opcję 2 os. + 890 kg, bo żuka używam "zarobkowo" do jazdy mam poldka.Ale w dowodzie było jak byk wpisane "ciężarowy uniwersalny" oraz "wyjątek 7 osób +350 kg" Ale komuś się nie spodobało i koniec, nie ma dyskusji.Nie pasuje, to wypie*dalaj.Teraz już nic z tym nie zrobię.Ich argumentacja brzmiała "bo teraz się zmieniły przepisy" Urzędnik jest dziś Bogiem i jest mądrzejszy od konstruktora, mechanika i diagnosty.Fabryka homologowała tak, jak było w dowodzie, ale oni przecież wiedzą lepiej.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 27 sierpnia 2016, 09:51 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 czerwca 2015, 23:30
Posty: 647
Lokalizacja: Wrocław
Pojazd: Żuk A07J 2.4TD
buźka pisze:
Czasy się zmieniają i paru idiotów nie rozumie,że kiedyś te auta wychodziły tak homologowane i było wszystko ok,a nagle okazuje się, że coś im nie pasi, bo dzisiaj jest inny przepis.A ponoć prawo nie działa wstecz.Jak ja rejestrowałem dieselka, to się mi doje*ali w WK, że nie mogę mieć w dowodzie 7 os. + 350 kg i jednocześnie 2 os. + 890 kg i musiałem wybrać, co wolę,bo "nie zarejestrują" i całuj ich w dupę.Wybrałem opcję 2 os. + 890 kg, bo żuka używam "zarobkowo" do jazdy mam poldka.Ale w dowodzie było jak byk wpisane "ciężarowy uniwersalny" oraz "wyjątek 7 osób +350 kg" Ale komuś się nie spodobało i koniec, nie ma dyskusji.Nie pasuje, to wypie*dalaj.Teraz już nic z tym nie zrobię.Ich argumentacja brzmiała "bo teraz się zmieniły przepisy" Urzędnik jest dziś Bogiem i jest mądrzejszy od konstruktora, mechanika i diagnosty.Fabryka homologowała tak, jak było w dowodzie, ale oni przecież wiedzą lepiej.


Za ***** bym nie odpuścił...

_________________
Żuk Kazik:
http://www.forum.polskiedostawczaki.pl/ ... =16&t=2875
https://www.facebook.com/Zuk.Kazik


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net