Dzisiaj jest 28 marca 2024, 15:35


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: nysa gleba
Post: 01 stycznia 2016, 04:41 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lipca 2007, 00:46
Posty: 2838
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
buźka pisze:
Można by mu gustownie poprawić wygląd, jak np. swego czasu FSC Starachowice dawało w nowszych Starach jakieś ''spojlery" które zdecydowanie poprawiały wygląd kabiny

Sprzeczność 8)

To "poprawić wygląd", czy "jak swego czasu FSC Starachowice w nowszych Starach" - ? :mrgreen:

A swoją drogą to ciekawe, jaki ostatnio większość "dyskusji"... nie, większośc prezentacji "jedynie słusznych opinii" ;) nabiera kierunek :wink:

_________________
Kot może zostać. Reszta - wypierdal*ć!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: nysa gleba
Post: 01 stycznia 2016, 09:52 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 maja 2014, 08:31
Posty: 541
Lokalizacja: Warszawa
Ale czy ktoś Ci broni żyć? Forum jest otwarte, każdy może skomentować to co ktoś wrzuci:)

_________________
Pozdrawiam

Piotr "Diesel" Biegała

www.lezuk.pl


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: nysa gleba
Post: 01 stycznia 2016, 09:59 
Miłośnik Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 15 listopada 2015, 09:31
Posty: 317
Pojazd: DMP Lublin 3324 Groszek
adrenaline pisze:
Wiedzialem, że tak sie to skończy tylko nic tylko wrzucić coś na forum i czekać na komentarz diesla. Całkiem to zabawne.

No wiesz?! Tylko Diesel się liczy? :P
adrenaline pisze:
Forum z zalozeniar jest otwarte każdy moze pisać o wszystkim w temacie jaksie nie podoba to dajcie innym żyć!

Zgadza się. Dlatego nikt ci nie zabrania wrzucać tutaj takich świństw. :P Mało tego! Z niecierpliwością szczekam na następne twoje wrzutki - ta zglebiona nysa była tak... tak... tak absurdalna, że zaniemówiłem. :)
IMO w tjuningowaniu Nysy/Żuka możliwe/logiczne są tylko 2 kierunki:
1. ortodoksyjna wierność oryginałowi
2. modyfikacje w celu zwiększenia użyteczności pojazdu
Próby "amerykanizacji" tych samochodów są troszeczkę pozbawione sensu.
Ale.
Na szczęście jeszcze żyjemy w wolnym kraju i sądzę, że nikt nie zamierza nikogo palić na stosie za zglebienie smutka, który inaczej zgniłby w krzaczorach.
A to, że się pośmiejemy z absurdalnych pomysłów? No proszę cię - nie bądź dzieckiem i nie strzelaj focha jak pis. ;)
I nie ustawaj w swych poszukiwaniach! Efektami dzial się na forum - chyba wszystkim nam to dobrze zrobi ;)

_________________
pozdrrrawiam! :)
zbYszek http://www.zbychewka.pl


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: nysa gleba
Post: 01 stycznia 2016, 10:06 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 maja 2014, 08:31
Posty: 541
Lokalizacja: Warszawa
Święte słowa:) No i buźka też był wredny, a nie został wymieniony. Znakiem tego to tylko ja jestem dostatecznie zły:)

_________________
Pozdrawiam

Piotr "Diesel" Biegała

www.lezuk.pl


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: nysa gleba
Post: 01 stycznia 2016, 10:31 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 01 września 2015, 12:00
Posty: 609
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Pojazd: Żuk A07B 1994
Diesel w temacie Kolegi jako pierwszy podpadłeś ;)
Mi podoba się sporo przeróbek, które tutaj budzą mieszane uczucia - mimo, że często całość prezentuje się co najmniej śmiesznie, albo nie estetycznie jak ta gleba Nyski zrobiona zapewne tylko myszką z zza monitora.
Podobały mi się poszerzone błotniki w brązowym obciętym pickupie z Łodzi, w pickupie z podbitymi oczami z Żyrardowa jest przepiękna podłoga, furgon od żyta to w moim przekonaniu zaj..ta robota. Każde z tych aut ma w sobie coś i pochłonęło setki godzin czyjejś pracy, niestety często mimo kilku fajnych detali całościowo prezentuje się ohydnie. Kilku znajomych śmiało się z koła na klapie w żuku Diesla, a mi to też się podoba i uważam, że poprawia funkcjonalność i jakbym miał pełną klapę to pewnie cały patent z bocznym otwieraniem skopiował bym co do joty.

Szczęśliwego Nowego Roku :)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: nysa gleba
Post: 01 stycznia 2016, 10:39 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 maja 2014, 08:31
Posty: 541
Lokalizacja: Warszawa
No nie powiem, podłoga w tym niebieskim urywa zad;-) Ale ogólnie wygląda tak sobie. Przeróbki wizualne, robione na różne "zawody" tuningowe mają wspólną wadę - to jest dodanie detali które mają być tylko ładne. A urokliwość, "ładność" i inne tego typu cuda to gust - a to nie podlega dyskusji i ciężko oceniać. Glebę oceniam zawsze negatywnie, bo ona zabija funkcjonalność i robi to definitywnie. Nie umiem pojąć jak można wydać kasę i zużyć (zmarnować w moim odczuciu) czas na taką przeróbkę. Nawet jeśli to tylko fotomontaż, to i tak mi się nóż w kieszeni otwiera. Kocham auta w stanie fabrycznym, lub sensownie zmodyfikowane. Miałem kiedyś pięknego Citroena BX...

To co ja robię to funkcjonalność. Wszystko jest podporządkowane temu, bo mój Żuk jest autem do wypraw w daleki świat. Dlatego koło poszło na klapę bo potrzebuję mieć dwa koła zapasowe i gdzieś musiałem drugie upchnąć. A ze przy okazji staram się robić wszystko z pewną estetyką, stąd na kole dekielek, logo, światło stop. Po to też mam drugi wlew paliwa, drugi zbiornik i całą masę innych rzeczy. TO czy się to komuś podoba czy nie - zupełnie mnie nie interesuje - bowiem zdanie kibordłorjorów mam w poważaniu;-)

A ze koledze podpadłem to widzę, czuję, nie przejmuję się i wybaczam. Może nawet wypijemy kiedyś piwo gdzieś w trasie... Na przykład na Złombolu;-)

_________________
Pozdrawiam

Piotr "Diesel" Biegała

www.lezuk.pl


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: nysa gleba
Post: 01 stycznia 2016, 11:00 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5075
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
Powiem Wam, że niesamowicie się ubawiłem lekturą tego tematu w Nowy Rok! ;)
Za to lubię to forum - każdy może coś wrzucić, a wszyscy inni skomentują, co myślą. Ale chyba nikt się nie obraża ;)

P.S. Diesel - a Ty lubisz perforowaną blachę aluminiową. Dla mnie jest obrzydliwa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

P.S.2. Lepszego w nowym roku! ;)

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: nysa gleba
Post: 01 stycznia 2016, 11:03 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 maja 2014, 08:31
Posty: 541
Lokalizacja: Warszawa
Marian pisze:
P.S. Diesel - a Ty lubisz perforowaną blachę aluminiową. Dla mnie jest obrzydliwa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

P.S.2. Lepszego w nowym roku! ;)


Ryflowaną, a nie perforowaną. I trochę, a nie dużo;-)

_________________
Pozdrawiam

Piotr "Diesel" Biegała

www.lezuk.pl


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: nysa gleba
Post: 01 stycznia 2016, 11:39 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5075
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
No, no, wiemy, o co chodzi ;)

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: nysa gleba
Post: 01 stycznia 2016, 11:59 
Fanatyk Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 15 stycznia 2011, 13:09
Posty: 1208
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Pojazd: Żuk A07J 1996/Żuk A06H 1995
Mi tam się Żuk Piotra nawet podoba, jedyne do czego bym się przyczepił, to "podwójne" malowanie, bo jakoś nie jestem fanem robienia kolorowych aut, ale tak poza tym, to Żuk zachował swój orginalny wygląd, klapa otwierana na bok też się w ogóle nie rzuca w oczy, bo z daleka wygląda jak orginalna, a jest funkcjonalna, koło na klapie to w ogóle fajna rzecz, bo auto z założenia jest zrobione na wyprawowe i z tego co kolega Piotr pisał, w niedalekiej przyszłości otrzyma 4x4 więc taka modyfikacja pasuje jak ulał.
I żeby nie było, nie dostałem za tego posta ani grosza :mrgreen: Przelew robi dopiero pod koniec miesiąca, a nie z góry 8) 8)
Żart, żart, oczywiście.
A co do
Dziwny Mag pisze:
Sprzeczność 8)

To "poprawić wygląd", czy "jak swego czasu FSC Starachowice w nowszych Starach" - ? :mrgreen:

Miałem na myśli fabryczny "body kit" coś takiego
Obrazek
Wersus coś takiego
Obrazek
Niby to samo,a rzuca się w oczy i jednak cokolwiek poprawia wygląd.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: nysa gleba
Post: 01 stycznia 2016, 13:33 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 grudnia 2014, 17:37
Posty: 2047
Lokalizacja: Swędów LDZ
Pojazd: 522T '93r, A111B '91r
jeju, jaki burzliwy sylwek na forum był, widzę...;)inwektywy jak sztachety latały:)
Diesel, sprzedałeś BX-a? :(

_________________
Strucelserwis był, Żuk został.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: nysa gleba
Post: 01 stycznia 2016, 18:08 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lipca 2007, 00:46
Posty: 2838
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
@Buźka - o tym samym pisałem :mrgreen: Z "unowocześniło sylwetkę" nie polemizuję, bo unowoczesniło. Cała resztę - podtrzymuję. Z kolei, te plastiki były jeszcze całkiem całkiem, w porównaniu do kolejnych, jakie występowały na Starach 742 8)

_________________
Kot może zostać. Reszta - wypierdal*ć!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net