Dzisiaj jest 28 marca 2024, 22:09


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 10 listopada 2010, 07:45 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5075
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
hehe, masz racje ;) i ja też tak uważam, ale napisałem tak, bo zakładałem otwarcie takiego czegoś w Nysie, choć nikt nie mówił, ze muzeum Nysy nie może być w Ostrowie czy Jeleniej Górze :) jednak gdyby miało być w Nysie to podejrzewam, ze dobra chęć i inicjatywa z Ostrowa będzie trudniejsza do zmaterializowania ;)

no i wierz mi, ze sam bym podjął inicjatywę tylko na razie nie mam warunków ;)

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 listopada 2010, 12:29 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 07 września 2010, 18:42
Posty: 56
Lokalizacja: Lubliniec
Jeszcze kilka fotek z nysy Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

_________________
Kacper


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 listopada 2010, 01:17 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lipca 2007, 13:03
Posty: 2604
Lokalizacja: Kołobrzeg
Pojazd: Nysa 522W, 522S,Autosan H6 ZK
Wszystko to tylko nasze chęci. Najbardziej BOLI to, że nawet włodarze miasta Nysa nie są zainteresowani takim muzeum. Pozatym dla mnie to sens istnienia takiego muzeum istnieje tylko właśnie w Nysie. Bo jak bym takim tokiem rozumowania poszedł jak wy to nawet bym mógł je w kołobrzegu otworzyć, tylko kto by tam pojechał nysy oglądać?

_________________
nysomani wszystkich krajów-łączcie się!!!!!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 listopada 2010, 10:31 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 stycznia 2010, 12:12
Posty: 2835
Lokalizacja: EU
takie cos to najlepiej zrobic wlasnie w tym miescie z ktorego te auta pochodza , bo to jest tez pewna tradycja i historia miasta , ale jak sie pisalo na forum miasta nysa , sam wiesz robo to lepiej niepowracac do tego , to tak jak by spoleczenstwo sie jakies calkiem inne zrobilo odbiegalo od jakies tardycji :shock: maja tam taka impreze dni nysy to jakiegos pinkowego cadilaca tam zaprosza i tyle .....

_________________
FSD - NYSA SERVICE (POLMO)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 listopada 2010, 15:44 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lipca 2007, 13:03
Posty: 2604
Lokalizacja: Kołobrzeg
Pojazd: Nysa 522W, 522S,Autosan H6 ZK
dni nysy - dni shitu. To co tam dają w tym mieście mnie przeraża.

_________________
nysomani wszystkich krajów-łączcie się!!!!!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 kwietnia 2011, 09:30 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5075
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
Bryan pisze:

Archiwum za wszelkie przyjemności się ceni słono. Kserowanie jednej strony kosztuje ok 1-1,5 zł za A4. Jak chciałem robić zdjęcia ( tylko wybranym fragmentom publikacji) to trzeba było płacić 20 zł za publikacje, uprzednio pisząc podanie do dyrektora o wyrażenie zgody.


Zamierzam się wybrać do archiwum w Opolu i zobaczyć co i jak. Pytanie moje - A wiesz, czy można tam skanować? I ile kosztuje skanowanie? Czy za każde zdjęcie, które zamierzam opublikować trzeba zapłacić 20zł???

Napisz jakieś szczegóły jak to wygląda... Trochę mnie przeraziłeś. Bo chciałem poskanować materiały dotyczące prototypów Nys i innych ciekawych rzeczy, a tu widzę, że bez pełnego portfela to nie ma sensu z domu wyjeżdżać.. :/

Do archiwum planuję się wybrać w maju, pomiędzy maturami, albo już po :)

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 maja 2011, 14:29 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lipca 2007, 00:46
Posty: 2838
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Przeczytaj jeszcze raz, co napisał Bryan 8) "Publikacja" to coś wyjęte z teczki w archiwum (broszura, gazetka, prospekt, sprawozdanie z badań - osobna pozycja w wykazie archiwum) - i to 20 zł to jest koszt wykonania kopii wyłacznie na użytek prywatny, bez prawa publikowania...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2011, 05:53 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 23 lipca 2009, 15:09
Posty: 77
Lokalizacja: Wrocław
Dziwny Mag pisze:
Przeczytaj jeszcze raz, co napisał Bryan 8) "Publikacja" to coś wyjęte z teczki w archiwum (broszura, gazetka, prospekt, sprawozdanie z badań - osobna pozycja w wykazie archiwum) - i to 20 zł to jest koszt wykonania kopii wyłacznie na użytek prywatny, bez prawa publikowania...


Tu się kolego lekko zagalopowałeś w domysłach. Wnosząc opłatę za kopiowanie materiałów przejmujesz część praw do tych materiałów. I tak np. można je wykorzystać do napisania książki czy artykułu. Wówczas jedyny warunek jaki stawia archiwum to bezpłatne przekazanie jednego egzemplarza. A tak to hulaj dusza. Jechać można ale odrazu nastawiaj się na całłłłyyyyy dzień. Sporo tego mają, przejrzeć całości nie dasz rady, sam spis tresci co mają to jest nie mała książeczka.

_________________
www.ReklamaNaKolach.pl


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 maja 2011, 09:07 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 września 2010, 19:26
Posty: 536
Lokalizacja: Sulejów
Pojazd: Pannonia T2 1962
Najlepiej to by było pojechać całą grupą, ze 4 osoby i każdy zajmuje się jakimś przedziałem lat czy coś :D

_________________
Pannonia T2 - 1962


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 30 grudnia 2015, 22:18 
Gość Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 października 2011, 18:01
Posty: 1
Lokalizacja: Opole
Zmieniły sie jakiś czas temu przepisy i akta można fotografować własnym sprzętem bez opłat. Ale jeśli sa zainteresowani to najlepiej zasięgnąć języka u źródła.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net