Dzisiaj jest 28 marca 2024, 17:24


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 17 maja 2014, 17:57 
Miłośnik Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 lipca 2012, 21:56
Posty: 229
Lokalizacja: Pomorze
Zgłębiał się ktoś może w rozmiarówkę uszczelniacza przedniego wału korbowego ? Otóż naciąłem się na nieodpowiedni rozmiar, nie demontując z jednej towoski starego uszczelniacza wziąłem na wzór od innej towoski z podobnego rocznika , wymiar 55x80x12, zakupiłem owy, zdemontowałem flansze pod koło pasowe, obudowę rozrządu, przykładam uszczelniacz na flanszę a tu lipa, wpadł luźno, okazało się, że te same silniki, podobne roczniki a różnią się średnicą flansz, uszczelniacz kupiony, więc aby uratować sytuacje musiałem z innej nyski zamontować flansze, w tej w której to montowałem był uszczelniacz o wymiarze 50x80x13, też MADE IN POLAND.

Obrazek

Nie widać, żeby flansza któraś była stoczona, dla upewnienia zobaczę jeszcze w składziku kilka innych ;)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Post: 22 czerwca 2014, 18:35 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 stycznia 2010, 12:12
Posty: 2835
Lokalizacja: EU
ja jak takie cos robie to wole rozebrac i wyciagnac simering odczytac wymiary , wtedy tylko i wylacznie stosuje simeringi z materialu viton niema nic lepszego :!: sa drozsze ale zato wytrzymaja wieki :wink: i najlepiej jak simering ma dwie wargi uszczelniajace , te made in poland to wszystko porównywalne z made in china.

_________________
FSD - NYSA SERVICE (POLMO)


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net