Dzisiaj jest 19 marca 2024, 11:04


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 05 sierpnia 2009, 23:35 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 stycznia 2009, 19:51
Posty: 106
Lokalizacja: Pomorze
Te ostatnie opisy to znam z wlasnych doswiadczen,moja nysa "przeszla na rentke" w pazdzierniku 2008r,i teraz stoi nieuzywana,wczesniej smigala bez zarzutu,zdarzaly sie trasy Gdansk-Łódz i zawsze sie wracało,kupiona jako 7 letnia w 2000r śmigała do 2008r .Az latem 2008r podczas trasy w okolicach łodzi padło łozysko tylnego koła i polos wyjechała z kołem.Trzeba było zapitalac drugim autem z pomorza z inna poloska i udało sie to zrobic na miejscu po czym nysa wrocila o wlasnych siłach na pomorze.Kilka miesiecy przed awaria z tyłu nyski dochodziły jakies szumy ale nikt niewiedzial co to,az usterka dała sama o sobie znac.Aktualnie niemam nyski z oplatami i w pełni sprawnej co by dojechała na zlot.Ja w ten weekend pracowalem jak zwykle,nie moglem sie wyrwac,duzo pracuje,jestem z natury pracoholikiem,moze za rok sie uda.Pozdrawiam.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sierpnia 2009, 09:10 
Miłośnik Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 01 grudnia 2007, 15:25
Posty: 226
Lokalizacja: Warszawa
:lol: :lol: :lol: Mieliście szczęście, że się wam zje***ło tutaj, a nie na autostradzie, bo byście mieli przeje***ne jakby się zje***ło na autostradzie :lol: :lol: :lol:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sierpnia 2009, 12:06 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 stycznia 2009, 19:51
Posty: 106
Lokalizacja: Pomorze
Cytat z tekstu maga....." :lol: :lol: :lol: .. ale dobrze, że się na autostradzie nie zje***ło bo byście mieli prze***ne".
Na szczęście dla wszystkich koleś po jakimś czasie "zniknął", zanim sam by miał jak na autostradzie... bo jego namolność męcząca już była. :lol: :lol: :lol: " Bardzo dobry kawalek.Pozdro. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sierpnia 2009, 18:03 
Administrator Nysa Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 11:09
Posty: 1057
Lokalizacja: Polska
Magu zapraszam do mnie na obiad :D też cieńkie noże i sztućce ( DDR ) dostaniesz :twisted:

Przygodę mieliście niezłą ,ale takie sie pamięta najdłużej :D

Tekst młodzieńca przypomniał mi majstra z byłej pracy ,on też tak gadał np
,,tu jebnij kur.., kur.. daj w pion ,jak nie dasz to kur...masz przejeb... tu kur... przepal tą jeban.. kur... dziurę i kur... jebni... płaskownik , z reguły kończył : to jak ? to co? eee student czy ty zawsze musisz mieć wyjeb... na robotę :rotfl:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sierpnia 2009, 18:37 
Gość Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 lipca 2009, 20:32
Posty: 9
Lokalizacja: Częstochowa
Magu, dasz buziaka? 8) hehe, gość był konkret, ale i tak najlepszy tekst to o cyrku był :lol:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sierpnia 2009, 19:47 
Bywalec Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 sierpnia 2008, 18:20
Posty: 43
Lokalizacja: Warszawa
Ja to chciałem powiedzieć że bardzo chciałem przyjechać na ten zlot i ostatnie dwa tygodnie przed zlotem spędziłem pod nyską żeby jako tako dojechała i wróciła, jednak współwłaściciele namówili mnie że skoro niewiadomo czy ktokolwiek przyjedzie i czy zlot wypali to żebyśmy jak co roku śmignęli naszym wehikułem tajemnic na przystanek woodstock, więc też niemało kilometrów natłukliśmy :) ale za rok na pewno przyjedziemy chyba że znów terminy sie pokryją :(


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sierpnia 2009, 20:04 
Fanatyk Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 19:20
Posty: 1089
Lokalizacja: Bytom
szkoda że koleś tak szybko nas opuścił :lol: tamta też była dobra... ta co to za całą noc bierze 25 zł i robi dobrze ludziom w okolicy 8)

_________________
ŻUK SERVICE


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sierpnia 2009, 20:47 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 listopada 2007, 17:46
Posty: 490
Lokalizacja: Kraków
Jak ma na imię i nazwisko wujek mariana? Bo potrzebuje do classicauto.

_________________
FSD Nysa 522 Mikrobus r.'87
FSD Nysa 522 Mikrobus r.'91
Polski Fiat 126p 650E FL Bielsko Biała '92
Romet Ogar 205 r.'91
Jawa 210 r.'80


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sierpnia 2009, 21:11 
Fanatyk Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 19:20
Posty: 1089
Lokalizacja: Bytom
to wie tylko marian, a marian w tej chwili jest na Węgrzech :?

_________________
ŻUK SERVICE


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 sierpnia 2009, 13:59 
Gość Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 lipca 2009, 20:32
Posty: 9
Lokalizacja: Częstochowa
Morales pisze:
Ja to chciałem powiedzieć że bardzo chciałem przyjechać na ten zlot i ostatnie dwa tygodnie przed zlotem spędziłem pod nyską żeby jako tako dojechała i wróciła, jednak współwłaściciele namówili mnie że skoro niewiadomo czy ktokolwiek przyjedzie i czy zlot wypali to żebyśmy jak co roku śmignęli naszym wehikułem tajemnic na przystanek woodstock, więc też niemało kilometrów natłukliśmy :) ale za rok na pewno przyjedziemy chyba że znów terminy sie pokryją :(


Lepiej było przyjechać na ten nieoficjalny zlocik, zamiast na woodstock gdzie są prawie same półmózgi rozwalające nie swoje samochody.... :|

PARZUŚ pisze:
szkoda że koleś tak szybko nas opuścił :lol: tamta też była dobra... ta co to za całą noc bierze 25 zł i robi dobrze ludziom w okolicy 8)


jeszcze gorzką żołądkową i loda na patyku 8) chce za to :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 sierpnia 2009, 17:13 
Bywalec Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 03 sierpnia 2009, 00:56
Posty: 30
Lokalizacja: Krotoszyn
A co do tego ze ktoś przyjechał z okolic Poznania, to można dodać ze był jeden fan Nysy z Holandii.


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 sierpnia 2009, 08:48 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 listopada 2007, 17:46
Posty: 490
Lokalizacja: Kraków
relacja ze zlotu wysłana do Classicauto. 8)

_________________
FSD Nysa 522 Mikrobus r.'87
FSD Nysa 522 Mikrobus r.'91
Polski Fiat 126p 650E FL Bielsko Biała '92
Romet Ogar 205 r.'91
Jawa 210 r.'80


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 sierpnia 2009, 14:19 
Fanatyk Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lipca 2007, 13:03
Posty: 2604
Lokalizacja: Kołobrzeg
Pojazd: Nysa 522W, 522S,Autosan H6 ZK
ja auta jeszcze nie skonczylem i dlatego mnienie było. Kto wie-może jeszcze w tym życiu skończę..... :cry:

_________________
nysomani wszystkich krajów-łączcie się!!!!!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 sierpnia 2009, 08:40 
Przyjaciel Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 listopada 2007, 17:46
Posty: 490
Lokalizacja: Kraków
Robo pisze:
ja auta jeszcze nie skonczylem i dlatego mnienie było. Kto wie-może jeszcze w tym życiu skończę..... :cry:
leń :twisted:

_________________
FSD Nysa 522 Mikrobus r.'87
FSD Nysa 522 Mikrobus r.'91
Polski Fiat 126p 650E FL Bielsko Biała '92
Romet Ogar 205 r.'91
Jawa 210 r.'80


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 sierpnia 2009, 13:00 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5075
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
Przemek, mieliście podobna przygode co ja z moja Nyska, jak jechalem do Nysy, tyle, że ja mialem NA AUTOSTRADZIE.. i wstyd sie przyznac ale bez trojkata.. i naprawde mialem przeje**ne :D Na szczescie u mnie po prostu wydmuchalo uszczelke gdzies albo w gazdniku albo miedzy gaznikiem a kolektorem ssacym. Nyska na holu dojechala 50km do wujka do Nysy i tam zostala naprawiona. W kazdym razie po wymianie tego wszystkiego i odswierzeniu zaplonu (nowy palec i plytka aparatu, przeczyszczenie swiec) nyska znow chodzila trzeba bylo tylko wyregulowac powietrze i obroty. No i wielkie dzieki Leszkowi za elektrozawor :) Przemek, nawet nie wiesz jak sie zdziwilem, jednakowoz milo zaskoczylem, ze wyladowaliscie w Głogówku i podobał Ci się zamek. To rodzinna miejscowosc mojej mamy i na dwa tygodnie przed zlotem wlasnie tam spedzilem tydzien ;) Mam duzo ciekawych fotek z wnetrza zamku, jak znow tam bedziesz i ja tez to mozemy sie wybrac do srodka, bo z zewnatrz to zamek jak zamek ;)
Moja fotorelacja ze zlotu juz niebawem tylko sie ogarne, bo przyjechalem wczoraj w nocy i wlasnie zgralem wszystkie zdjecia, teraz tylko musze je uporzadkowac i wrzucic tu i owdzie ;)

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net