Dzisiaj jest 19 marca 2024, 10:29


Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 17 sierpnia 2009, 14:42 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5075
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
Obrazek

No i teraz przyszedł czas na moją relację:
1.08.2009 - Parzus mowi, ze przyjada ok. piatej po poludniu. No to mysle sobie ktos tam jeszce sie oferowal ze przyjedzie to przyjedziemy z wujkiem o 16, zeby juz tam byc, tym bardziej ze mielismy jeszcze zarezerwowac miejsce. Pojechalismy i tak sie zaczelo czekanie. Dowiedzialem sie przez telefon, ze Leszek ma problemy z gazniekiem ,w zwiazku z czym pojawilo sie pewne opoznienie. Nie wdajac sie w szczegoly nikt wczesniej nie przyjechal i faktycznie czekalismy 3 godziny na kempingu, ale oplacilo sie bo przynajmniej zjedlismy loda w knajpie przed kempingiem i wreszcie naszym oczom ukazaly sie dlugo oczekiwae Nyski z Krakowa ;) Wsiadlismy z wujkiem w moja Nyse i pojechalismy razem z nimi na kemping. Wujek zdaje sie byl zadowolony z widoku odpicowanej Nyski Grzeska, bo mowil do mnie: "Widzisz, tak ma wygladac Twoja Nyska, a nie taki zlom!!" :) Przywiezli ze soba mini zoo w postaci szczurów i psa. Po przywitaniu i pogaduszkach dowiedzielismy sie ze cos nie tak z gaznikiem Leszka. Wujek od razu zaczal grzebac przy gazniku. Okazało sie ze w tym gazniku byly cuda na kiju i Nyska cudem jechala, Leszek mial szczescie, ze Nyska sie nie zapalila, bo w gazniu byla niedokrecona pokrywa plywaka, nie mowiac o stanie uszczelki po pokrywa i jednej srubie 6 wkreconej w gwint 5 :/ Nastepnego dnia wszystko zostalo zrobione: przegwintowanie, misterne wycinanie uszczelki i w koncu Nyska zapalila i wszystko bylo w porzadku ;) Rano przyjezdzajac na kemping (bo nocowalem u wujka, moja Nyske zamieszkiwal Parzus :D ) zastalem dodatkowo ekipe z Czestochowy. W ruch poszedł album mojego wujka z podrozy dookola morza srodzeimnego. Wujek, ktory sie odgrazal, ze przyjedzie na zlot tylko poogladac Nyski i nie bedzie niczego pokazywac opowiadal wszytkim przygody z podrozy Nyskami i pokazywal ten album. Wreszcie przyszla kolje na wyjazd w miasto. Trzema Nyskami (moja zostala pilnowac kempingu :twisted: ) objechalismy rynek, stanelismy pod katedra i robilismy zdjecia. W koncu stwierdzilismy ze trzeba cos zjesc, a ekipa z czestochowy pojechala kupic zdaje sie szyby. W miedzyczasie dojechal Przemek pozyczona Nyska. W koncu najedzeni i szczesliwi pojechalismy pod fabryke. Ochroniarz kategorycznie powiedzial, ze nie moze nas wpuscic na teren zakladu. Jednak stanelismy pod brama NYSA MOTOR i robilismy zdjecia. Potem chcielismy jechac ogladac inscenizajce zdobycia twierdzy Nysa, jednak okazalo sie ze wsyztko jest zle zorganizowane, a raczej wcale nie jest zorganizowane i dalismy za wygrana. Tylko Leszek zdobywal twierdze Nyska ;) Po przyjezdie na kemping znow nastąpiło "oglądactwo" wszelkich cudow, gadzetow, prospektow, albumow. Nawet recznik byl ogladany :D Przemek dokladnie obfotografowal kazda strone albumu ze zdjeciami z podrozy dookola morza srodziemnego. Również gazety zakladowe w moim posiadaniu dostapily zaszczytu bycia fotografowanym :D
Przemek przywiozl mi fotele i tabliczke znamionowa za co bardzo Mu dziekuję ;) POza tym po poludniu odbywal sie handel prospektami :D Tzn sprzedalem kilka prospektow badz wymienilem na czesci :D Wieczorem niestety musialem wyjechac bo w nastepny dzienz samego rana wyjezdzalem do cicoci do Głogówka i potem od razu na Węgry a potem na Chorwacje. To dlatego mnie tak dlugo nie bylo na forum i zdjeica wstawiam dopiero teraz ;)
Oto zdjęcia:
http://picasaweb.google.pl/marcinwar/IZlotNys#

A zlot uwazam, poza samym miejscem, jakim byl kemping, byl bardzo udany i ciesze sie ze na niego przyjechalem, bylo malo Nysek ale moze to i lepiej na pierwszy raz, bo po co robic na poczatek wielka impreze.
Przynajmniej teraz ten kto nie pojechal, bo twierdzil, ze zlot nie wypali bedzie wiedzial, ze za rok warto przyjezdzac. Chocby do Lublina ;) Zreszta Boogie zaproponowal, ze przeciez nie musimy sie spotykaz za rok, mozna wczesniej, nawet jeszcze w tym roku. Tylko wlasnie w formie takiego spotkania, a nie zlotu. Jak dla mnie cos takiego jak nalepki, czy nawet koszulki jak sie uprzec moga byc, ale nie robic z tego afery medialnej, gdzie potem bedzie wieksze zamieszanie niz przyjemnosc ze spotkania ;) Bo przeciez chodzi glownie o to by sie spotkac, pogadac, poogladac to czym przyjechalismy, wymienic poglady, wymienic namiary na sklepy z czesciami, albo czesci :D. Co prawda to tylko moje zdjanie, ale na zlocie widzilame, ze wielu ma podobe ;)
Co do kempingu to mam taka samą opinię jak Przemek, zdecydowanie za tloczno, za halasliwie i w zasadzie to juz taka "komercha" :D

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 sierpnia 2009, 19:24 
no to fajnie marian jak ci sie podobalo zdjecia tez ladne sa :wink: i tak naprawde jak bylo by wiecej nysek byly te zdjecia jeszcze ladniejsze :!: z czasem bedzie wiecej nys przyjezdzac napewno :wink:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 17 sierpnia 2009, 19:43 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5075
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
Na pewno... i mam nadzieje, że Ty ze swoją Nysą też kiedyś zawitasz na zlot :D

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 sierpnia 2009, 19:54 
zawitam :cat: mkl


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 17 sierpnia 2009, 21:32 
Fanatyk Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 19:20
Posty: 1089
Lokalizacja: Bytom
No i nasz fotograf zawodowy powrócił z węgier w końcu :wink: teraz sie bierz za Nyske co by śmigała bdb na następnym zlocie :wink:

_________________
ŻUK SERVICE


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 sierpnia 2009, 09:56 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5075
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
Hehe.. juz bak przyszedl, wiec jak nyska wroci do domu to wymienie, moze zdaze jeszcze w wakacje skrzynie biegow wymienic i to bedzie na tyle. Poza tym zbieram blachy i tapicerke juz, ale nie bede teraz zakladac tylko po blacharce, za rok ;) A propos chetnie kupie tapicerke drzwi tylnych i bocznych oraz podsufitke ;)

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 sierpnia 2009, 18:06 
tapicerke ma moto-trans w koszalinie

http://www.moto-trans.koszalin.pl/assor ... category=6

wpisz w wyszukiwarce nysa


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 18 sierpnia 2009, 19:21 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5075
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
no piszą że na boczne drzwi jest, a na tylne nie widze... ale kiedys sie z jakiejs ze zlomu wyciagnie ;) Powoli, powoli cos sie znajdzie ;)

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 sierpnia 2009, 19:41 
no maja i jak maja to taka tapicerke z ta wstawka materialu ze wzorem takie mam tapicerki komplet , do takiej wersji towosa jak twoj i moj oraz do mikrobusa pasuje , sa to 4 elementy dzwi przednie lewe / prawe , drugie prawe , i tylne jak chcesz to mam to dla ciebie , moge zrobic foty jak wyglada ta tapicerka jest uzywana ale w dobrym stanie.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 18 sierpnia 2009, 23:42 
Gość Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 lipca 2009, 20:32
Posty: 9
Lokalizacja: Częstochowa
Marian... nie wiem czy doczytałeś w innym wątku... ale przypominam Ci.... że masz w moim imieniu swoją siostrę wycałować... :D
i na następną taką imprezę weź ją ze sobą :D :wink:


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sierpnia 2009, 08:33 
Administrator Nysa Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 11:09
Posty: 1057
Lokalizacja: Polska
:D proszę jaki całusiński :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sierpnia 2009, 11:56 
Gość Nysa/Żuk Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 lipca 2009, 20:32
Posty: 9
Lokalizacja: Częstochowa
amadeo pisze:
:D proszę jaki całusiński :D



ciiiiicho :wink: :D


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sierpnia 2009, 13:46 
Miłośnik Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 01 grudnia 2007, 15:25
Posty: 226
Lokalizacja: Warszawa
Jak mawiała Lola w moim ulubionym filmie "Kochani! Kroi sie afera!" I nie mówic mi tu, że tylko tak sobie tu stoicie...


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sierpnia 2009, 20:56 
Administrator Nysa Service
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sierpnia 2007, 13:53
Posty: 5075
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Nysa 522R 1991
Tak ,tak czytalem, mimo wszytsko watpie czy preferujesz ten typ ;) (ja nie radze ,ale ciiii :lol: )

_________________
NYSA- to jest to... ;)
>Pracownia Renowacji Zabytkowych Motocykli< - Najlepsza robota renowacyjna, polecam!


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sierpnia 2009, 22:44 
Fanatyk Nysa/Żuk Service

Rejestracja: 29 lipca 2007, 19:20
Posty: 1089
Lokalizacja: Bytom
Kumpelek wiesz ile grozi za molestowanie nie letnich ? :mrgreen:

_________________
ŻUK SERVICE


Na górę
Offline Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Moderatorzy: monterr07, Dziwny Mag

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net